Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen stier, "Picasso"
Resultaat: 75 EUR

Bronzen stier 21e eeuw in de stijl van Picasso in goede staat 14x25x5cm. Cond.: G

Relikwie, wachter
Resultaat: 15 EUR

Oud Afrikaans koperbeslagen relikwi van een wachter "Gabun Kota" 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 36x18

Oosterse sculptuur
Resultaat: 25 EUR

Oude Oosterse houtgestoken sculptuur uit een altaar, voorstellend een halfnaakte danseres 20e eeuw 29cm. Cond.: G

Beeld, kozak
Resultaat: 300 EUR

Wasili Fedorowitsch Torokin ca. 1900 (Russisch) Kyrilysch gesigneerd. Gietijzer, brons gepatineerd, voorstellend een kozak met vrouw op paard. In goede originele staat 21x18x9cm.

Beeld, Arabier
Resultaat: 180 EUR

Bronzen buste van een Arabier (ongesigneerd) met mooie patina in goede staat 32cm.

7 Dierenbeeldjes
Resultaat: 50 EUR

Kavel van zeven gegoten metalen dieren; 6x plated, 1x koper 6-14cm. Cond.: G

Houten St. Nicolaas, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Hougesneden 19e eeuwse St. Nicolaas 1e helft 19e eeuw met originele polychromie. Vingers en stuk arm mist 29cm. Cond.: R

Houten engelenhoofd
Resultaat: 80 EUR

Vruchtenhouten 19e eeuws engelhoofd met vleugels. In goede originele staat 19x78x8cm.

2 Bronzen beelden
Resultaat: 1.200 EUR

Twee grote bronzen 19e eeuwse ridderfiguren (mooie kwaliteit) met originele patina; 1x figuur met grote knots en sabel en 1x figuur met hoorn en hellebaard in zeer goede staat 42-43cm. Cond.: G

Bronzen stier, "Picasso"
Resultaat: 60 EUR

Bronzen stier 21e eeuw in de stijl van Picasso in goede staat 14x25x5cm. Cond.: G

Bronzen Bergmann
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen Bergmann 20e eeuw (ongesigneerd) 22,5cm. Cond.: G

Beeld, Nic Jonk
Startprijs 750 EUR

Nic Jonk, bronzen figuur van moeder met kind 18cm. Cond.: G

Chin. bronzen portret
Resultaat: 35 EUR

Oud Chinees bronzen hoofd van een man, gemonteerd op marmeren voet ca. 1930. In goede staat

Beeld, hoogwaardigheids bekleder
Startprijs 180 EUR

Prachtig antiek 19e eeuws Chinees bronzen beeld voorstellend een Chinese man bij waterkant met schildpad, in goede originele staat 27x21x13cm.

Bronzen beeldje
Startprijs 70 EUR

Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.

Bronzen meisje met bok
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur uit 1931, monogram C.F.H. '31, expressionistisch beeld voorstellend een bok met kind. Mooie patina in zeer goede staat 23,5x9x18cm.

Bronzen danseres
Resultaat: 50 EUR

Bronzen danseres op marmeren voet met onleesbaar gietstempel, vermoedelijk midden 20e eeuw in zeer goede staat 14cm. Cond.: G.

Vergulde Quan Yin
Startprijs 275 EUR

Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G

Oude bronzen boedha
Resultaat: 25 EUR

Oude bronzen 4-armige boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder ca. 14cm. Cond.: G

Barok beeld
Resultaat: 200 EUR

Barok figuur 18e eeuw kerkelijk, houtgesneden met beschildering. Waarschijnlijk Zuid Duitsland in originele staat 62x22x15cm. Cond.: G

Bronzen buste
Resultaat: 40 EUR

Oude bronzen buste (voorstellend Louise Brongniart), gesigneerd Moreau 20e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat, 26cm.

Bronzen beeld, Joris Verdonckschot
Resultaat: 750 EUR

Joris Verdonkschot (nr. 5/8), groot bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Allegreho, in zeer goede staat 52x20x12cm.

Beeld als lamp
Startprijs 580 EUR

Grote Historisme tafellamp ca. 1890, voorstellend Faust. Gesigneerd Moreau Math. In goede originele staat (bronskleurige patina) 24cm.

Bronzen beeld met clown
Startprijs 420 EUR

Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een vrouwelijke clown met marmeren hoofd. Gesigneerd Tabo of Jabo?. Hoofd gelijmd en voeten missen 36cm. Cond.: R