19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Aquarel, Bosboom 1000
Aquarel, Bosboom

300 EUR

J.H. van Mastenbroek, havengezicht 1001
J.H. van Mastenbroek, havengezicht

14.000 EUR

Schilderij, J.H. Mastenbroek 1002
Schilderij, J.H. Mastenbroek
Startprijs 4.500 EUR
Evert Moll 1003
Evert Moll
Startprijs 450 EUR
Naar Hondecoeter, 19e eeuw 1004
Naar Hondecoeter, 19e eeuw
Startprijs 700 EUR
Jan Voerman, gezicht op Hattem 1005
Jan Voerman, gezicht op Hattem
Startprijs 7.000 EUR
Schilderij, Wijsmuller 1006
Schilderij, Wijsmuller
Startprijs 3.000 EUR
Schilderij, Mendes da Costa 1007
Schilderij, Mendes da Costa
Startprijs 1.750 EUR
Jan te Wierik, Happy Family 1008
Jan te Wierik, Happy Family

2.300 EUR

Wim van Norden 1009
Wim van Norden

170 EUR

Schilderij, A. Hulk jr. 1010
Schilderij, A. Hulk jr.
Startprijs 700 EUR
Schilderij, 2 dames 1011
Schilderij, 2 dames

900 EUR

Jan te Wierik, geel 1012
Jan te Wierik, geel

2.350 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, burcht 1013
Ongesigneerd 19e eeuw, burcht
Startprijs 180 EUR
F. v.d. Bijl 1894, riviergezicht 1014
F. v.d. Bijl 1894, riviergezicht

220 EUR

W.G.F. Jansen 1015
W.G.F. Jansen

750 EUR

Jan te Wierik, erotisch 1016
Jan te Wierik, erotisch
Startprijs 2.250 EUR
Ikoon, 19e eeuw 1017
Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Wim Bos, winter 1018
Wim Bos, winter
Startprijs 400 EUR
Schilderij 1019
Schilderij
Startprijs 15.000 EUR
Schilderij ca. 1800 1020
Schilderij ca. 1800

1.300 EUR

Ets, Anton Pieck 1021
Ets, Anton Pieck

190 EUR

Ongesigneerd stilleven 1022
Ongesigneerd stilleven
Startprijs 1.000 EUR
Olieverf winter, Crob 1023
Olieverf winter, Crob
Startprijs 200 EUR