Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Stel Franse vazen 6000
Stel Franse vazen

Resultaat:

10.000 EUR

Imari dekselpot 6001
Imari dekselpot
Startprijs 900 EUR
Grote vaas, 18e eeuw 6002
Grote vaas, 18e eeuw
Startprijs 950 EUR
Blauwe Chinese schotel 6003
Blauwe Chinese schotel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
3 KPM koffiekopjes 6004
3 KPM koffiekopjes

Resultaat:

200 EUR

11 Delen Meissen 6005
11 Delen Meissen
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Capodimonte vaas 6006
Capodimonte vaas

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Mokkaservies 6007
Mokkaservies

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vazen 6008
2 Porseleinen vazen

Resultaat:

375 EUR

2 Delen aardewerk Willem van Oranje 6009
2 Delen aardewerk Willem van Oranje
Startprijs 250 EUR
Duitse keramieken vaas 6010
Duitse keramieken vaas
Startprijs 500 EUR
Keramieken stier 6011
Keramieken stier
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Majolica bloempot op zuil 6012
Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

350 EUR

Chinese zuil 6013
Chinese zuil
Startprijs 350 EUR
Voorraadpot China 6014
Voorraadpot China
Startprijs 150 EUR
2 Beelden, 19e eeuw 6015
2 Beelden, 19e eeuw
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Pors. lampevoet 6016
Pors. lampevoet

Resultaat:

150 EUR

Piedestal + Cachepot 6017
Piedestal + Cachepot
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3 Delfts blauwe borden 6018
3 Delfts blauwe borden

Resultaat:

150 EUR

Delfts blauw "t Fortuyn" 6019
Delfts blauw "t Fortuyn"
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Tegel, Delfts 6020
Tegel, Delfts

Resultaat:

150 EUR

Blauwe lamp 6021
Blauwe lamp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Baarmankruik, groot 6022
Baarmankruik, groot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Baardmankruik, klein 6023
Baardmankruik, klein

Resultaat:

270 EUR