Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Zilveren drinkbekers
Resultaat: 240 EUR

Zes zilveren bekers, 835/000 op voet met steden afbeeldingen. 13xø 5.5cm., Totaalgewicht ca. 828gr., Cond.:U

Divers klein zilver
Resultaat: 85 EUR

Lot zilver: miniatuur tablet met poppengoed bestek, waarvan 1 lepeltje en 1 vorkje uit 1818, een klein strooiertje, servetring en vingerdoekring. 835/000 en 9008/000. totaalgewicht ca. 84 gr. Cond.:U

Zilveren schaartje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren luierschaartje in de vorm van een ooievaar, aan beide kanten geciseleerd. 8308/000 Belastingstempel: J ( inlands oud zilver) L. 16cm., ca. 69 gr., Cond.:U

Zilveren schaal
Resultaat: 180 EUR

Oud zilveren handgesmeed bord/schaal met gecontourneerde rand, 835/00, ø28cm., ca. 630gr., Cond.:U

Div. zilv. lepels en vorken
Resultaat: 140 EUR

Divers Hollands zilveren bestek; 8 vorken en 2 lepels 835/000. Diverse Merktekens en jaarletters, samen ca. 500gr. Cond.: U

Olijflepel
Resultaat: 75 EUR

Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met waaierheft. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1880. Ca. 20gr.

Zilveren vesta
Resultaat: 70 EUR

Sterling zilveren vesta versierd met bloemmotieven en medaillon aan beide zijden, 925/000. 6.5x4cm., ca. 27gr. Cond.:U

Zilveren sigarenbeker
Resultaat: 1.300 EUR

Antieke Hollands zilveren presenteerbeker, rondom gecontourneerd, op ovale voet met gelobd drijfwerk. Gestempeld met oud belastingstempel voor oude grote werken (gekroonde V). Voet: 8x6cm., H. 12cm., ...

Gouden vingerhoed
Resultaat: 55 EUR

Antieke gouden vingerhoed, 585/000, ca. 4gr., Cond.:U

Jamlepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 jamlepel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten ca. 1890. Ca. 28gr.

Zilveren kluwenmandje
Resultaat: 260 EUR

Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, rondom ajourgezaagd op vierkante bandvoet. Hengsel en rand zijn handgegraveerd 835/000. Jaarletter: Q: 1875. MT.: Jacob van Wijk, Amsterdam. 8.5x8.5x4cm,.Ca. 43g...

Divers plated
Resultaat: 35 EUR

Groot kavel divers oud/antiek plated o.a; lepels, Christoffel servies, vazen, bestek etc. 5-30cm. Cond.: R-G

2 Zilv. portemonnee beugels
Resultaat: 65 EUR

Twee antieke Hollands zilveren mini-portemonnee beugeltjes aan jasseronketting, 835/000. Eind 1800 MT.: J.D. Wendels, Schoonhoven, beugelbreedte 4cm., Totaalgewicht ca. 14gr., Cond.:U

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren taartschep met Hollandse gekroonde leeuw in steel 835/000, jaarletter I: 1918, ca. 76gr. L.: 25cm. Cond.: U

Divers plated
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel divers oud plated bestek etc., in redelijk tot goede staat

4 Zilveren soeplepels
Resultaat: 70 EUR

Vier antieke Hollands zilveren soeplepels 835/000. Diverse MT en jaarletters ca. 239gr. (samen) Cond.: U

5 Zilv. gebaksvorkjes
Resultaat: 35 EUR

Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.

Kavel zilver
Resultaat: 65 EUR

Kavel zilver: zilveren flaconhouder 800/000 ø3.5x4.5cm., 1 nagerecht lepel , 2 tafellepels en 2 tafelvorken, diverse gehaltes en meestertekens. Totaalgewicht ca. 256gr., cond.:U

5 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 90 EUR

Vijf diverse zilveren pillendoosjes van diverse gehaltes, bezet met agaat, parelmoer-mozaik, cloisonne en porselein Cond.:U

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 65 EUR

Lot zilver: 2 pillendoosjes en een miniatuur stoofje 835/000 Samen ca. 48gr., Cond.:U

3 Zilveren theezeefjes
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren theezeefjes 835/000 waarvan 2 voor in de theepot tuit, de andere heeft een houten steel ø 3.5-5cm., Cond.:U

Plated jardiniere
Resultaat: 150 EUR

Antieke ovale Jugendstil plated jardiniere versierd met guirlandes en floraal gedreven rand, op vier pootjes in de vorm van eikels. Fraai spits hengsel en originele geslepen binnenbak. Gemerkt: OX WMP...

Kerkboek, gouden slot
Startprijs 240 EUR

Psalmboek met koningsblauw fluwelen buitenzijde en gouden kerkboek slot. 9x5x15cm., Cond.:U

4 Zilv. miniaturen
Resultaat: 130 EUR

Lot bestaande uit: plated terrine, 2 zilveren breipendoppen in de vorm van slofjes, een zilveren rozenkrans in zilveren doosje met hangeroog uit 1939 en een zilveren antiek kistje rondom met de hand g...