Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Pors. beeld, Volksted
Startprijs 100 EUR

Oude Duits porseleinen Rudolstadt Volkstedt figuur 20e eeuw, voorstellend een dansende clownsjongen met meisje. In goede staat 20,5x15x11cm.

Porseleinen zoutvaatje
Resultaat: 60 EUR

Oud Duits porseleinen zoutvaatje 1e helft 20e eeuw, gemerkt Rudolstadt Volkstedt nr. 20796. In zeer goede staat 13x7x12cm.

Porseleinen beeld
Resultaat: 100 EUR

Oud porseleinen gesigneerd beeld van C. Werder van Hutschenreuther Selb US Zone. In Jugendstil stijl, voorstellend een naakte vrouw met hertenjong 25x31x11cm. Cond.: G

Theeservies ca. 1900
Startprijs 100 EUR

Porseleinen theeservies ca. 1900 met handgeschilderd molendecor en parelmoer-glans effect (gemerkt). 9-Delig bestaande uit; theepot, melk- en suikerpot en 6 kop&schotels (1 chip) 5-14cm. Cond.: G

B+G, vogel
Resultaat: 35 EUR

Oud Deens Bing & Grondahl vogel nr. 1635 W. in goede originele staat 5x13x5cm.

Dekselvaas, Copenhagen
Startprijs 40 EUR

Oude Deens porseleinen Royal Copenhagen dekselvaas met floraal decor, nr 10/1084, 13xø8cm.

Beeld, meisje
Resultaat: 40 EUR

Oude Deense Royal Copenhagen figuur van meisje op rotsblok nr. 4029

Beeld, aardappelverkoopster
Resultaat: 100 EUR

Groot oud Deens Royal Copenhagen figuur nr. 1549 NNX, voorstellend een vrouwelijke landarbeider met emmer en groentemand. Gesigneerd en in goede staat 27x20x13cm.

H. Christian Andersen
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Deense Bing & Grondahl figuur nr. 2037 N.J., voorstellend Hans Christian Andersen met kind in goede staat 23x15x15cm.

Beeld, Ierse Setter
Resultaat: 100 EUR

Oude antieke Nymphenburg porseleinen jachthond 1e helft 20e eeuw in goede staat 13x27x14cm.

Beeld, eland
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Nymphenburg porseleinen rendier 1e helft 20e eeuw "J.H. 1924". 1 Gewei gelijmd 21x33x8cm. Cond.: R

Vaasje + Ree
Startprijs 20 EUR

Twee delen oud Duits Nymphenburg porselein (licht beschadigd); 1x amfora met duivelskoppen (1 kopje beschadigd), 1x reebok (gewei beschadigd) 10-13cm. Cond.:R

Beeld, cavalerie
Resultaat: 80 EUR

Oude Duits porseleinen Nymphenburg figuur 1e helft 20e eeuw van ruiter te paard (zwaard afgebroken) 22x20x8cm. Cond.: R

Groen beeld, Kopenhagen
Resultaat: 85 EUR

Oud Deens keramieken figuur, monogram J.E. met kroon nr. 884 VIII Denmark, voorstellend een vrouw met mand en hond 20x18x12cm. Cond.: G

B+G, vogeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud Deens porseleinen Bing&Grondahl vogel op tak nr. 2311 HE in goede staat 8x10x8cm.

Plateel vaasje
Resultaat: 10 EUR

Oude Arnhemse Gouda platelen vaas H.263 met floraal decor ca. 1920 in goede originele staat 12xø12cm. Cond.: G

4 Delen plateel
Startprijs 40 EUR

Vier Hollandse platelen vazen, Oud Hollands plateel handwerk 2e helft 20e eeuw met floraal decor 19-22cm. Cond.: G

Plateel Gouda vaas
Resultaat: 10 EUR

Oude Gouda platelen vaas 3924 Belo p.w. Kon. Plazuid. Met bloemendecor 17xø16cm. Cond.: G

Vaas, Bourg-la-Reise
Resultaat: 100 EUR

Oude keramieken vaas van Pierre Bourg la Reise met prachtig verlopen glazuur (nr. 155) in zeer goede staat 32,5xø12cm.

Glansplateel vaas
Startprijs 45 EUR

Gouda glansplatelen vaas met bloemdecor, Nr. 89, schilder B of D ca. 1920. Bovenrand chip gelijmd 19xø8cm. Cond.: R

Platelen bloemsteker
Resultaat: 40 EUR

Arnhemse platelen bloemensteker ca. 1920 (gemerkt en gesigneerd) met floraal decor in goede originele staat 12xø15cm.

Glansplateel wandschotel
Startprijs 475 EUR

Glansplateel wandschotel, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, jaartal 1939, schilder J. van Schaik. Kleurige randbeschildering, centrale voorstelling in sepia van haven (Gouda) en fabriek "Lewis meube...

2 Plateel pijpvazen
Resultaat: 40 EUR

Twee Gouda glansplatelen pijpvazen ca. 1910 (840.A.L.) met floraal decor. 1 Vaas met chip, 1 vaas goed 29,5xø12cm. Cond.: R-G

3 Platelen bloempotten
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke platelen cachepotten; 1x Arnhem Gelria (haarlijn rand) 13,5xø17,5cm., 1x Arnhem Gelria Autonne 18,5xø25cm. en 1x Gouda Rhodian J.B. 123 (14xø20cm.). Conditie: R-G