Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.
Oude Delfts keramieken presenteerblad met vernikkelde omranding 2e helft 20e eeuw in goede staat 5x47x27cm.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi 6-kantige vazen met decor rondom (gesigneerd). Decor van geisha in een tuin met bloemen. 1 Vaas is heel, 1 vaas met chip uit bovenrand 25,5x8x8cm. Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal met floraal- en vogeldecor (oude haarlijn) 6xø35cm. Cond.: R-G
Oud Chinees terracotta trekpotje Yixing ca. 1930 in bladmotief met kikker en slak op het deksel, 3 maal gemerkt 8,5x14,5x7,5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschapsdecor in goede staat ø35,5cm.
Chinees terracotta trekpot 6-kantig Yixing met opengewerkte dubbele wand ca. 1900. Gesigneerd, binnenrand 2 chips 16,5x20,5x10cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen schotel met karperdecor 19e eeuw met geschulpte rand in goede staat 3xø15,7cm.
8-Delig Chinees porseleinen theeservies ca. 1930 Familie Noir-stijl; tablet, theepot, rijstwijnpot, gemberpot en 4 kopjes in goede staat ø25cm.
19eEeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G
Oude Duits porseleinen Hummel (Goebel) figuur "Das Lichtlein brennt" nr. 439, 13x9x6cm. Cond.: G
Keramieken presenteerblad ca. 1890 met vernikkelde omranding, vermoedelijk Wenen (zie tekens). In goede originele staat ø35cm.
Zeldzaam Petrus Regout Maastricht kinder koffieservies ca. 1900 (10-delig) bestaande uit; koffiekan (tuit beschadigd), suikerpot (gaaf), melkkan (gaaf), bonbonschaal (gaaf), 6 kop&schotels (1 schotel ...
Chinees porseleinen bord ca. 1800 met bijzonder veelkleurig decor van geisha, floraal, huis en goud in zeer goede staat ø23,5cm.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met floraal decor en vrucht op het deksel. In zeer goede originele staat
Oud 9-delig Kutani eierschaal porselein koffieservies, ca. 1930, koffiekan, melkkan, suikerpot en 6 kop en schotels. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Kantonese vaas China met krijgers in zeer goede staat 58xø22cm.
Oud Duits koffieservies met bloemdecor "Felda Prozellan" ca. 1950, bestaande uit; koffiekan, suikerpot (top gelijmd), melkkan en 12 kop&schotels 7-17cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse pijpvaas met vogels- en bloemendecor in goede staat 16xø7,7cm.
Chinees porseleinen vaas ca. 1900 (gemerkt) met bloemendecor in goede staat 20xø8,5cm.
Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...
Twee 18e eeuwse porseleinen Samson bordjes met roze floraal decor (2 chips) ø15,3cm. Cond.: R
Drie delen antiek porselein; 1x tafelbel ca. 1920, 1x vaasje met bloemen opgewerkt 19e eeuw, 1x Chinees porseleinen zalfpotje 19e eeuw 5-9cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Delfts keramieken borden; 1x met opschrift "Het wat hem van agteren staat, bid eergij aan't eeten gaat" (randschade + scheuren), 1x Chinees decor (lichte randschade) en 1x guirlandes e...