Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers Chinees
Resultaat: 60 EUR

Kavel 18e-19e eeuws Chinees porselein o.a; 8 borden, 1 schotel, 4 kopjes, Fam Roze etc.. (Randschade, chips, restauraties) 4-25cm. Cond.: M-R

2 Blauwe vazen
Resultaat: 75 EUR

Twee Chinese vazen 18e-19e eeuw met blauw decor en groenige (celadon-achtige) ondergrond. De kleinere vaas heeft 2 chips bij de voet af 43 en 58cm. Cond.: R-G

Schaal, 8-kantig
Resultaat: 25 EUR

Chinese 8-kantige kom ca. 1900 (of ouder) met floraal decor in goede staat 6x12,3x12,3cm. Cond.: G

2 Delen imari
Resultaat: 30 EUR

Twee delen 19e eeuws imari porselein; 1x kraagvaas met floraal decor (barst in vaas) 22xø9cm. en 1x kom met geschulpte rand en floraal decor (goede conditie) 7xø14,5cm.

Chinese kom met bamboe
Resultaat: 170 EUR

Oude Chinees porseleinen kom, ca. 1920, gesign. met tekst, bamboe en bloesemdecor. In goede staat. 5.5c20.5cm.

Chocoladekan, A'dam bont
Resultaat: 210 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen chocolade schenkkan met zijwaartse handgrip en decor van tuin en goud, 18e eeuw 18x12x12,5cm. Cond.: R

Chinese karpervaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen karpervaas ca. 1930 bestaande uit 3 karpers met gouddecor 21,5x18x15cm. Cond.: G

Aardewerken bord
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Italiaanse terracotta sierschotel, gesigneerd M. Pertici Montopoli Arno italia met bijbelse voorstelling, meerkleurig geglazuurd ø46cm. Cond.: G

Nymphenburg, kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Duits porseleinen Nymphenburg kaarskandelaar 1e helft 20e eeuw in goede staat 13,5x7x7cm. Cond.: G

Kavel Engelse bordjes
Resultaat: 15 EUR

Engelse keramieken 12-delige cakeset ca. 1900 "The grenville Wood en Sons England". 1 Haarscheur, verder in goede staat ø15-ø25cm.

Chinese gemberpot
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen gemberpot 19e eeuw met bloesemtakdecor in zeer goede staat 12,5xø12,5cm.

Duitse schenkkan
Resultaat: 50 EUR

Duitse keramieken schenkkan, Ruscha 313 Pitcher. Designed by Kurt Tschörner, with white dripping lava glaze H.: 15cm. Cond.: U

Chinees theepotje
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinese terracotta Yi Xing theepot ca. 1920 met tekst en gemerkt. In goede originele staat 13,5x18x9cm.

2 Chinese schotels
Resultaat: 160 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte schotels. Ovaal met decor van vogel in bosschage (Cheng Long) in zeer goede staat 2x22x18cm.

4x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Vier delen oud/antiek Chinees porselein: grote schaal 18e eeuw met met bloemenkorf decor, diepblauw (randschades), 2x Fam.rose kommen, 1e helft 20e eeuw (1 met randschade) en een imarischaal 19e eeuw ...

Chinees figuur
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees porseleinen figuur, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw (gesigneerd). Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in kleding met drakendecor. In zeer goede staat 45,5cm.

Porseleinen ree
Resultaat: 40 EUR

Oude Duits porseleinen reebok, gemerkt Schwarzwalder Werkstatt nr. 1532 in goede staat 12x14x6cm.

Imari vaasje
Resultaat: 20 EUR

Goudimari porseleinen 19e eeuwse siervaas met floraal decor in goede staat 18,5xø10cm.

2 Jade amuletten
Resultaat: 750 EUR

Twee grote oude Chinese amuletten, opengewerkt 20e eeuw, in goede staat ø 7cm.

3 Kop & Schotels
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige Familie Roze kop&schotels met floraal decor, 1x minimale chip kopje en 1x minimale chip schotel 6-12,3cm. Cond.: G

Chinese vaas met deksel
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met diepblauw floraal decor (chip voet en chip bovenrand en haarlijn) 31x11cm. Cond.: R

Fam. Verte bord
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schotel (gemerkt). 2 Blaadjes zijn vervaagd, verder in goede staat ø24,6cm.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas 18e eeuw (gesigneerd) met drakendecor, diep blauw. Minimale randschade deksel, verder in goede originele staat 28xø10,5cm.

6 Imari schotels
Resultaat: 35 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees imari porseleinen schotels met bloemen- en gouddecor. 2 Schotels minimale randschade, 4 schotels goed ø11,5-ø12cm. Cond.: G