Arnhemse platelen bloemensteker ca. 1920 (gemerkt en gesigneerd) met floraal decor in goede originele staat 12xø15cm.
Twee Gouda glansplatelen pijpvazen ca. 1910 (840.A.L.) met floraal decor. 1 Vaas met chip, 1 vaas goed 29,5xø12cm. Cond.: R-G
Porseleinen buste ca. 1900 Duitsland nr. 9199, was waarschijnlijk een theemuts. 1 Chip bij bloem en vingers af 15cm. Cond.: R
Tien delen Franklin Mint porseleinen dierenfiguren met etagere, "Woodland surprises Handpainted Franklin porcelain" 80-er jaren. In goede staat (minimale chip mogelijk) 42x35x36cm. Cond.: R-G
Elf antieke Hollandse wandtegels 18e-19e-20e eeuw met decor van landschappen en figuren, Cond.: M-R-G 13x13cm.
Vier Hollandse wandtegels 18e eeuw met hondendecor met lichte randschades 13x13cm. Cond.: R
Twee grote antieke Duitse terracotta beschilderde sierschotels, ca. 1900, met Tiroler decor. In goede staat. ø 43cm.
Twee oude Delfts keramieken tabakspotten 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 19xø15cm. en 22xø15cm.
Twee oude Makkums keramieken geschulpte borden met floraal decor 20e eeuw (1 chip) 22x20cm. Cond.: R-G
Zes keramieken koppen en 1 schotel ca. 1900 met bloemen- en vlinderdecor. Gemerkt met halve maan. 2 Kopjes met randschade, 5xø10,5cm. Cond.: R-G
Chinese 18e eeuwse gemberpot met landschap- en zeedecor in zeer goede staat 16,5xø16,5cm.
Imari 19e eeuwse porseleinen 8-kantige siervaas met bloemtuindecor en gouddecor, in goede originele staat
Oude Duits porseleinen reebok, gemerkt Schwarzwalder Werkstatt nr. 1532 in goede staat 12x14x6cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen plantenbak met rondom figurendecor (beschadigd en gelijmd) 22x26x26cm. Cond.: M
Oud Zuid-Amerikaans masker-medaillon van natuursteen 20e eeuw in goede staat 11x10x3cm.
Duits porseleinen koffieset ca. 1900 met Zwiebelmuster decor (1 grote koffiekan, suikerpot(chip), melkkan, 6 koppen en 5 schotels), gemerkt 8-27cm. Cond.: G
Twee oude Satsuma porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuw, bij boedha mist het electrische gedeelte, verder in goede staat 14-20cm.
Oude Herend porseleinen siervaas in Biedermeier stijl met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 20e eeuw in goede staat 17,5xø15,5cm.
Oude porseleinen Royal Copenhagen vaas (Denemarken) met bloemen- en vlinderdecor in goede staat 11xø8,5cm.
Twee Engels porseleinen Staffordshire honden ca. 1900 in goede staat 18x15x8cm.
Oud Deens Bing & Grondahl vogel nr. 1635 W. in goede originele staat 5x13x5cm.
Engelse majolica keramieken cachepot, gemerkt Bretby III K, R.D. 299382 Engeland in goede staat 26-ø31cm. Cond.: G
Oude Makkums keramieken natfruitschaal met lekschaal 20e eeuw. Met geschulpte rand en floraal decor 6,5xø23cm. Cond.: G
Groot Makkums keramieken polychroom wandbord 20e eeuw met floraal decor in goede originele staat met geschulpte rand ø31cm.
Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.
Zes 18e eeuwse Chinees imari porseleinen schotels met bloemen- en gouddecor. 2 Schotels minimale randschade, 4 schotels goed ø11,5-ø12cm. Cond.: G
Oude keramieken kunstenaarsschaal, gesigneerd Shublet 13. Zandkleurig met bronskleurige glazuur in goede staat 11x20x23cm. Cond.: G
Keramieken presenteerblad ca. 1890 met vernikkelde omranding, vermoedelijk Wenen (zie tekens). In goede originele staat ø35cm.
Oude Duitse keramieken Hummel (Goebel) figuur 1957 Nr. 10/1, hoofdje gelijmd, verder goed 22cm. Cond.: R
Imari porseleinen sierbord met geschulpte rand en floraal decor in goede staat ø28,5cm.
Imari porseleinen 19e eeuwse dekselvaas met Foo-hond en floraal decor in goede staat 26xø12cm.
Vier delen oud keramiek 1e helft 20e eeuw; 3x Satsuma vazen (1x gelijmd 6-kantig) met goud- en figurendecor en 1x dekselpot met hengsel, vernikkeld en gemerkt "Patricia" 13-17cm. Cond.: R-G
Groot kavel divers Limoges porselein ca. 1980 met figuren- en gouddecor in goede staat 5-12cm.
Vier delen oud Duits porselein; 2x Dresden met drakendecor, 1x Höchst porseleinen vaas met vogeldecor en 1x Höchst porseleinen dekseldoos met mangaankleurig landschapsdecor 6-13cm. Cond.: G
Twee Chinese 19e eeuwse kop&schotels met haan- en familiedecor (haarlijn en/of chip) ø8-ø12,3cm. Cond.: R
Twee delen 19e eeuws imari porselein; 1x kraagvaas met floraal decor (barst in vaas) 22xø9cm. en 1x kom met geschulpte rand en floraal decor (goede conditie) 7xø14,5cm.
Oude Chinees porseleinen kom met visdecor en schotel 20e eeuw. Gemerkt en in zeer goede staat 7,3x12,8cm. en ø20,8cm.
Decoratieve Chinees porseleinen siervaas, 2e helaft 20e eeuw. Met salamander-bloesem-vogel-en vlinderdecor. In goede staat. 38x15cm.
Oude Deense Royal Copenhagen hertenkalf nr. 2609 F.G. in goede staat 13x16x11cm.
Oude Bing & Gröndahl porseleinen siervaas met sneeuwklokjes-decor 1952-1957 (nr. 75/251) in goede staat 18cm.
Twee oude Satsuma porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuw; 1x tempel, gemerkt (chip), 1x boedha (goed) 15-26cm. Cond.: R-G
Drie antieke Chinees porseleinen schotels ca. 1800 met tuindecor en geschulpte rand in goede staat ø11,7cm.
Twee antieke Engels keramieken Staffordshire honden ca. 1900, In goede staat. 25x18x13cm.
Twee antieke keramieken Staffordshire honden, ca. 1900, Engeland In goede staat 23x17x11cm.
Zeven antieke Societe Ceramqiue Maastricht kommen; 5x decor Canards (1 haarscheur), 1x decor Laitiere (chip) en 1x decor Laitiere blauw (chip) 6xø10cm. Cond.: R
Keramieken kaststel ca. 1900 nr. 251/5 etc., vermoedelijk Royal Bonn met landschappendecor in goede staat 15xø11cm. en 21xø8,5cm.
Drie Engelse Staffordshire honden van keramiek met bronskleurig decor ca. 1900 in goede staat 20x15x8cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse platte kom met fijn beschilderd decor van bosschage met bloemen, vogels bij nest en Chinese tekst (oude haarlijn) 5xø15cm. Cond.: R-G
Drie 19e eeuwse arita porseleinen bronden met goud- en bloemendecor (1 chip), gemerkt ø17cm. Cond.: R-G
Royal Albert 9-delig porseleinen gebaks-set met rozen- en gouddecor (Decor Winsome) in goede staat ø16-ø30cm.
Interessant kavel van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse decors en stijlen. 1 Schotel met haarscheur en schade, rest lichte randschade ø10-ø16cm. Cond.: R
Kutani porseleinen 19e eeuwse siervaas (gesigneerd) met floraal- en vogeldecor. Volgegoten met gips om er een lamp van te maken 36,5x16,5cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse imari porseleinen dekselvazen (alle deksels beschadigd, 1 vaas gescheurd) 26xø11cm. Cond.: M
Grote Chinees porseleinen vaas 20e eeuw met diverse voorstellingen en goudrand. In goede staat 46xø21cm.
Chinese 8-kantige kom ca. 1900 (of ouder) met floraal decor in goede staat 6x12,3x12,3cm. Cond.: G
Vier delen oud Wegdwood bisquit porselein 20e eeuw; 2x vaasje met putti, 2x dekseldoosjes (1x strijdwagendecor, 1x waternympfen en putti) 8-14cm. Cond.: G