Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kristallen karaffen 5500
2 Kristallen karaffen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Glazen wijnspoeler, 18e eeuw 5501
Glazen wijnspoeler, 18e eeuw

Resultaat:

675 EUR

Glas-in-Lood 5502
Glas-in-Lood
Startprijs 400 EUR
Glazen wijnkan, Zeeland 5503
Glazen wijnkan, Zeeland
Startprijs 325 EUR
Divers kristal 5504
Divers kristal
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Tafelstuk 5505
Tafelstuk

Resultaat:

275 EUR

Karaf + 6 glazen 5506
Karaf + 6 glazen
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2 Delen Lalique 5507
2 Delen Lalique

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Lalique glazen 5508
2 Lalique glazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Glas, web 5509
Glas, web

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Glazen schaal, zilv. hengsel 5510
Glazen schaal, zilv. hengsel

Resultaat:

20 EUR

Kristallen schaal 5511
Kristallen schaal
Startprijs 40 EUR
Glazen servies 5512
Glazen servies
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Glazen object, Jonasson 5513
Glazen object, Jonasson

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Div. Swarovski 5514
Div. Swarovski

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Krist. karaf + 4 coupes 5515
Krist. karaf + 4 coupes

Resultaat:

20 EUR

2x Jugendstil glaswerk 5516
2x Jugendstil glaswerk
Startprijs 45 EUR
Kristallen kaasstolp 5517
Kristallen kaasstolp
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Opaline dekselvaas 5518
Opaline dekselvaas

Resultaat:

15 EUR

2 Sevres vaasjes 5519
2 Sevres vaasjes
Startprijs 80 EUR
Glazen schenkkan 5520
Glazen schenkkan
Startprijs 80 EUR
Glazen pot met onderschotel 5521
Glazen pot met onderschotel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Duits gegrav. glas 5522
Duits gegrav. glas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Blauwglazen dekselpot 5523
Blauwglazen dekselpot

Resultaat:

45 EUR