Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 KPM koffiekopjes
Resultaat: 200 EUR

Drie zeldzame Duitse KPM porseleinen koffiekopjes WO I; 1x met moedigheidskruis W. 1914, 1x moedigheidskruis en ranken en 1x moedigheidskruis 1914 en adelaar. Allen in goede staat 7,5-10cm.

Terracotta trekpotje
Resultaat: 200 EUR

Chinees terracotta trekpot Yixing ca. 1900 (gemerkt) met opgewerkt floraal decor in zeer goede staat 10x18xø11cm.

Theebus
Resultaat: 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen theebus Familie Roze met rondom figuren-voorstelling (bodem gesigneerd). In zeer goede originele staat 17xø11,5cm.

Chinees bordje
Resultaat: 200 EUR

Delfts keramieken 18e eeuws papbordje met Chinees decor (fijne beschildering), lichte randschades 3,5xø21cm. Cond.: G

Plated schaal
Resultaat: 195 EUR

Prachtige oude plated met glazen schaaltjes, verdeel/partyschaal met beugel, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 27x32x36cm.

Parfumflesje, gouden dop
Resultaat: 190 EUR

Hollands antiek parfumflesje op voet met gouden dop en kraag en gouden gegraveerd medaillon aan voorkant. H.9.5cm., Cond.:U

4 Ringen
Resultaat: 190 EUR

Vier Ringen GG 585/000. Trouwring, vermaakte dubbele trouwring met zirconia, WG solitairring zonder steen en een ring met tand. ca 15,8 gr

Ets, Anton Pieck
Resultaat: 190 EUR

Anton Pieck eigendruk ( Den Helder 1895 - ), ets op papier "voor de heer en mevrouw Bouwer - Crop", paraplu verkoper 8x4,8cm.

Schilderij, J. v. Wingen
Resultaat: 190 EUR

Jan van Wingen (1874 - 1956), olieverf op linnen, boerderij in de sneeuw Limburg 60x90cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 190 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, winterlandschap met arrenslee 27x18cm. Cond.: G

Schilderij, portret
Resultaat: 190 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (Italiaanse school), olieverf op linnen, portret van een Zuid Europese vrouw 27x20cm. Cond.: G

4 Stoelen
Resultaat: 190 EUR

Veir 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.

Viool, 19e eeuw
Resultaat: 185 EUR

Viool 19e eeuw in originele staat (bodem laat iets los) 60x20x9cm. Cond.: R

Zilveren bord, Enschede
Resultaat: 180 EUR

Zilveren bord met op de bodem groot wapen van Enschede, 835/000 Jaarletter: K: 1945/1946, MT.: Zilverfabriek Voorschoten ø26cm., ca. 528gr.

Zilv. carrousel
Resultaat: 180 EUR

Hollands zilveren miniatuur carrousel met bewegende paarden, 835/000 Amsterdam, ca. 82gr., 9xø6.5cm., Cond.:U

Zilveren schaal
Resultaat: 180 EUR

Oud zilveren handgesmeed bord/schaal met gecontourneerde rand, 835/00, ø28cm., ca. 630gr., Cond.:U

Ring GG met briljant
Resultaat: 180 EUR

Rijring, GG 585/000 met briljant. Mooie strakke rijring met 5 briljanten in strakke chatons gezet. Totaal 0,25 crt tcr P. ca 3,45 gr ø 53

5 Paardewagens
Resultaat: 180 EUR

Vijf zilveren miniatuur paardewagens, 835/000. Totaal gewicht ca. 126gr.

Bloedkoraal hanger
Resultaat: 180 EUR

Hanger, GG 585/000, met mooie Bloedkoraal. Grote ronde hanger, 18 mm, met een grote Bloedkoraal in het midden en 11 kleine bloedkoralen hier omheen. Bovenaan de hanger zit een kleine bewerking met da...

Turkoois broche en hanger
Resultaat: 180 EUR

Broche en hanger met Turkoois. Zilveren hanger 835/000, jugendstil, met bloembewerking. Volgezet met kleine Turkooiskraaltjes en kleine pareltjes, 25x 55 mm, en een broche in dezelfde stijl, gemaakt u...

Bruidegomspijpje
Resultaat: 180 EUR

Antiek Hollands zilveren bruidegompijpje in de vorm van een zevenklapper, 835/000 MT.: onduidelijk leesbaar. L. 10cm., Cond.:U

Lang collier, oud model
Resultaat: 180 EUR

Antiek lang collier, 585/000, met schuif en hanger. Antiek lang oogjescollier met fraai versierde schuif met bloem en parel, en een hanger met clip. Lengte ca 130 cm. ca 14,5 gr

Oscar Larsen
Resultaat: 180 EUR

Oscar Larsen 1931 ( 1882 - 1972 Denemarken), gemengde techniek op papier, vechtende Romeinen 27x18cm. Cond.: G

Monogram L.A., beekgezicht winter
Resultaat: 180 EUR

Gesigneerd L.A., olieverf op linnen, 19e eeuws winterlandschap met bos en vissers op een meertje met dorp in de verte 74x97cm. Cond.: G

Ongesigneerd, jongeman met bril
Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw, olieverf op paneel, portret van een jonge student met bril 16x19,5cm. Cond.: G

Schilderij, A. Heyboer
Resultaat: 180 EUR

Anton Heyboer, olieverf op papier, vrouw 30x39cm. Cond.: G

Schilderij, haven
Resultaat: 180 EUR

Kees Molema? ca. 1920, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 40x80cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 180 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke messing kandelaars in barokstijl 70cm. Cond.: G

Groot geel Ferrari bord
Resultaat: 180 EUR

Groot geel Ferrari reclamebord van garage Franchorchamps 300x90cm. Cond.: G (afkomstig uit de nalatenschap van Jacques Swaters)

Frans klokkenstel, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Frans klokkenstel 19e eeuw met kwikslinger, 8-daags uurwerk (gemerkt Societe clusienne S.C.A.P.H. Cluses). Gemaakt van marmer met messing monturen. In goede originele staat 32x19x13cm. en 27x9x8cm.

Tafel, intarsia
Resultaat: 180 EUR

Bijzettafel 19e eeuw met intarsia en floraal decor in het blad. taps toelopende poten en geschulpt blad. Geheel van palissander en notenhout, in goede originele staat 62x94x65cm.

Beeld, Arabier
Resultaat: 180 EUR

Bronzen buste van een Arabier (ongesigneerd) met mooie patina in goede staat 32cm.

Baardman kruik
Resultaat: 180 EUR

Duitse baardman kruik (Barthmann) 17e-18e eeuw in zeer goede originele staat 30zø17cm.

Chinese kom, Fam. Rose
Resultaat: 180 EUR

Oude Chinees porseleinen sierkom, 20e eeuw gesigneerd, met fijngeschilderd decor, floraal en Chinese meisjes met perzik rondom. 7xø18cm., Cond.:G

Ca. 60 Hollandse tegels
Resultaat: 180 EUR

Kavel van ca. 60 19e eeuwse Hollandse tegels met mangaan vaasdecor in redelijk tot goede staat 13x13cm.

Antieke lijst
Resultaat: 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Antieke lijst
Resultaat: 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Ducaat Utrecht 1761
Resultaat: 175 EUR

Ducaat Utrecht 1761 Cond.: ZFR

4 Zilveren munten
Resultaat: 175 EUR

Twee munten China zilver en 2 munten Japan 1 Yen (waarvan 1 Yen met ca. 10x kloppen aangebracht in China Cond.: ZFR

2 Beelden
Resultaat: 175 EUR

Twee Duits porseleinen figuren Frankenthal ca. 1900; 1x Romein met schild en zwaard en 1x Romeinse vrouw met peddel (vingers beschadigd) 20-21cm. Cond.: R-G

Kristallen inktstel
Resultaat: 170 EUR

Bijzonder mooi antiek inktstel uit 1889, zwart basement op 4 bolpoten waarin zilveren gewei, plaat met inscriptie en 2 kristallen flacons met zilveren dop en montuur, 835/000. Maat basement: 29x21cm.,...

Antieke broche
Resultaat: 170 EUR

Antieke broche, GG 585/000 met Zeeuwse knopjes. ø 36 mm. ca 8,1 gr in goede staat.

Wim van Norden
Resultaat: 170 EUR

Wim van Norden (Bussum 1883 -1978), olieverf op linnen, landschap met sneeuw 45x37cm. Cond.: G

Antieke kachel ca. 1920
Resultaat: 170 EUR

Antieke zwart geemailleerde Juno kachel met voetstuk, ca.19*20. In zeer goede originele staat. 62x48x40cm.

Eiken kist
Resultaat: 170 EUR

Omgebouwde 18e eeuwse Twentse handgestoken dekenkist (1790). Deksel zit dicht en deuren kunnen open. In goede staat 85x155x73cm.

3 Armleunstoelen
Resultaat: 170 EUR

Drie mooie stijlvolle armleunstoelen in klassieke stijl met mooie stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 99x47x65cm.

Beeld, olifant
Resultaat: 170 EUR

Grote oude compositie metalen olifant met bronskleurige patina en zwart-marmeren sokkel ca. 1930 in goede staat 43x40x16cm.

Beeld, kikker
Resultaat: 170 EUR

Antiek beeld, voorstellend een vrouwelijke kikker met kledij ca. 1900. Figuur is mogelijk van compositie metaal, in goede staat 14x7x8cm.

Bronzen Masker
Resultaat: 170 EUR

Groot bronzen masker met zwart marmeren voet 21e eeuw in de stijl van Salvador Dali, gesigneerd Dali in goede staat 40x25x21cm.

Bronzen vogel, zittend
Resultaat: 170 EUR

Grote Art Deco stijl bronzen roofvogel gemonteerd op zwart marmeren voet 21 eeuw, gesigneerd Ernst Barlach in goede staat 33x32x17cm.

Benen monnik, staf
Resultaat: 170 EUR

Oude Japanse benen monnik 1e helft 20e eeuw in goede staat 20cm.

Capodimonte vaas
Resultaat: 170 EUR

Grote oude Italiaanse capodimonte vaas, polychroom met putti in landschapsdecor. Gemerkt capodimonte 679 Italy CCC en gouddecor. In zeer goede staat 57xø34cm.

4 Borden, Fam Roze
Resultaat: 170 EUR

Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse familie roze schotels; 2x met randschades, 1x haarscheur en randschades en 1x gelijmd en randschade 3,3xø16,3cm. Cond.: M-R

Chinese kom met bamboe
Resultaat: 170 EUR

Oude Chinees porseleinen kom, ca. 1920, gesign. met tekst, bamboe en bloesemdecor. In goede staat. 5.5c20.5cm.

4 Zilv. miniaturen
Resultaat: 165 EUR

Vier zilveren miniaturen: man met melkkar MT.: E.J.Brinkert, Zwolle, bakkerskar MT.: Niekerk, Schoonhoven, Amsterdams biervat op kar en Hollands zilveren kruiwagen. Allen 835/000 Totaalgewicht ca. 75g...

Wortelnoten bijzettafel
Resultaat: 165 EUR

Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 63x51cm.

Wortelnoten tafel
Resultaat: 165 EUR

Wortelnoten -fineer bijzettafel ca. 1860 in uitstekende gerestaureerde staat 66xø50cm.

Gouden ring, kornalijn
Resultaat: 160 EUR

Ring GG 585/000 met carneool. Klassieke ring met ovaal gefacetteerde carneool, ø 20x10 mm, gevat in een strakke iets bewerkte zetting. ca 4,5 gr, ø 55

2 Lijstjes + zoutvaatje
Resultaat: 160 EUR

Twee Hollands zilveren miniatuur fotolijstjes 835/000 MT.:Hooijkaas, Schoonhoven, 4x6.5cm en 2.5x4.5cm., en een Hollands zilveren zoutvaatje met blauw glazen inzetbakje en lepeltje. 835/000, zilvergew...

5 Zilv. miniaturen
Resultaat: 160 EUR

Vijf zilveren miniaturen: kermisattraktie, Amsterdam, hobbelpaard Amsterdam, kind met hoepel en kind op schommel MT.: Hooijkaas, man op velocipede 835/000 totaal gewicht ca. 74gr., Cond.:U

Oorstekers GG briljant
Resultaat: 160 EUR

Oorstekers GG 585/000 met briljanten. Entourage oorknoppen, in bloemvorm, met 7 briljanten per oorknop, totaal ca 0,25 crt tcr P. ø 7x6mm, ca 1,7 gr.

Gouden oorknoppen, granaat
Resultaat: 160 EUR

Oorclips, GG 585/000 met Granaat. Clips met schroeven, aan de voorzijde een bloem gemaakt uit GG met in het midden een gefacetteerde Granaat, ø 7 mm ca 5,1 gr.

J. Benneker, vrouw op stoep
Resultaat: 160 EUR

J. Benneke ca. 1900, olieverf op linnen, wandelaar bij kerk in de sneeuw 24x30cm. Cond.:G

Laeven, vrouwelijk naakt
Resultaat: 160 EUR

Laeven?, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 38x64cm. Cond.: G

Schilderij, Matouschek
Resultaat: 160 EUR

Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, duinen (met boek) 37x28cm. Cond.: G

J. Spronk, stilleven
Resultaat: 160 EUR

Jan Spronk '51 (Amersfoort 1920 - ), olieverf op linnen, kubistisch stilleven 98x61cm. Cond.: G

4 Ingekleurde etsen, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Vier 18e eeuwse ingekleurde etsen( ets op papier) met Zwitserse kledendracht in goede staat 18x27cm. Cond.: G

Schilderij, J. Lupo
Resultaat: 160 EUR

J. Lupo, olieverf op linnen, stadsgezicht met koetsen en tram bij avond 50x60cm. Cond.: G

Ets/gravure, Chodowiecky
Resultaat: 160 EUR

Daniel Nicolaus Chodowiecky 1800 ( 1726 - 1801), ets op papier, vechtende ruiters 9,5x19cm. Cond.: G

Hoedendoos
Resultaat: 160 EUR

Duitse spaanhouten handbeschilderde hoedendoos ca. 1850 in zeer goede originele staat met originele beschildering en opschrift "Des Herzens beste Zeit ist die Zufriedenheit" 15x24x41cm.

Zwitserse sabel
Resultaat: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse hertevanger met brons en originele schede van leder en 1 mesje extra (1 mist). Verder in goede originele staat (koppelbevestiging mist), oude patina 75cm.

Muziekblad-standaard
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame bladmuziek-standaard 19e eeuw met ijzeren bewerkte (en in hoogte verstelbare) voet en eikenhouten houder in lyravorm ca. 1880. In zeer goede originele staat 171x51x30cm.

460 Duitse lakstempels
Resultaat: 160 EUR

Zeldzaam lot van 460 Duitse lakstempels. Sammlung von Frans von Uslar. 22x35x1.5cm.,

42 Zilv. munten divers
Resultaat: 160 EUR

42 Zilveren uit diverse landen (Europa + Azië), Cond.: PR-ZFR-FR

14 Zilv. munten divers
Resultaat: 160 EUR

Veertien zilveren en nikkelen munten o.a; Litouwen, Frankrijk (diverse kwaliteiten o.a; FDC + ZFR)

Duitsland 1872-1945
Resultaat: 160 EUR

Duitsland 1872-1945 collectie voornamelijk 0/* in Davo album, zeer hoge waarde

Empire comtoise
Resultaat: 160 EUR

Franse empire comtoise ca. 1820 met vouwslinger en eikenhouten stoel. Compleet met sleutel, wijzerplaat heeft cracele en chip, verder in goede originele staat 130x25x18cm.

Duitse klepbank
Resultaat: 160 EUR

Duitse eikenhouten biedermeier klepbank ca. 1830, klep is vurenhout, verder in goede originele staat

Bronzen beeld, 2 putti
Resultaat: 160 EUR

Decoratieve bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd August Moreau 2e helft 20e eeuw in goede staat 45cm.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas 18e eeuw (gesigneerd) met drakendecor, diep blauw. Minimale randschade deksel, verder in goede originele staat 28xø10,5cm.

2 Chinese schotels
Resultaat: 160 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte schotels. Ovaal met decor van vogel in bosschage (Cheng Long) in zeer goede staat 2x22x18cm.

2 Grote visborden
Resultaat: 160 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met blauw decor van flora en vogels. 1 Minimale chip, verder in goede originele staat ø44,5-ø45,5cm.

Porseleinen lampevoet
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse porseleinen met messing lampevoet met Zwiebelmuster decor (Meissen). In goede originele staat 71xø18cm.

Kistje met spel
Resultaat: 155 EUR

Notenhout met rozenhouten boulle kist 19e eeuw met Mahjongg spel van been en ivoor. In goede staat 8x32x44cm.

2 Zilv. flessenhouders
Resultaat: 150 EUR

Twee zilveren opengewerkte flessenbakken met druivenrankmotief. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten, 835/000, 4.5xø10.5cm., ca. 258gr.

Parfumflesje in foudraal
Resultaat: 150 EUR

Antiek geslepen kristallen parfumfles, in foudraal, met Hollands gouden dop en kraag voorzien van stopje. Met romantische foto afbeelding. L 9cm., Cond.:U.

Ring Ramkopjes
Resultaat: 150 EUR

Fijne ring GG 585/000 met rammenkopjes. Klassieke bewerkte ring met aan de bovenzijde 2 kopjes van rammen. De rest van de ring is in dezelfde stijl bewerkt. ø 54 ca 4,1 gr

Bloedkoralen ring + oorknoppen
Resultaat: 150 EUR

Ring en oorknoppen GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met ovale bloedkoraal, 10x15 mm, en button oorknoppen met bloedkoraal ø 7,5 mm. ca 4,45 gr ø 52.

Bloedkoraal
Resultaat: 150 EUR

Deel van sluiting GG 585/000 met bloedkoralen. Grote dubbel entourage bovenzijde van een sluiting bezet met in het midden een grote ovale bloedkoraal, 18x13 mm. Daaromheen een rand met 10 bloedkoralen...

Plated jardiniere
Resultaat: 150 EUR

Antieke ovale Jugendstil plated jardiniere versierd met guirlandes en floraal gedreven rand, op vier pootjes in de vorm van eikels. Fraai spits hengsel en originele geslepen binnenbak. Gemerkt: OX WMP...

Ring GG toermalijn
Resultaat: 150 EUR

Ring GG 585/000 met Toermalijn. Ring met aan de bovenzijde een strik, waarin een carree geslepen roze paarse toermalijn zit. Aan de strik zitten zilveren bewerkingen.ø 53 ca 1,9 gr

3 Zilv. miniaturen
Resultaat: 150 EUR

Drie zilveren miniaturen: Hollands zilveren molenbeker met draaibare wieken, camera op statief naar antiek voorbeeld en ronde vogelkooi op standaard van Hooijkaas, Schoonhoven 835/000 Totaalgewicht ca...

5 Zilv. vork + lepels
Resultaat: 150 EUR

Lot divers zilveren bestek, 835/000, diverse jaarletters en MT. 3 Tafellepels, 2 dessertlepels, 4 tafelvorken en 1 dessertvork. Samen ca. 492gr.

Sigarendoos
Resultaat: 150 EUR

Bijzondere sigarendoos met 835/000 zilveren applicaties van o.a. brug bij Culemborg, met stoomtrein en inscriptie T.v.R. Toegeschreven aan MT.: Jacobus van Geelen &Zn., Voorschoten ca. 1870

4 Broches
Resultaat: 150 EUR

Staafbroches, GG 585/000, met opaal, licht blauwe steen en diamant. Vier staafbroches, een met in het midden een witte opaal, een bestaande uit Gourmetschakels, een met licht blauwe steen en 8kant dia...

Tekening, Bac Ferdinand
Resultaat: 150 EUR

Bac Ferdinand ( 1859 - 1952 Frankrijk), tekening op poapier, figuren op een balkon 29x45cm. Cond.: R-G