Duits theeservies 14-delig, gemerkt Konigl. pr. Tettau ca. 1930 met divers gekleurd decor bestaande uit 7 cakeborden en 7 kop&schotels Cond.: G
Decoratieve Chinees porseleinen siervaas, 2e helaft 20e eeuw. Met salamander-bloesem-vogel-en vlinderdecor. In goede staat. 38x15cm.
Oude Deense Royal Copenhagen hertenkalf nr. 2609 F.G. in goede staat 13x16x11cm.
Oude Bing & Gröndahl porseleinen siervaas met sneeuwklokjes-decor 1952-1957 (nr. 75/251) in goede staat 18cm.
Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G
Twee oude Satsuma porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuw; 1x tempel, gemerkt (chip), 1x boedha (goed) 15-26cm. Cond.: R-G
Drie antieke Chinees porseleinen schotels ca. 1800 met tuindecor en geschulpte rand in goede staat ø11,7cm.
Twee antieke Engels keramieken Staffordshire honden ca. 1900, In goede staat. 25x18x13cm.
Twee antieke keramieken Staffordshire honden, ca. 1900, Engeland In goede staat 23x17x11cm.
Groot porseleinen servies (Germany Arzberg) 2e helft 20e eeuw met goud- en bloemdecor, bestaande uit; koffiepot, suikerpot, roomkan, 11 kop&schotels, 2 dekselschalen, 10 grote borden, vleesschaal, 10 ...
6-Delige koffie-theeset ca. 1900 van vernikkeld koper, bewerkt en in goede originele staat. Koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot, dekselpot en houder. gemerkt G. Bredemeyer Hilversum 8-21cm. Cond.: ...
Zeven antieke Societe Ceramqiue Maastricht kommen; 5x decor Canards (1 haarscheur), 1x decor Laitiere (chip) en 1x decor Laitiere blauw (chip) 6xø10cm. Cond.: R
Keramieken kaststel ca. 1900 nr. 251/5 etc., vermoedelijk Royal Bonn met landschappendecor in goede staat 15xø11cm. en 21xø8,5cm.
Drie Engelse Staffordshire honden van keramiek met bronskleurig decor ca. 1900 in goede staat 20x15x8cm.
Acht delen Duits porseleinen Hutschenreuther serviesgoed; 6 pindaschalen, 1 schaal en 1 lepelvaasje 10,5x20cm. Cond.: G
Vier oude Duits porseleinen sierborden; 2x Meissen met bloemdecor ca. 1960, 1x KPM met bloemdecor ca. 1930 en 1x Meissen ca. 1960 met bloemdecor 18-25cm. Cond.: G
Vijf antieke kastkommen o.a; Regout Maastricht ca. 1900; 1x bloemdecor Petrus Regout, 2x Jardiniere U en C Sarreguemines (bloemdecor), 1x Cork EDCF, decor Hong en 1x Petrus Regout, decor Tancy ø13,5-ø...
Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje in een boom met hondje 1972-1979 Nr. 1936 "In Sicherheit". In goede originele staat 44cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse platte kom met fijn beschilderd decor van bosschage met bloemen, vogels bij nest en Chinese tekst (oude haarlijn) 5xø15cm. Cond.: R-G
Drie 19e eeuwse arita porseleinen bronden met goud- en bloemendecor (1 chip), gemerkt ø17cm. Cond.: R-G
Acht oude Chinees 12-kantige porseleinen borden 1e helft 20e eeuw met blauw decor in coulissen. Decor van figuren en bloemen (1 beschadigd) Cond.: R-G
Oude natuurstenen parfumfles met Chinese boedha 2e helft 20e eeuw 7,5x4,3x3,4cm. Cond.: G
Hollands zilveren luciferhouder standaard met zeilboot en molenafbeelding, 835/000 MT: Hooijkaas, Schoonhoven. 6x4x6cm., Ca. 50gr., Cond.:U
Negen oude plated ijscoupes in Art Deco stijl met bewerkte stam, waarschijnlijk ca. 1930. Gemerkt E.P.B. Spain 14xø11,5cm.
Zeven antieke Hollandse theelepels met gegraveerde steel, 835/000. Jaarletter: L:1820, MT.: Gallus J.Drewes, Groningen, en 1 advocaatlepeltje en suikerschep. Totaalgewicht ca. 79gr., Cond.:U
Oorstekers zilver gerodineerd 925/000 met zirconia. Ronde oorstekers, ø 11.5 mm, met in het midden een zirconia, 7 mm. ca 4.4 gr
Sauslepel zilver 835/000 met rechthoekige bak en gecontourneerde steel met waaierbekroning (reparatie) MT.: W.Uriot, msterdam 1842, ca. 41gr.
Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U
Zilveren 835/000 cakevork met fraaie opengewerkte bloemsteel. MT.: P.Bonter, Schoonhoven/Gouda 1934, Ca. 19gr.
Lot met diverse sieraden, bestaande uit 4 slavenbanden/klembanden, tasje met beugel, armband met rode kralen en broche.
Lot zilver o.a. 2 ringen, 2 paar oorknoppen, hanger met parel, hanger net groene steen broche en 2 staande leeuwtjes, totaal ca 29.5 gr
Lot divers o.a. lang verlopend parelcollier, 2 paar oorstekers, oorclips zwart, collier met Mexicaanse hanger, kruis, jasseron armband, broche zwart met parelmoer, double coller met hanger
Lot zilver. 2 Filigrain broches in de vorm van een bloem, 1 met drie kleine steentjes, 3 ringen waarvan 2 rijringen met zirconia's en een fantasiering met matte bewerking en 2 fijne gourmetcolliers, ...
Set zoetwaterparels. Bestaande uit o.a. 3 gekleurde lange snoeren, een collier bestaande uit 3 rijen witte parels, een collier met 2 rijen wit-grijs en een los stukje collier. Met ovale clip
Lot met 14 broches , sjaalclip en hanger. Gemaakt van o.a. kunststof en metaal.
Armband zilver, 835/000, gemaakt van bijbelslot. Antieke armband bestaande uit 3 platen bevestigd met jasseronschakels. Lengte 19,5 cm. ca 20 gr
Anton Pieck nr. 134/200, litho op papier, dorpsstraat met cafe Bueno Aires 25x35cm. Cond.: G
Oud Indonesische Kama Sutra, handbeschilderd op bamboe 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 40x26cm.
Helena de Baat, olieverf op linnen, Wilde bloemenpracht. 90x80cm., Cond.G
Bonnefoy ca. 1800, pastel op papier, rococo design 29x38cm. Cond.: G
Originele empire tinnen kraankan ca. 1820 in originele staat 34x15x15cm. Cond.: G
Kavel van 10 oude fotolijsten 20e eeuw o.a; plated en koper in goede originele staat 8-20cm.
Twee 19e eeuwse koperen appelketels, 1x bedeukt en 1x in goede staat 26xø17cm. en 32xø20cm. Cond.: M-G
Messing 19e eeuwse cachepot (bloembak), licht bedeukt 25xø30cm. Cond.: R
Bronzen penkandelaar 18/19e eeuw, in Gothische stijl. Goede staat. 33x16x15cm.
Antieke parelmoer belijmde kaartenhouder (1 klein stukje mist) 10x8x1cm. Cond.: R-G
Vijf strijkijzers 19e eeuw; 1x messing, 1x brons, 3x gietijzer. In goede originele staat 13-25cm.
Oude originele Art Deco inktset met kristallen reservoir ca. 1930 in goede staat 7x20x14cm.
Drie delen oude cafe-decoratie; 1x emaille bord met tekst "Marilyn Monroe Ave." en 2 spiegels met tekst van Coca Cola en Stewarts Whisky 10-106cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuw; 1x eikenhouten kinder-kakstoel ca. 1820, 62x34x32cm. en 1x grote blaasbalg 70x26x7cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse roodkoperen ketel (gezwaluwstaart). Licht bedeukt, verder in goede originele staat
Drie messing theelichten ca. 1900; 1x doorschijnend porselein met landschapsdecor, 1x Jugendstil-Art Deco vernikkeld en 1x met leeuwenpoten. In goede originele staat 8-12cm.
Twee delen antiek met kerfsnede ca. 1900; 1x presenteertablet met koperen grepen 52x35cm. en 1x kistje met initialen J.E 15x33x27cm. Beide in goede originele staat
Doos munten wereld ca. 150 stuks, brons/nikkel/zilver (leuk kavel), tevens toegevoegd zilveren penning Gilde paardrijders (is draagspeld geweest), diverse kwaliteiten.
Bankpapier Bank Stockholm Sweden 7-aug-1848 no. 92709 en tekening van moeder met zoon en dochter 1849
Zak met overwegend koperen munten o.a; Nederland en Engeland, jaren vanaf ca. 1900 t/m 1980 Cond.: ZFR
Album met diverse biljetten vooroorlogs Duits crisisgeld 28x31x3cm. Cond.: R
Oude Duitse Armand Marseille porseleinen pop ca. 1930 Nr. 351/3 met glazen ogen en stoffen lichaam. In goede originele staat 35cm.
Vijf diverse wagons waaronder; 2x Arnold 4487 en 3x Bertren wagons, allemaal ongebruikt in originele doos. N spoor.
Boek "Werner Schruf Ferrari 348 mit foto's" van Wolfgang Wilhelm Cond.: G (Afkomstig uit de nalatenschap van Jacques Swaters)
Acht multomappen; 4x Ferrari club magazine 1986-1987-1988-1989 (niet geheel compleet), 1 map met Ferrari club Deutschland en 3x mappen met Ferrari model club magazine 1995-1996-1997 (Afkomstig uit de...
Twee Ferrari boeken; 1x Brian Laban "Ferarri die Geschichte einer Legende" en 1x "Ferrari F355 World Tour" (Afkomstig uit de nalatenschap van Jacques Swaters)
Kleine koekoeksklok 1e helft 20e eeuw. Koplijst gelijmd,1 ketting mist verder in goede originele staat 29x21x14cm.
Grote oude Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas met bel. 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x26x18cm.
Oude Hollandse Zaanse klok met mahoniehouten kast, bronzen armaturen en atlas . Kuif zit los 2e helft 20e eeuw 62x27x16cm.
Italiaanse Fayence stijl wekkerklok met putti ca. 1960, polychroom geglazuurd in goede staat 40x23x15cm.
Gustav Becker wandklok met emaille wijzerplaat (zonder slag) ca. 1900 in goede staat 40x10x12cm.
Oud/antiek Perzisch handgeknooopt kleed (zwart/lichtblauw/bruinrood/oker) 184x122cm. Cond.: R
Twee kleine handgeknoopte Perzische tapijten beide met medaillons in het midden. 95x62 en 96x62cm., Cond.:G
Twee Chinese houtgesneden figuren ca. 1900; 1x man met karper en 1x oude wijze Chinees 21-22cm. Cond.: G
Oude bronzen 4-armige boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder ca. 14cm. Cond.: G
Oude Oosterse houtgestoken sculptuur uit een altaar, voorstellend een halfnaakte danseres 20e eeuw 29cm. Cond.: G
Vier delen kristal ca. 1900; 2x vaas (1x geribbeld en 1x waaierkristal), 2x amandelgeslepen karaffen. Allen in goede staat 21-30cm.
Oude kristallen kraantjeskan met plated voet en kraantje 1e helft 20e eeuw 41cm. Cond.: G
Oude kristallen bewerkte dekselcoupe 20e eeuw in goede staat 19xø9cm.
Gegraveerde Duitse glazen bierpul met tinnen deksel ca. 1880 Historisme (druiveranken decor) 20x12xø9cm. Cond.: G
Elf delen oud/antiek glaswerk; 5x glazen schaaltjes met goudrand (chips), 1x langwerpige schaal met goudrand, 1x geschulpte glazen schaal met goudrand 19e eeuw, 1x flacon, 1x gegraveerde schaal met pl...
Oud Indonesisch benen beeldje en Oosterse gegoten vaas met Chinees landschaps- en figurendecor. 20e eeuw 18-32cm. Cond.: R-G
Oud Deens porseleinen Bing&Grondahl vogel op tak nr. 2311 HE in goede staat 8x10x8cm.
Royal Albert 9-delig porseleinen gebaks-set met rozen- en gouddecor (Decor Winsome) in goede staat ø16-ø30cm.
Interessant kavel van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse decors en stijlen. 1 Schotel met haarscheur en schade, rest lichte randschade ø10-ø16cm. Cond.: R
Kutani porseleinen 19e eeuwse siervaas (gesigneerd) met floraal- en vogeldecor. Volgegoten met gips om er een lamp van te maken 36,5x16,5cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse imari porseleinen dekselvazen (alle deksels beschadigd, 1 vaas gescheurd) 26xø11cm. Cond.: M
Kavel van 11 porseleinen engeltjes/putti o.a; Gerold Porzellan (1 chip) 10-17cm. Cond.: R-G
Grote Chinees porseleinen vaas 20e eeuw met diverse voorstellingen en goudrand. In goede staat 46xø21cm.
Twee Chinees porseleinen sierschotels; 1x groot 20e eeuw met samoerai in interieur (gesigneerd) ø31,5cm. en 1x met groen en karperdecor 20e eeuw (gesigneerd) ø20,5cm. Cond.: G
Chinese 8-kantige kom ca. 1900 (of ouder) met floraal decor in goede staat 6x12,3x12,3cm. Cond.: G
Vier delen oud Wegdwood bisquit porselein 20e eeuw; 2x vaasje met putti, 2x dekseldoosjes (1x strijdwagendecor, 1x waternympfen en putti) 8-14cm. Cond.: G
Zes antieke keramieken kop en schotels decor 373 (societe ceramique?) met floraal decor, 1 schoteltje gelijmd 4xø9,5cm. Cond.: R-G
Oude Deense Bing&Grondahl vaas nr. 57/251, monogram L.M met sneeuwklokjes-decor in goede staat 17xø9,5cm.
Twee porseleinen rookverdrijvers ca. 1910; 1x Tibetaanse boedha, Duits gemerkt F.W. met kroon (electrische gedeelte mist en vinger af), 1x Tibetaanse monnik met kooi (nr. 2) (haarlijn) 20-23cm. Cond.:...
Kantonese vaas ca. 1900 met vechtende krijgers te paard afgebeeld. In goede originele staat 19xø7,5cm.