Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Beelden schouw 4000
Beelden schouw

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Eiken kast 4001
Eiken kast

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Essenhouten Duitse kast 4002
Essenhouten Duitse kast

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Kabinet op kruispoot ca. 1700 4003
Kabinet op kruispoot ca. 1700

Resultaat:

3.600 EUR

Wortelnoten kabinet 4004
Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.750 EUR
Verkocht
Notenhouten kast, 18e eeuw 4005
Notenhouten kast, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bonheur 4006
Bonheur

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Eikenhouten kabinet 4007
Eikenhouten kabinet

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Iepenhouten hoekkast 4008
Iepenhouten hoekkast

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Confidence 4009
Confidence

Resultaat:

250 EUR

Secretaire, Louis Philippe 4010
Secretaire, Louis Philippe
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Damesbureau 4011
Damesbureau

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Tafel met putti 4012
Tafel met putti

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Danziger barokkast 4013
Danziger barokkast

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Beschilderd grenen kabinet 4014
Beschilderd grenen kabinet

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Hollandse porseleinkast 4015
Hollandse porseleinkast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lederen bank 4016
Lederen bank

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lederen stoel 4017
Lederen stoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lederen stoel 4018
Lederen stoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet 4019
Mahonie kabinet

Resultaat:

350 EUR

Eiken tweedeurs kast 4020
Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Grunder bureau 4021
Grunder bureau

Resultaat:

260 EUR

4 Stoelen intarsia 4022
4 Stoelen intarsia
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Mahonie spinnekoptafel 4023
Mahonie spinnekoptafel

Resultaat:

250 EUR