Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas
Resultaat: 825 EUR

Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.

Presenteertablet
Resultaat: 45 EUR

Oude Delfts keramieken presenteerblad met vernikkelde omranding 2e helft 20e eeuw in goede staat 5x47x27cm.

2 Kang Xi vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi 6-kantige vazen met decor rondom (gesigneerd). Decor van geisha in een tuin met bloemen. 1 Vaas is heel, 1 vaas met chip uit bovenrand 25,5x8x8cm. Cond.: R-G

Grote schaal, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal met floraal- en vogeldecor (oude haarlijn) 6xø35cm. Cond.: R-G

Terracotta trekpotje
Resultaat: 130 EUR

Oud Chinees terracotta trekpotje Yixing ca. 1930 in bladmotief met kikker en slak op het deksel, 3 maal gemerkt 8,5x14,5x7,5cm. Cond.: G

Chinese schotel, ca. 1900
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschapsdecor in goede staat ø35,5cm.

Chinese trekpot
Resultaat: 100 EUR

Chinees terracotta trekpot 6-kantig Yixing met opengewerkte dubbele wand ca. 1900. Gesigneerd, binnenrand 2 chips 16,5x20,5x10cm. Cond.: R-G

Chin. schotel, vismotief
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen schotel met karperdecor 19e eeuw met geschulpte rand in goede staat 3xø15,7cm.

Koffieservies, Fam. Noir
Resultaat: 85 EUR

8-Delig Chinees porseleinen theeservies ca. 1930 Familie Noir-stijl; tablet, theepot, rijstwijnpot, gemberpot en 4 kopjes in goede staat ø25cm.

Chinese kom, 19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

19eEeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G

Hummel, meisje
Resultaat: 35 EUR

Oude Duits porseleinen Hummel (Goebel) figuur "Das Lichtlein brennt" nr. 439, 13x9x6cm. Cond.: G

Keramieken tablet
Resultaat: 30 EUR

Keramieken presenteerblad ca. 1890 met vernikkelde omranding, vermoedelijk Wenen (zie tekens). In goede originele staat ø35cm.

Kinderservies, P. Regout
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam Petrus Regout Maastricht kinder koffieservies ca. 1900 (10-delig) bestaande uit; koffiekan (tuit beschadigd), suikerpot (gaaf), melkkan (gaaf), bonbonschaal (gaaf), 6 kop&schotels (1 schotel ...

Chinees bord
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen bord ca. 1800 met bijzonder veelkleurig decor van geisha, floraal, huis en goud in zeer goede staat ø23,5cm.

Chinese soepterrine
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met floraal decor en vrucht op het deksel. In zeer goede originele staat

Kutani serviesje
Resultaat: 40 EUR

Oud 9-delig Kutani eierschaal porselein koffieservies, ca. 1930, koffiekan, melkkan, suikerpot en 6 kop en schotels. In goede staat.

Japanse vaas
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse Kantonese vaas China met krijgers in zeer goede staat 58xø22cm.

Serviesje, Amsterdam
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits koffieservies met bloemdecor "Felda Prozellan" ca. 1950, bestaande uit; koffiekan, suikerpot (top gelijmd), melkkan en 12 kop&schotels 7-17cm. Cond.: G

Chinese pijpvaas, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse pijpvaas met vogels- en bloemendecor in goede staat 16xø7,7cm.

Chinees vaasje
Resultaat: 15 EUR

Chinees porseleinen vaas ca. 1900 (gemerkt) met bloemendecor in goede staat 20xø8,5cm.

5 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...

2 Samson bordjes
Resultaat: 25 EUR

Twee 18e eeuwse porseleinen Samson bordjes met roze floraal decor (2 chips) ø15,3cm. Cond.: R

3 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Drie delen antiek porselein; 1x tafelbel ca. 1920, 1x vaasje met bloemen opgewerkt 19e eeuw, 1x Chinees porseleinen zalfpotje 19e eeuw 5-9cm. Cond.: G

3 Delftse borden
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts keramieken borden; 1x met opschrift "Het wat hem van agteren staat, bid eergij aan't eeten gaat" (randschade + scheuren), 1x Chinees decor (lichte randschade) en 1x guirlandes e...