Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Tettau serviesgoed
Resultaat: 30 EUR

Duits theeservies 14-delig, gemerkt Konigl. pr. Tettau ca. 1930 met divers gekleurd decor bestaande uit 7 cakeborden en 7 kop&schotels Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve Chinees porseleinen siervaas, 2e helaft 20e eeuw. Met salamander-bloesem-vogel-en vlinderdecor. In goede staat. 38x15cm.

Royal Copenhagen beeld
Resultaat: 30 EUR

Oude Deense Royal Copenhagen hertenkalf nr. 2609 F.G. in goede staat 13x16x11cm.

B+G, vaas
Resultaat: 30 EUR

Oude Bing & Gröndahl porseleinen siervaas met sneeuwklokjes-decor 1952-1957 (nr. 75/251) in goede staat 18cm.

3 Capucijner kop&schotels
Resultaat: 30 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G

2 Satsuma rookverdrijvers
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Satsuma porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuw; 1x tempel, gemerkt (chip), 1x boedha (goed) 15-26cm. Cond.: R-G

3 Chinese schoteltjes
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen schotels ca. 1800 met tuindecor en geschulpte rand in goede staat ø11,7cm.

2 Staffordshire honden
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Engels keramieken Staffordshire honden ca. 1900, In goede staat. 25x18x13cm.

2 Staffordshire honden
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke keramieken Staffordshire honden, ca. 1900, Engeland In goede staat 23x17x11cm.

Groot servies
Resultaat: 30 EUR

Groot porseleinen servies (Germany Arzberg) 2e helft 20e eeuw met goud- en bloemdecor, bestaande uit; koffiepot, suikerpot, roomkan, 11 kop&schotels, 2 dekselschalen, 10 grote borden, vleesschaal, 10 ...

Koffieset 6-delig
Resultaat: 30 EUR

6-Delige koffie-theeset ca. 1900 van vernikkeld koper, bewerkt en in goede originele staat. Koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot, dekselpot en houder. gemerkt G. Bredemeyer Hilversum 8-21cm. Cond.: ...

7 Kommen
Resultaat: 30 EUR

Zeven antieke Societe Ceramqiue Maastricht kommen; 5x decor Canards (1 haarscheur), 1x decor Laitiere (chip) en 1x decor Laitiere blauw (chip) 6xø10cm. Cond.: R

3 Keramieken vazen
Resultaat: 30 EUR

Keramieken kaststel ca. 1900 nr. 251/5 etc., vermoedelijk Royal Bonn met landschappendecor in goede staat 15xø11cm. en 21xø8,5cm.

3 Staffordshire honden
Resultaat: 30 EUR

Drie Engelse Staffordshire honden van keramiek met bronskleurig decor ca. 1900 in goede staat 20x15x8cm.

Schaal en pindaschaaltjes
Resultaat: 30 EUR

Acht delen Duits porseleinen Hutschenreuther serviesgoed; 6 pindaschalen, 1 schaal en 1 lepelvaasje 10,5x20cm. Cond.: G

4 Duitse pors. borden
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Duits porseleinen sierborden; 2x Meissen met bloemdecor ca. 1960, 1x KPM met bloemdecor ca. 1930 en 1x Meissen ca. 1960 met bloemdecor 18-25cm. Cond.: G

5 Kastkommen, Regout
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke kastkommen o.a; Regout Maastricht ca. 1900; 1x bloemdecor Petrus Regout, 2x Jardiniere U en C Sarreguemines (bloemdecor), 1x Cork EDCF, decor Hong en 1x Petrus Regout, decor Tancy ø13,5-ø...

Hummel lampje
Resultaat: 30 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje in een boom met hondje 1972-1979 Nr. 1936 "In Sicherheit". In goede originele staat 44cm.

Chinees schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse platte kom met fijn beschilderd decor van bosschage met bloemen, vogels bij nest en Chinese tekst (oude haarlijn) 5xø15cm. Cond.: R-G

3 Imari borden
Resultaat: 30 EUR

Drie 19e eeuwse arita porseleinen bronden met goud- en bloemendecor (1 chip), gemerkt ø17cm. Cond.: R-G

8 Chinese borden
Resultaat: 30 EUR

Acht oude Chinees 12-kantige porseleinen borden 1e helft 20e eeuw met blauw decor in coulissen. Decor van figuren en bloemen (1 beschadigd) Cond.: R-G

Snuifflesje, boedha
Resultaat: 30 EUR

Oude natuurstenen parfumfles met Chinese boedha 2e helft 20e eeuw 7,5x4,3x3,4cm. Cond.: G

Zilveren luciferhouder
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren luciferhouder standaard met zeilboot en molenafbeelding, 835/000 MT: Hooijkaas, Schoonhoven. 6x4x6cm., Ca. 50gr., Cond.:U

9 IJscoupes
Resultaat: 25 EUR

Negen oude plated ijscoupes in Art Deco stijl met bewerkte stam, waarschijnlijk ca. 1930. Gemerkt E.P.B. Spain 14xø11,5cm.

Diverse lepeltjes
Resultaat: 25 EUR

Zeven antieke Hollandse theelepels met gegraveerde steel, 835/000. Jaarletter: L:1820, MT.: Gallus J.Drewes, Groningen, en 1 advocaatlepeltje en suikerschep. Totaalgewicht ca. 79gr., Cond.:U

Zirconia oorstekers zilver
Resultaat: 25 EUR

Oorstekers zilver gerodineerd 925/000 met zirconia. Ronde oorstekers, ø 11.5 mm, met in het midden een zirconia, 7 mm. ca 4.4 gr

Sauslepel
Resultaat: 25 EUR

Sauslepel zilver 835/000 met rechthoekige bak en gecontourneerde steel met waaierbekroning (reparatie) MT.: W.Uriot, msterdam 1842, ca. 41gr.

Zilv. miniatuur, waterput + man
Resultaat: 25 EUR

Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U

Cakevork
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 835/000 cakevork met fraaie opengewerkte bloemsteel. MT.: P.Bonter, Schoonhoven/Gouda 1934, Ca. 19gr.

Kaarsendover
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 800/000 kaarsendover met fraaie staande bloem, ca. 11gr.

Diverse sieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot met diverse sieraden, bestaande uit 4 slavenbanden/klembanden, tasje met beugel, armband met rode kralen en broche.

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver o.a. 2 ringen, 2 paar oorknoppen, hanger met parel, hanger net groene steen broche en 2 staande leeuwtjes, totaal ca 29.5 gr

Lot divers
Resultaat: 25 EUR

Lot divers o.a. lang verlopend parelcollier, 2 paar oorstekers, oorclips zwart, collier met Mexicaanse hanger, kruis, jasseron armband, broche zwart met parelmoer, double coller met hanger

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver. 2 Filigrain broches in de vorm van een bloem, 1 met drie kleine steentjes, 3 ringen waarvan 2 rijringen met zirconia's en een fantasiering met matte bewerking en 2 fijne gourmetcolliers, ...

Set zoetwaterparels
Resultaat: 25 EUR

Set zoetwaterparels. Bestaande uit o.a. 3 gekleurde lange snoeren, een collier bestaande uit 3 rijen witte parels, een collier met 2 rijen wit-grijs en een los stukje collier. Met ovale clip

Lot divers
Resultaat: 25 EUR

Lot met 14 broches , sjaalclip en hanger. Gemaakt van o.a. kunststof en metaal.

Armband zilver van bijbelslot
Resultaat: 25 EUR

Armband zilver, 835/000, gemaakt van bijbelslot. Antieke armband bestaande uit 3 platen bevestigd met jasseronschakels. Lengte 19,5 cm. ca 20 gr

Litho, Anton Pieck
Resultaat: 25 EUR

Anton Pieck nr. 134/200, litho op papier, dorpsstraat met cafe Bueno Aires 25x35cm. Cond.: G

Kamasutra op bamboe
Resultaat: 25 EUR

Oud Indonesische Kama Sutra, handbeschilderd op bamboe 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 40x26cm.

Schilderij
Resultaat: 25 EUR

Helena de Baat, olieverf op linnen, Wilde bloemenpracht. 90x80cm., Cond.G

Schilderij ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Bonnefoy ca. 1800, pastel op papier, rococo design 29x38cm. Cond.: G

Empire kraankan
Resultaat: 25 EUR

Originele empire tinnen kraankan ca. 1820 in originele staat 34x15x15cm. Cond.: G

10 Fotolijsten
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 10 oude fotolijsten 20e eeuw o.a; plated en koper in goede originele staat 8-20cm.

2 Koperen ketels
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse koperen appelketels, 1x bedeukt en 1x in goede staat 26xø17cm. en 32xø20cm. Cond.: M-G

Koperen bak
Resultaat: 25 EUR

Messing 19e eeuwse cachepot (bloembak), licht bedeukt 25xø30cm. Cond.: R

Bronzen penkandelaar
Resultaat: 25 EUR

Bronzen penkandelaar 18/19e eeuw, in Gothische stijl. Goede staat. 33x16x15cm.

Parelmoer kaartenhouder
Resultaat: 25 EUR

Antieke parelmoer belijmde kaartenhouder (1 klein stukje mist) 10x8x1cm. Cond.: R-G

5 Strijkijzers
Resultaat: 25 EUR

Vijf strijkijzers 19e eeuw; 1x messing, 1x brons, 3x gietijzer. In goede originele staat 13-25cm.

Messing inktset
Resultaat: 25 EUR

Oude originele Art Deco inktset met kristallen reservoir ca. 1930 in goede staat 7x20x14cm.

3 Delen cafe-decoratie
Resultaat: 25 EUR

Drie delen oude cafe-decoratie; 1x emaille bord met tekst "Marilyn Monroe Ave." en 2 spiegels met tekst van Coca Cola en Stewarts Whisky 10-106cm. Cond.: G

Kinderstoel + Blaasbalg
Resultaat: 25 EUR

Twee delen 19e eeuw; 1x eikenhouten kinder-kakstoel ca. 1820, 62x34x32cm. en 1x grote blaasbalg 70x26x7cm. Cond.: G

Roodkoperen ketel
Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse roodkoperen ketel (gezwaluwstaart). Licht bedeukt, verder in goede originele staat

3 Antieke theelichten
Resultaat: 25 EUR

Drie messing theelichten ca. 1900; 1x doorschijnend porselein met landschapsdecor, 1x Jugendstil-Art Deco vernikkeld en 1x met leeuwenpoten. In goede originele staat 8-12cm.

Kerfsnede kistje
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek met kerfsnede ca. 1900; 1x presenteertablet met koperen grepen 52x35cm. en 1x kistje met initialen J.E 15x33x27cm. Beide in goede originele staat

Diverse munten
Resultaat: 25 EUR

Doos munten wereld ca. 150 stuks, brons/nikkel/zilver (leuk kavel), tevens toegevoegd zilveren penning Gilde paardrijders (is draagspeld geweest), diverse kwaliteiten.

Bankpapier Stockholm 1848
Resultaat: 25 EUR

Bankpapier Bank Stockholm Sweden 7-aug-1848 no. 92709 en tekening van moeder met zoon en dochter 1849

220 Diverse munten
Resultaat: 25 EUR

Zak met overwegend koperen munten o.a; Nederland en Engeland, jaren vanaf ca. 1900 t/m 1980 Cond.: ZFR

Boek, crisisgeld
Resultaat: 25 EUR

Album met diverse biljetten vooroorlogs Duits crisisgeld 28x31x3cm. Cond.: R

Zilveren munten
Resultaat: 25 EUR

Zilveren munten: vijf munten van 10 gulden: 1995,1970, 1991 1973.

Album CSR
Resultaat: 25 EUR

Postzegelalbum C.S.R. met ca. 1200 zegels uit diverse blokken

Pors. pop, A.M.
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse Armand Marseille porseleinen pop ca. 1930 Nr. 351/3 met glazen ogen en stoffen lichaam. In goede originele staat 35cm.

5 Diverse wagons
Resultaat: 25 EUR

Vijf diverse wagons waaronder; 2x Arnold 4487 en 3x Bertren wagons, allemaal ongebruikt in originele doos. N spoor.

Ferrari 348
Resultaat: 25 EUR

Boek "Werner Schruf Ferrari 348 mit foto's" van Wolfgang Wilhelm Cond.: G (Afkomstig uit de nalatenschap van Jacques Swaters)

8 Mappen clubbladen
Resultaat: 25 EUR

Acht multomappen; 4x Ferrari club magazine 1986-1987-1988-1989 (niet geheel compleet), 1 map met Ferrari club Deutschland en 3x mappen met Ferrari model club magazine 1995-1996-1997 (Afkomstig uit de...

2 Boeken Ferrari
Resultaat: 25 EUR

Twee Ferrari boeken; 1x Brian Laban "Ferarri die Geschichte einer Legende" en 1x "Ferrari F355 World Tour" (Afkomstig uit de nalatenschap van Jacques Swaters)

Koekkoeks klok
Resultaat: 25 EUR

Kleine koekoeksklok 1e helft 20e eeuw. Koplijst gelijmd,1 ketting mist verder in goede originele staat 29x21x14cm.

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Grote oude Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas met bel. 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x26x18cm.

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met mahoniehouten kast, bronzen armaturen en atlas . Kuif zit los 2e helft 20e eeuw 62x27x16cm.

Fayence klokje
Resultaat: 25 EUR

Italiaanse Fayence stijl wekkerklok met putti ca. 1960, polychroom geglazuurd in goede staat 40x23x15cm.

Gustav Becker klok
Resultaat: 25 EUR

Gustav Becker wandklok met emaille wijzerplaat (zonder slag) ca. 1900 in goede staat 40x10x12cm.

Stoel
Resultaat: 25 EUR

Louis Seize 18e eeuwse iepenhouten stoel, houtgepind 94x50x44cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 25 EUR

Oud/antiek Perzisch handgeknooopt kleed (zwart/lichtblauw/bruinrood/oker) 184x122cm. Cond.: R

2 Tapijten
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine handgeknoopte Perzische tapijten beide met medaillons in het midden. 95x62 en 96x62cm., Cond.:G

2 Houten beelden
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinese houtgesneden figuren ca. 1900; 1x man met karper en 1x oude wijze Chinees 21-22cm. Cond.: G

Oude bronzen boedha
Resultaat: 25 EUR

Oude bronzen 4-armige boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder ca. 14cm. Cond.: G

Oosterse sculptuur
Resultaat: 25 EUR

Oude Oosterse houtgestoken sculptuur uit een altaar, voorstellend een halfnaakte danseres 20e eeuw 29cm. Cond.: G

4 Delen kristal
Resultaat: 25 EUR

Vier delen kristal ca. 1900; 2x vaas (1x geribbeld en 1x waaierkristal), 2x amandelgeslepen karaffen. Allen in goede staat 21-30cm.

Kraankan, perskristal
Resultaat: 25 EUR

Oude kristallen kraantjeskan met plated voet en kraantje 1e helft 20e eeuw 41cm. Cond.: G

Glazen dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

Oude kristallen bewerkte dekselcoupe 20e eeuw in goede staat 19xø9cm.

Glazen bierkruik
Resultaat: 25 EUR

Gegraveerde Duitse glazen bierpul met tinnen deksel ca. 1880 Historisme (druiveranken decor) 20x12xø9cm. Cond.: G

11x Antiek glaswerk
Resultaat: 25 EUR

Elf delen oud/antiek glaswerk; 5x glazen schaaltjes met goudrand (chips), 1x langwerpige schaal met goudrand, 1x geschulpte glazen schaal met goudrand 19e eeuw, 1x flacon, 1x gegraveerde schaal met pl...

Benen beeldje + vaas
Resultaat: 25 EUR

Oud Indonesisch benen beeldje en Oosterse gegoten vaas met Chinees landschaps- en figurendecor. 20e eeuw 18-32cm. Cond.: R-G

B+G, vogeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud Deens porseleinen Bing&Grondahl vogel op tak nr. 2311 HE in goede staat 8x10x8cm.

Royal Albert gebakset
Resultaat: 25 EUR

Royal Albert 9-delig porseleinen gebaks-set met rozen- en gouddecor (Decor Winsome) in goede staat ø16-ø30cm.

6 Diverse schotels
Resultaat: 25 EUR

Interessant kavel van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse decors en stijlen. 1 Schotel met haarscheur en schade, rest lichte randschade ø10-ø16cm. Cond.: R

Porseleinen lamp
Resultaat: 25 EUR

Kutani porseleinen 19e eeuwse siervaas (gesigneerd) met floraal- en vogeldecor. Volgegoten met gips om er een lamp van te maken 36,5x16,5cm. Cond.: G

3 Imari vazen
Resultaat: 25 EUR

Drie 19e eeuwse imari porseleinen dekselvazen (alle deksels beschadigd, 1 vaas gescheurd) 26xø11cm. Cond.: M

11 Porseleinen engeltjes
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 11 porseleinen engeltjes/putti o.a; Gerold Porzellan (1 chip) 10-17cm. Cond.: R-G

Chinese vaas
Resultaat: 25 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas 20e eeuw met diverse voorstellingen en goudrand. In goede staat 46xø21cm.

2 Chinese schotels
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinees porseleinen sierschotels; 1x groot 20e eeuw met samoerai in interieur (gesigneerd) ø31,5cm. en 1x met groen en karperdecor 20e eeuw (gesigneerd) ø20,5cm. Cond.: G

Schaal, 8-kantig
Resultaat: 25 EUR

Chinese 8-kantige kom ca. 1900 (of ouder) met floraal decor in goede staat 6x12,3x12,3cm. Cond.: G

4 Delen Wedgwood
Resultaat: 25 EUR

Vier delen oud Wegdwood bisquit porselein 20e eeuw; 2x vaasje met putti, 2x dekseldoosjes (1x strijdwagendecor, 1x waternympfen en putti) 8-14cm. Cond.: G

6 Kop & schotels
Resultaat: 25 EUR

Zes antieke keramieken kop en schotels decor 373 (societe ceramique?) met floraal decor, 1 schoteltje gelijmd 4xø9,5cm. Cond.: R-G

B+G vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude Deense Bing&Grondahl vaas nr. 57/251, monogram L.M met sneeuwklokjes-decor in goede staat 17xø9,5cm.

2 Pors. rookverdrijvers
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen rookverdrijvers ca. 1910; 1x Tibetaanse boedha, Duits gemerkt F.W. met kroon (electrische gedeelte mist en vinger af), 1x Tibetaanse monnik met kooi (nr. 2) (haarlijn) 20-23cm. Cond.:...

Kantonees vaasje
Resultaat: 25 EUR

Kantonese vaas ca. 1900 met vechtende krijgers te paard afgebeeld. In goede originele staat 19xø7,5cm.