Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Antieke boeken
Resultaat: 135 EUR

Vier antieke boeken; 1x Officia Nova in Brevario Romano Antverpi 17e-18e eeuw, 1x Grond-Beginzelen van alle de mathematische weetenschappen door Christiaan Wolff te AMsterdam, Janssoons van Waeesberge...

Klokkenstolp, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse glazen stolp (niet compatibel) in goede staat 55x33x17cm.

Eiken schooltas 1816
Resultaat: 135 EUR

Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.

4 Aziatische messen
Resultaat: 35 EUR

Vier oude Indonesische dolken 20e eeuw in goede originele staat 27-41cm.

Koperen houtbak
Resultaat: 120 EUR

Kopergenagelde 19e eeuwse hengselbak in zeer goede originele staat 31x57x42cm.

2x Wandapplique
Resultaat: 105 EUR

Twee oude ijzeren 2-lichts wandlampen met albasten coupes, en druivenranken, ca. 1930, Duitsland. In goede staat. 33x24x80cm.

Chinese cloisone vaas
Resultaat: 1.350 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinese cloissone vaas (gesigneerd) met bloemen- en vlinderdecor in goede staat 11xø7,5cm.

Bronzen hengselvaas
Resultaat: 280 EUR

Oude Oosterse bronzen bewerkte hengselvaas 20e eeuw met houten losse voet 31xø18cm.

Kunstwerkje, zijde
Resultaat: 30 EUR

Geschilderd kunstwerk op zijde 19e-20e eeuw in Biedermeier stijl, in zeer goede staat, olieverf op zijde 47x38cm.

Map oorlogs documentatie
Resultaat: 60 EUR

Diverse oorlogs proclamaties + Arbeitsbuch '40-'45 + Parool 1943 + Vrij Nederland 1943.

Doos boeken
Resultaat: 15 EUR

Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G

Dwarsfluit
Startprijs 30 EUR

Dwarsfluit ca. 1900, waarschijnlijk van pallisanderhout. Schroefjes missen, verder in goede originele staat 66cm.

Antieke kachel ca. 1920
Resultaat: 170 EUR

Antieke zwart geemailleerde Juno kachel met voetstuk, ca.19*20. In zeer goede originele staat. 62x48x40cm.

2 Lampen
Resultaat: 70 EUR

Twee brons gepatineerde tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø24cm.

Tinnen schotel Duits
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse tinnen schotel gesigneerd "Christiaan Bollmann 1826" met floraal gravering, in goede originele staat ø38,5cm.

Antieke koffiemolen
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse kruideniers koffiemolen van Peugeot Freres Brevetes in goede originele staat 33x26x15cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

Divers tin
Resultaat: 35 EUR

Negen delen oud en antiek tin; 1x grote schaal, 4 maten, brandewijnkom, schenkschaaltje en 2 kandelaars 7-27cm. Cond.: G

Kerfsnede kistje
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek met kerfsnede ca. 1900; 1x presenteertablet met koperen grepen 52x35cm. en 1x kistje met initialen J.E 15x33x27cm. Beide in goede originele staat

Knikkerspel
Resultaat: 10 EUR

Oud knikkerspel op houten tablet 20e eeuw in goede staat 3xø23cm.

Kaarsenstandaard
Resultaat: 50 EUR

Kopergeslagen 18e eeuwse barok kaarskandelaar in goede originele staat 53cm.

2 Koperen strijkijzers
Resultaat: 15 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing strijkijzers. In goede staat. 18x20x9cm.

Antieke lijst
Resultaat: 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Antieke lijst
Resultaat: 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.