Kavel 18e-19e eeuws Chinees porselein o.a; 8 borden, 1 schotel, 4 kopjes, Fam Roze etc.. (Randschade, chips, restauraties) 4-25cm. Cond.: M-R
Twee Chinese vazen 18e-19e eeuw met blauw decor en groenige (celadon-achtige) ondergrond. De kleinere vaas heeft 2 chips bij de voet af 43 en 58cm. Cond.: R-G
Chinese 8-kantige kom ca. 1900 (of ouder) met floraal decor in goede staat 6x12,3x12,3cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuws imari porselein; 1x kraagvaas met floraal decor (barst in vaas) 22xø9cm. en 1x kom met geschulpte rand en floraal decor (goede conditie) 7xø14,5cm.
Oude Chinees porseleinen kom, ca. 1920, gesign. met tekst, bamboe en bloesemdecor. In goede staat. 5.5c20.5cm.
Grote oude Italiaanse terracotta sierschotel, gesigneerd M. Pertici Montopoli Arno italia met bijbelse voorstelling, meerkleurig geglazuurd ø46cm. Cond.: G
Duitse keramieken schenkkan, Ruscha 313 Pitcher. Designed by Kurt Tschörner, with white dripping lava glaze H.: 15cm. Cond.: U
Oude Chinese terracotta Yi Xing theepot ca. 1920 met tekst en gemerkt. In goede originele staat 13,5x18x9cm.
Oud Chinees porseleinen figuur, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw (gesigneerd). Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in kleding met drakendecor. In zeer goede staat 45,5cm.
Oude Duits porseleinen reebok, gemerkt Schwarzwalder Werkstatt nr. 1532 in goede staat 12x14x6cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met diepblauw floraal decor (chip voet en chip bovenrand en haarlijn) 31x11cm. Cond.: R
Zes 18e eeuwse Chinees imari porseleinen schotels met bloemen- en gouddecor. 2 Schotels minimale randschade, 4 schotels goed ø11,5-ø12cm. Cond.: G