Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Pieter Scheen lexicon 1451
Pieter Scheen lexicon
Startprijs 230 EUR
Verkocht
Hanglamp met beeld 2000
Hanglamp met beeld

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Stalamp, kristal en putti 2001
Stalamp, kristal en putti

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hanglamp, putti 2002
Hanglamp, putti

Resultaat:

135 EUR

Empire kandelaren 2003
Empire kandelaren
Startprijs 1.200 EUR
Grand Tour souvenier 2004
Grand Tour souvenier
Startprijs 1.200 EUR
Kist, 19e eeuw 2005
Kist, 19e eeuw
Startprijs 1.400 EUR
Schrijn ca. 1880 2006
Schrijn ca. 1880
Startprijs 700 EUR
Antieke bron 2007
Antieke bron
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Bronzen lamp, 19e eeuw 2008
Bronzen lamp, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Roodkoperen servies, Jan Eisenloeffel 2009
Roodkoperen servies, Jan Eisenloeffel
Startprijs 400 EUR
Art Deco lamp, Jan Eisenloeffel 2010
Art Deco lamp, Jan Eisenloeffel
Startprijs 1.500 EUR
Lamp, Jan Eisenloeffel 2011
Lamp, Jan Eisenloeffel
Startprijs 1.000 EUR
Lamp, Jan Eisenloeffel 2012
Lamp, Jan Eisenloeffel
Startprijs 1.000 EUR
Oude Moorlamp 2013
Oude Moorlamp
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Speeldoos + 5 platen 2014
Speeldoos + 5 platen

Resultaat:

480 EUR

Schrijf-cassette 2015
Schrijf-cassette
Startprijs 550 EUR
Zwitsers geweer 2016
Zwitsers geweer
Startprijs 800 EUR
Verkocht
2 Bronzen kandelaars 2017
2 Bronzen kandelaars

Resultaat:

350 EUR

Empire kraanpot ca. 1800 2018
Empire kraanpot ca. 1800
Startprijs 400 EUR
Polifoon speeldoos + plaat 2019
Polifoon speeldoos + plaat
Startprijs 400 EUR
2 Wandlusters 2020
2 Wandlusters
Startprijs 200 EUR
Bureauset 2021
Bureauset
Startprijs 320 EUR
Verkocht
2 Karaffen met 6 glazen 2022
2 Karaffen met 6 glazen

Resultaat:

200 EUR