19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Beeld, meisje
Resultaat: 40 EUR

Oude Deense Royal Copenhagen figuur van meisje op rotsblok nr. 4029

Platelen bloemsteker
Resultaat: 40 EUR

Arnhemse platelen bloemensteker ca. 1920 (gemerkt en gesigneerd) met floraal decor in goede originele staat 12xø15cm.

2 Plateel pijpvazen
Resultaat: 40 EUR

Twee Gouda glansplatelen pijpvazen ca. 1910 (840.A.L.) met floraal decor. 1 Vaas met chip, 1 vaas goed 29,5xø12cm. Cond.: R-G

Porseleinen buste
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen buste ca. 1900 Duitsland nr. 9199, was waarschijnlijk een theemuts. 1 Chip bij bloem en vingers af 15cm. Cond.: R

Serie 10 dieren in bos
Resultaat: 40 EUR

Tien delen Franklin Mint porseleinen dierenfiguren met etagere, "Woodland surprises Handpainted Franklin porcelain" 80-er jaren. In goede staat (minimale chip mogelijk) 42x35x36cm. Cond.: R-G

11 Tegels
Resultaat: 40 EUR

Elf antieke Hollandse wandtegels 18e-19e-20e eeuw met decor van landschappen en figuren, Cond.: M-R-G 13x13cm.

5 Tegels
Resultaat: 40 EUR

4 Tegels
Resultaat: 40 EUR

Vier Hollandse wandtegels 18e eeuw met hondendecor met lichte randschades 13x13cm. Cond.: R

2 Duitse sierschalen
Resultaat: 40 EUR

Twee grote antieke Duitse terracotta beschilderde sierschotels, ca. 1900, met Tiroler decor. In goede staat. ø 43cm.

2 Tabakspotten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Delfts keramieken tabakspotten 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 19xø15cm. en 22xø15cm.

2 Makkumse borden
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Makkums keramieken geschulpte borden met floraal decor 20e eeuw (1 chip) 22x20cm. Cond.: R-G

6 Kop & Schotels
Resultaat: 40 EUR

Zes keramieken koppen en 1 schotel ca. 1900 met bloemen- en vlinderdecor. Gemerkt met halve maan. 2 Kopjes met randschade, 5xø10,5cm. Cond.: R-G

Gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Chinese 18e eeuwse gemberpot met landschap- en zeedecor in zeer goede staat 16,5xø16,5cm.

Imari vaas
Resultaat: 40 EUR

Imari 19e eeuwse porseleinen 8-kantige siervaas met bloemtuindecor en gouddecor, in goede originele staat

Porseleinen ree
Resultaat: 40 EUR

Oude Duits porseleinen reebok, gemerkt Schwarzwalder Werkstatt nr. 1532 in goede staat 12x14x6cm.

3 Porseleinen vogels
Resultaat: 40 EUR

Aziatische bloembak
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen plantenbak met rondom figurendecor (beschadigd en gelijmd) 22x26x26cm. Cond.: M

Zuid Amerikaans kopje
Resultaat: 40 EUR

Oud Zuid-Amerikaans masker-medaillon van natuursteen 20e eeuw in goede staat 11x10x3cm.

Chinese schotel, ca. 1900
Resultaat: 40 EUR

Chinese karpervaas
Resultaat: 40 EUR

Duitse koffieset
Resultaat: 40 EUR

Duits porseleinen koffieset ca. 1900 met Zwiebelmuster decor (1 grote koffiekan, suikerpot(chip), melkkan, 6 koppen en 5 schotels), gemerkt 8-27cm. Cond.: G

2 Satsuma rookverdrijvers
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Satsuma porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuw, bij boedha mist het electrische gedeelte, verder in goede staat 14-20cm.

Herend vaas
Resultaat: 40 EUR

Oude Herend porseleinen siervaas in Biedermeier stijl met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 20e eeuw in goede staat 17,5xø15,5cm.

Pors. Tete a Tete
Resultaat: 40 EUR

Royal Copenhagen vaasje
Resultaat: 40 EUR

Oude porseleinen Royal Copenhagen vaas (Denemarken) met bloemen- en vlinderdecor in goede staat 11xø8,5cm.

2 Porseleinen hondjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Engels porseleinen Staffordshire honden ca. 1900 in goede staat 18x15x8cm.

2 Pors. borden 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Imari pijpvaas, klein
Resultaat: 40 EUR

Chin. pors. figuur
Resultaat: 40 EUR

Delftse schotel
Resultaat: 40 EUR

4 Delen Delfts keramiek
Resultaat: 40 EUR

Kutani serviesje
Resultaat: 40 EUR

B+G, vogel
Resultaat: 35 EUR

Oud Deens Bing & Grondahl vogel nr. 1635 W. in goede originele staat 5x13x5cm.

Majolica bloempot
Resultaat: 35 EUR

Engelse majolica keramieken cachepot, gemerkt Bretby III K, R.D. 299382 Engeland in goede staat 26-ø31cm. Cond.: G

Treef + Onderschotel, Makkum
Resultaat: 35 EUR

Oude Makkums keramieken natfruitschaal met lekschaal 20e eeuw. Met geschulpte rand en floraal decor 6,5xø23cm. Cond.: G

Makkums wandbord
Resultaat: 35 EUR

Groot Makkums keramieken polychroom wandbord 20e eeuw met floraal decor in goede originele staat met geschulpte rand ø31cm.

4 Delen Makkum + Bord
Resultaat: 35 EUR

6 Borden, Timor
Resultaat: 35 EUR

Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.

6 Imari schotels
Resultaat: 35 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees imari porseleinen schotels met bloemen- en gouddecor. 2 Schotels minimale randschade, 4 schotels goed ø11,5-ø12cm. Cond.: G

Hummel, meisje
Resultaat: 35 EUR

6x Divers porselein
Resultaat: 35 EUR

3 Delen porselein, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

5 Delen Chinees
Resultaat: 35 EUR

Franse keramieken buste
Resultaat: 35 EUR

Aardewerken schaal
Resultaat: 35 EUR

Oude keramieken kunstenaarsschaal, gesigneerd Shublet 13. Zandkleurig met bronskleurige glazuur in goede staat 11x20x23cm. Cond.: G

Makkums vredebord
Resultaat: 35 EUR

KPM koffiekan
Resultaat: 30 EUR

3 Griekse figuren
Resultaat: 30 EUR

Keramieken tablet
Resultaat: 30 EUR

Keramieken presenteerblad ca. 1890 met vernikkelde omranding, vermoedelijk Wenen (zie tekens). In goede originele staat ø35cm.

Goebel figuur
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse keramieken Hummel (Goebel) figuur 1957 Nr. 10/1, hoofdje gelijmd, verder goed 22cm. Cond.: R

Fam. Verte bord
Resultaat: 30 EUR

8x Meissen porselein
Resultaat: 30 EUR

Imari bord
Resultaat: 30 EUR

Imari porseleinen sierbord met geschulpte rand en floraal decor in goede staat ø28,5cm.

Imari vaas ca. 1880
Resultaat: 30 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse dekselvaas met Foo-hond en floraal decor in goede staat 26xø12cm.

4 Delen porselein
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud keramiek 1e helft 20e eeuw; 3x Satsuma vazen (1x gelijmd 6-kantig) met goud- en figurendecor en 1x dekselpot met hengsel, vernikkeld en gemerkt "Patricia" 13-17cm. Cond.: R-G

Limoges porselein
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel divers Limoges porselein ca. 1980 met figuren- en gouddecor in goede staat 5-12cm.

4 Delen aardewerk
Resultaat: 30 EUR

Chinese kom, geel
Resultaat: 30 EUR

4x Dresden porselein
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud Duits porselein; 2x Dresden met drakendecor, 1x Höchst porseleinen vaas met vogeldecor en 1x Höchst porseleinen dekseldoos met mangaankleurig landschapsdecor 6-13cm. Cond.: G

3 Chin. kastkommen
Resultaat: 30 EUR

2 Kop & schotels, haan
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinese 19e eeuwse kop&schotels met haan- en familiedecor (haarlijn en/of chip) ø8-ø12,3cm. Cond.: R

2 Delen imari
Resultaat: 30 EUR

Twee delen 19e eeuws imari porselein; 1x kraagvaas met floraal decor (barst in vaas) 22xø9cm. en 1x kom met geschulpte rand en floraal decor (goede conditie) 7xø14,5cm.

Chin. kom &schotel, vismotief
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met visdecor en schotel 20e eeuw. Gemerkt en in zeer goede staat 7,3x12,8cm. en ø20,8cm.

Tettau serviesgoed
Resultaat: 30 EUR

Chinese vaas
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve Chinees porseleinen siervaas, 2e helaft 20e eeuw. Met salamander-bloesem-vogel-en vlinderdecor. In goede staat. 38x15cm.

Royal Copenhagen beeld
Resultaat: 30 EUR

Oude Deense Royal Copenhagen hertenkalf nr. 2609 F.G. in goede staat 13x16x11cm.

B+G, vaas
Resultaat: 30 EUR

Oude Bing & Gröndahl porseleinen siervaas met sneeuwklokjes-decor 1952-1957 (nr. 75/251) in goede staat 18cm.

3 Capucijner kop&schotels
Resultaat: 30 EUR

2 Satsuma rookverdrijvers
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Satsuma porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuw; 1x tempel, gemerkt (chip), 1x boedha (goed) 15-26cm. Cond.: R-G

3 Chinese schoteltjes
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen schotels ca. 1800 met tuindecor en geschulpte rand in goede staat ø11,7cm.

2 Staffordshire honden
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Engels keramieken Staffordshire honden ca. 1900, In goede staat. 25x18x13cm.

2 Staffordshire honden
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke keramieken Staffordshire honden, ca. 1900, Engeland In goede staat 23x17x11cm.

Groot servies
Resultaat: 30 EUR

Koffieset 6-delig
Resultaat: 30 EUR

7 Kommen
Resultaat: 30 EUR

Zeven antieke Societe Ceramqiue Maastricht kommen; 5x decor Canards (1 haarscheur), 1x decor Laitiere (chip) en 1x decor Laitiere blauw (chip) 6xø10cm. Cond.: R

3 Keramieken vazen
Resultaat: 30 EUR

Keramieken kaststel ca. 1900 nr. 251/5 etc., vermoedelijk Royal Bonn met landschappendecor in goede staat 15xø11cm. en 21xø8,5cm.

3 Staffordshire honden
Resultaat: 30 EUR

Drie Engelse Staffordshire honden van keramiek met bronskleurig decor ca. 1900 in goede staat 20x15x8cm.

Schaal en pindaschaaltjes
Resultaat: 30 EUR

4 Duitse pors. borden
Resultaat: 30 EUR

5 Kastkommen, Regout
Resultaat: 30 EUR

Hummel lampje
Resultaat: 30 EUR

Chinees schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse platte kom met fijn beschilderd decor van bosschage met bloemen, vogels bij nest en Chinese tekst (oude haarlijn) 5xø15cm. Cond.: R-G

3 Imari borden
Resultaat: 30 EUR

Drie 19e eeuwse arita porseleinen bronden met goud- en bloemendecor (1 chip), gemerkt ø17cm. Cond.: R-G

8 Chinese borden
Resultaat: 30 EUR

Snuifflesje, boedha
Resultaat: 30 EUR

B+G, vogeltje
Resultaat: 25 EUR

Royal Albert gebakset
Resultaat: 25 EUR

Royal Albert 9-delig porseleinen gebaks-set met rozen- en gouddecor (Decor Winsome) in goede staat ø16-ø30cm.

6 Diverse schotels
Resultaat: 25 EUR

Interessant kavel van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse decors en stijlen. 1 Schotel met haarscheur en schade, rest lichte randschade ø10-ø16cm. Cond.: R

Porseleinen lamp
Resultaat: 25 EUR

Kutani porseleinen 19e eeuwse siervaas (gesigneerd) met floraal- en vogeldecor. Volgegoten met gips om er een lamp van te maken 36,5x16,5cm. Cond.: G

3 Imari vazen
Resultaat: 25 EUR

Drie 19e eeuwse imari porseleinen dekselvazen (alle deksels beschadigd, 1 vaas gescheurd) 26xø11cm. Cond.: M

11 Porseleinen engeltjes
Resultaat: 25 EUR

Chinese vaas
Resultaat: 25 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas 20e eeuw met diverse voorstellingen en goudrand. In goede staat 46xø21cm.

2 Chinese schotels
Resultaat: 25 EUR

Schaal, 8-kantig
Resultaat: 25 EUR

Chinese 8-kantige kom ca. 1900 (of ouder) met floraal decor in goede staat 6x12,3x12,3cm. Cond.: G

4 Delen Wedgwood
Resultaat: 25 EUR

Vier delen oud Wegdwood bisquit porselein 20e eeuw; 2x vaasje met putti, 2x dekseldoosjes (1x strijdwagendecor, 1x waternympfen en putti) 8-14cm. Cond.: G

6 Kop & schotels
Resultaat: 25 EUR