Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kapstok
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke Thonet-stijl kapstok (bugholz) ca. 1900 in goede originele staat (paar houtstoppen missen, verder in goede staat) 198xø60cm.

Art Deco kastje
Resultaat: 140 EUR

Oude notenhout-fineer Art Deco kast met ronde hoeken ca. 1940. Bandintarsia, gebogen deuren, schuifdeuren en origineel beslag. In zeer goede staat 77x140x46cm.

Eiken kapstok
Resultaat: 55 EUR

Eikenhouten Renaissance stijl kapstok (front van een vroege eiken kist vermaakt naar kapstok) In goede staat 51x130x10cm.

Porseleinkast, 2-delen
Resultaat: 130 EUR

Engelse mahoniehouten vitrine-opzetkast. Onderstuk is met 4 laden, geheel staand op klauwpoten. Bovenstuk met mooi gesneden kroontje (rechtsonder barstje in ruif) 193x124x35cm.

Halve maantafel
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehout-fineer halve-maantafel 1e helft 19e eeuw, lichte fineerschade en bovenhekje mist 74x76x36cm. Cond.: R-G

Danziger barokkast
Resultaat: 1.700 EUR

Prachtige Duitse Danziger Neo barokkast ca. 1880 met sterintarsia, snijwerk, wapen, ranken, barokpanelen etc. Kast is uitneembaar met 2 lades. Kast is van eikenhout met noten-fineer in zeer goede orig...

Tafel met putti
Resultaat: 300 EUR

Decoratieve Italiaanse barokstijl bijzettafel met putti, handgestoken hout met originele polychromie 20e eeuw. In goede staat met geschulpt blad 70xø44cm.

Confidence
Resultaat: 250 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse confidence bank. Vermoedelijk Engeland. met prachtige Biedermeier stoffering in zeer goede staat 74x123x65cm.

Eiken modelkastje
Resultaat: 85 EUR

Hollands eikenhouten modelkastje, 19e eeuw, met achter de deuren 2 lades. In goede originele staat. 43x37x15cm.

Duitse klepbank
Resultaat: 160 EUR

Duitse eikenhouten biedermeier klepbank ca. 1830, klep is vurenhout, verder in goede originele staat

Grenen keukenkast
Resultaat: 50 EUR

Duitse grenenhouten keukenkast 19e eeuw. Oudere restauraties, stukje rugwand mist, onder zijn de lijsten en poten weg 205x103x55cm. Cond.: M-R

Antiek theekastje
Resultaat: 55 EUR

Eikenhouten theekastje met geslepen glas en parelrand ca. 1900 in goede originele staat6 74x87x43cm.

Bordenrek
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Mechels gestoken bordenrek ca. 1880 met leeuwenkoppen in goede originele staat 86x88x15cm. Cond.: G

Mahonie breistoel
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten breistoel ca. 1860 met goede velours stoffering in goede originele staat 96x56x57cm.

Sierspiegel, beschildering
Startprijs 70 EUR

Decoratieve goudkleurige spiegel, in Louis Quinze stijl, met handgeschilderd landschaps decor, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 116x32cm.

Armstoel, Louis Philippe
Resultaat: 100 EUR

Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 van mahoniehout (gerestaureerd) met goede velours stoffering 100x67x76cm. Cond.: R

Stoel, bruin leer
Resultaat: 80 EUR

Oude lederen salonstoel-stijlmeubel met armleuningen in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 102x68x80cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1880 met volle zuilen en leeuwenkoppen. facetgeslepen spiegel in goede originele staat 13x493x19cm.

Berenbank
Resultaat: 750 EUR

Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.

Bretons bloementafeltje
Resultaat: 250 EUR

Mooi Bretons bloementafeltje van kastanjehout met etage ca. 1880, rondom bewerkt. In zeer goede staat 111x34x34cm.

6 Louis Seize stoelen
Resultaat: 300 EUR

Zes Louis Seize stijl stoelen ca. 1900 met originele oude beschildering, velours stoffering in redelijke staat 93x51x51cm.

Eikenhouten kastje
Resultaat: 425 EUR

Apart eikenhouten gestoken 4-deurs kastje, compleet met lades. Divers snijwerk op panelen en ranken op de lijsten met leeuwenkoppen ca. 1880. In goede originele staat 111x36x95cm.

Biedermeier armstoel
Resultaat: 80 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten gestoken armleunstoel (dik fineer) ca. 1840 (of ouder). Lichte fineerschade 102x67x62cm. Cond.: R-G

Dubbelzijdige spiegel
Resultaat: 500 EUR

Prachtige oude mahoniehouten empire-stijl aankleed spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (uitklapbaar) 211x130x50cm.