Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gesigneerd Lassche
Resultaat: 650 EUR

Henk Lassche ( 1948 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x45cm. Cond.: G

Tekening ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Monogram F.D. ca. 1900, schets op papier, twee figuren "Reyne de Solpan" 19x24cm. Cond.: G

Schilderij, Leaven '72
Resultaat: 80 EUR

Jan Laeven '72 (1925 Limburg - ), olieverf op paneel, winters dorpsgezicht 63x49cm. Cond.: G

Sledetocht, onduidelijk
Resultaat: 2.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paarde slede met figuren 60x50cm. Cond.: G

4 Ingekleurde etsen, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Vier 18e eeuwse ingekleurde etsen( ets op papier) met Zwitserse kledendracht in goede staat 18x27cm. Cond.: G

Ets, P.A. Nijgh
Resultaat: 70 EUR

P.A. Nijgh ( 1876 Wormerveer - 1959 Enschede), ets op papier, Twentse boerderij 37x30cm.Cond.: G

Schilderij, Frankof
Resultaat: 390 EUR

Roel Frankot ( 1911 - 1986), olieverf op linnen, Amsterdam Nightwalk 1965 abstracte compositie 90x80cm. Cond.: G

Russische School
Resultaat: 500 EUR

Russische School ca. 1970 (Kyrillische signatuur), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 50x60cm. Cond.: G

3-Luik ikoontje
Resultaat: 70 EUR

Klein 18e eeuws reisikoon, Triptichon met gouddecor en handbeschildering in originele staat 7x11x2cm. Cond.: G

J.H. Ronby ca. 1880, haven
Resultaat: 350 EUR

J.H. Ronby? 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), Oosterse haven met figuren 35x56cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Resultaat: 250 EUR

Italiaans landschap 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren 32x22cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Resultaat: 250 EUR

Italiaanse School 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier, boten en figuren 32x22cm. Cond.: G

Schilderij, riviergezicht
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren bij avond 30,5x23,5cm. Cond.: G

Herman Brood
Resultaat: 75 EUR

Herman Brood 13/200 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), litho op papier, item Collect Killer 27x22cm. Cond.: G

Schilderij ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Bonnefoy ca. 1800, pastel op papier, rococo design 29x38cm. Cond.: G

Stilleven, P.H. Dillen
Resultaat: 30 EUR

Philip Dillen ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 62x49cm. Cond.: R

Kamasutra op bamboe
Resultaat: 25 EUR

Oud Indonesische Kama Sutra, handbeschilderd op bamboe 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 40x26cm.

Henry Kley, abstract
Resultaat: 40 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, abstract landschap 60x40cm. Cond.: G

J. Thorckes ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

J. Thorckes? ca. 1900, olieverf op paneel, man met hengel bij bos 14,5x18cm. Cond.: G

Rozen-stilleven ca. 1870
Resultaat: 40 EUR

Rozen-stilleven 19e eeuw, ongesigneerd, olieverf op linnen 104x43cm. Cond.: M

Henry Kley, waterlandschap
Resultaat: 60 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op paneel, golfbrekers 37x24cm. Cond.: G

Ongesigneerd stilleven
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, Keulse pot met bloem 110x100cm. Cond.: G

Schilderij, H. Verbeek
Resultaat: 30 EUR

H. Verbeek '39, olieverf op paneel, stilleven met groentes en bloemenvaas 54x41cm. Cond.: G

Duitse ets, haven
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd Duitse School(Arens?), ets op papier, industriële haven 44x43cm. Cond.: G