Antieke schaar met zilveren heften en jasseronketting met draaghaak, 835/000. L.schaar 16.5cm., Totaalgewicht ca. 38cm., Cond.:U
Hollands zilveren theepot en twee roomkannetjes met zilveren grepen en geribde randafwerking. 835/000 Grootkeur. MT.: J.M.van Kempen & Zonen Voorschoten Jaarletter: B+A 1910 en 1911. Pot ø10cm., room...
Geslepen kristallen bonbonschotel met geschulpte rand met amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel. MT.: T.Jorna & Zoon, Amsterdam.ca.1970.ø17cm.
Antiek geslepen kristallen parfumfles, in foudraal, met Hollands gouden dop en kraag voorzien van stopje. Met romantische foto afbeelding. L 9cm., Cond.:U.
Armband 4 rijen met bloedkoraal en parel, met GG 585 sluiting. Armband 4 rijen parels met 20 bloedkoralen tonnetjes,ø 6.5, verdeeld over de rijen met parels. Het geheel is bevestigd aan een GG langwer...
Ring GG 585/000 met carneool. Klassieke ring met ovaal gefacetteerde carneool, ø 20x10 mm, gevat in een strakke iets bewerkte zetting. ca 4,5 gr, ø 55
Collier van witte en gele parels met GG 585/000 bolletjes en sluiting. Collier van witte en gele parels, ø ca 9 mm, om en om met daartussen kleine GG bolletjes, totaal 34. Het geheel is bevestigd aan ...
Ring, GG 585/000, met Onyx en Briljant. Antieke ring met in het midden een ovale Onyx met WG zetting met klein steentje. De Onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca3.1 gr ø 50
Broche, zilver 925/000 met bloedkoraal. Broche in de vorm van een tak met 11 buton bloedkoralen verlopend in grootte en een paar kleine pareltjes. Lengte 46 mm. ca 8,2 gr.
Grote broche/ hanger, 585/000, met bloedkoralen camee. Ovale camee uitgewerkt in bloedkoraal met daaromheen een brede GG rand met een getorste bewerking. ø 52 mm.
Bloedkoralen collier, 3 rij met zilveren sluiting. Collier bestaande uit bloedkoraal,(gekleurd) tonmodel ø 7 mm, bevestigd aan zilveren langwerpige sluiting met 3 kleine koralen. Lengte 35 cm ca 82...
Collier met parels en bloedkoralen aan mooi GG 585/000 sluiting. Collier 2 rijen met om en om bloedkoraal en parels bevestigd aan mooie GG 585/000 antieke sluiting met bloemvorm met bloedkoraal.
Collier met bloedkoralen. 19e eeuws collier, 4 rijen bloedkoraal, verlopend, met in het midden een antiek GG 585/000 voorstuk, ø 34 mm. De sluiting bestaat uit een ovaal GG 585/000 schuifslot met bewe...
Antieke haarspeld, GG 585/000 met gravure. Speld met aan de bovenzijde een kroonachtige vorm met gravure bewerking. Lengte 67 mm, ca 2 gr.
Unieke antieke potloodhuls, GG 585/000 aan 333/000 jasseroncollier. Lengte 85 mm. lengte collier 52 cm. ca 19,2 gr.
Vier-delig GG585/000 naaigarnituur bestaande uit: vingerhoed met meander gravering rijgnaald met graveringen, naaldenkoker met schuifdop en stippelgravure in ruitvorm en een borduurschaartje met goud...
Zilveren grote natfruitschep en taartschep. Rijkelijk bewerkt met fruitmotieven, Buitenlands makelij 835/000, L.ca. 23cm., Totaal gewicht ca. 168gr.
Geslepen kristallen jampot, ø 8cm., met amandelslijpsel en deksel met 835/000 zilveren knop op parelrand. Het geheel op kristallen onderschotel met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem. Klein...
Groot zilveren servies, bestaande uit koffie-thee-suikerpot en roomkan op gedraaide voet. Bij aanzet van handgrepen en schenktuiten versierd met acanthusmotieven. De deksels dragen een lauwerkrans. De...
Russisch miniatuur zilveren samovaar deels verguld en rondom geheel geëmailleerd 84 zolotniks ( 875/000 zilver) 4x4.5x10cm., Cond.:U
Hollands zilveren luciferhouder standaard met zeilboot en molenafbeelding, 835/000 MT: Hooijkaas, Schoonhoven. 6x4x6cm., Ca. 50gr., Cond.:U
Tien zilveren nagerecht/koffielepels met bewerkte stel waarin medaillon en vergulde bak, 800/000,Duitsland, L.15cm., ca. 380gr., Cond.:U
Zilveren roomstel op ovaal onderblad, rijkelijk versierd met parelranden, 835/000, MT.: D.J.Aubert, Voorburg, bladlengte 19x13cm. samen ca. 306gr., Cond.:U
Twee dubbele kristallen parfumflessen met aan één zijde schroefdop en aan de andere kant een klikdop van zilver met de hand gegraveerd 825/000. 12xø3cm., Cond.:U