19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Ets, Wilhelm Heinfahn 1519
Ets, Wilhelm Heinfahn
Startprijs 40 EUR
Gravure, Helmut Ackermann 1521
Gravure, Helmut Ackermann
Startprijs 40 EUR
5x Troggen 2275
5x Troggen

50 EUR

Bronzen beeld, olifant met tijger 5000
Bronzen beeld, olifant met tijger
Startprijs 575 EUR
Bronzen houtklover 5001
Bronzen houtklover
Startprijs 1.500 EUR
2 Bronzen beelden 5002
2 Bronzen beelden

1.200 EUR

Bronzen beeld, geliefden 5003
Bronzen beeld, geliefden
Startprijs 2.250 EUR
Terracotta figuur, 18e eeuw 5004
Terracotta figuur, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Beeld met ivoor, mijnwerker 5005
Beeld met ivoor, mijnwerker
Startprijs 850 EUR
5 Aziatische bronzen 5006
5 Aziatische bronzen

200 EUR

Beeld, soldaat 5007
Beeld, soldaat
Startprijs 225 EUR
Bronzen beeld 5008
Bronzen beeld
Startprijs 1.100 EUR
Weens brons, 2 honden 5009
Weens brons, 2 honden
Startprijs 90 EUR
Antiek figuur, Arabier 5010
Antiek figuur, Arabier
Startprijs 150 EUR
Weens bronsje, 3 vogeltjes 5011
Weens bronsje, 3 vogeltjes
Startprijs 150 EUR
Beeld, Moreau 5012
Beeld, Moreau
Startprijs 1.400 EUR
Groot beeld 5013
Groot beeld

450 EUR

Plated beeld 5014
Plated beeld
Startprijs 200 EUR
Groot bronzen beeld 5015
Groot bronzen beeld
Startprijs 1.980 EUR
Bronzen boedha op leeuw 5016
Bronzen boedha op leeuw
Startprijs 300 EUR
Beeld, vissen 5017
Beeld, vissen
Startprijs 80 EUR
Bronzen vogel 5018
Bronzen vogel
Startprijs 90 EUR
Bronzen beeld, Philipp 5019
Bronzen beeld, Philipp

725 EUR

Bronzen naakte dame 5020
Bronzen naakte dame
Startprijs 60 EUR