Drie delen 18e eeuws Frans Samson porselein met bloemdecor; 2x kop&schotel en 1 los kopje. 1 Minimale chip en 1 oude haarlijn ø6,5-ø9cm. Cond.: G
Drie delen antiek porselein; 1x tafelbel ca. 1920, 1x vaasje met bloemen opgewerkt 19e eeuw, 1x Chinees porseleinen zalfpotje 19e eeuw 5-9cm. Cond.: G
Groot Makkums polychroom keramieken sierschotel, verso 1919 Vredesbord "Smeed uw zwaarden tot sikkels", in goede originele staat (cracele) ø33cm.
Japanse Celadon dekselvaas 19e eeuw met houten bewerkt voetje in goede originele staat 24,5xø11cm.
Oude Chinees porseleinen schaal, waarschijnlijk 20e eeuw met bloemendecor (gesigneerd) 6x29x20cm. Cond.: G
Prachtige 18e-19e eeuwse keramieken treefschaal met bruin-geel glazuur in goede originele staat 13xø27cm.
Twee 18e eeuwse porseleinen natfruitschalen met bloemendecor. ongemerkt in goede originele staat ø20cm. Cond.: G
Twee prachtige antieke Chinees porseleinen borden 18e eeuw met floraal decor, 2 minimale chips aan rand ø22,6cm. Cond.: R-G
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi 6-kantige vazen met decor rondom (gesigneerd). Decor van geisha in een tuin met bloemen. 1 Vaas is heel, 1 vaas met chip uit bovenrand 25,5x8x8cm. Cond.: R-G
Delfts keramieken 18e eeuws papbordje met Chinees decor (fijne beschildering), lichte randschades 3,5xø21cm. Cond.: G
Drie delen 18e eeuws capucijner porselein met bloemendecor; 1x kop & schotel 5xø11,6cm. (Goed) en 1x los kopje (chip) 4xø7,4cm. Cond.: R-G
Drie delen divers antiek aardewerk 19e eeuw; 1x mosterdpotje met empire figurendecor (lichte randschade onder), 1x pijpvaasje Kutani porselein met bloemendecor, 1x plated theepotje met houten greep. e...
Grote 19e eeuwse imari porseleinen 6-kantige schaal met draken-, floraal- en gouddecor. In goede originele staat 11x30,5x31cm.
Imari porseleinen schaal ca. 1800 met paradijsvogel- en bloemendecor. In goede originele staat 6xø21cm.
Kleine 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaas met fijn beschilderd bloemendecor in goede originele staat 15xø8cm.
Porseleinen 9-delig kinder-koffieservies ca. 1900; koffiekan, melkkan, suikerpot, en 6 kop & schotels ( 2 kopjes gelijmd) 3,5-10cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse porseleinen Samson bordjes met roze floraal decor (2 chips) ø15,3cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse capucijner kop en schotels met bloemvaas decor; 1 kopje goed, 1 schotel randschade, 1 kopje chip en 1 schotel goed 4xø10cm. Cond.: R-G
Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...
Apart 19e eeuws imari porseleinen 8-kantig bord met diverse decors (gesigneerd verso) 23x23cm. Cond.: G
Oude Afrikaanse terracotta flacon (waarschijnlijk Kamerun). 1 Arm mist en 1 hand beschadigd 27cm. Cond.: R
Oude bewerkte kacheltegel "100 Jahre Joachim Ringelmatz". terracotta, geglazuurd keramiek Mügeln. In goede staat 24x24x4cm.
Oude Chinees porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met gouddecor 29x12x11cm. Cond.: G