Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendule, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Gave 19e eeuwse pendule ca. 1860 in zeer goede staat (geen beschadigingen), voorstelling van een edele heer met rijtuig-zweep 33x31x10cm.

Marmeren pendulestel
Startprijs 130 EUR

Frans marmeren 3-delig klokkenstel met kaars-kandelaars ca. 1880, met 8-daags uurwerk en kwikslinger. Minimale chip, voetje en rugzijde weg.44x53x13cm. en 13x26cm. Cond.: R

Franse comtoise
Resultaat: 115 EUR

Franse comtoise ca. 1870 met pronkslinger, compleet met bok en sleutel, 1 haak van touw mist, goede staat 137x34x20cm.

Blauw emaille klokje
Startprijs 70 EUR

Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.

Friese staartklok
Resultaat: 150 EUR

Oude Friese staartklok 1e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en handbeschilderde wijzerplaat, uurwerk met wekkerfunctie. Geheel in zeer goede staat 147x40x24cm.

Cloisonne klokje
Startprijs 150 EUR

Prachtige geëmailleerde met messing tafelklok (cloisonne) met portretten en landschappen aan de zijkanten. Facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 22x16x9cm.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 80 EUR

Leuke wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen.. Uurwerk met halfuur-slag ca. 1970 in zeer goede staat 28x19x14cm.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.200 EUR

Kapitale grote vergulde empire pendule, ca. 1820, met touwtjes slinger. Op de pendule staat een vrouw met harp, over de klok ligt een tijgervel. De klok is compleet schoongemaakt en gerestaureerd, l...

Tafelklokje
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken tafelklok, ca. 1880, met 8-daags uurwerk zonder slagwerk. In goede staat. H.27cm.

Stoelklok
Resultaat: 200 EUR

Grote Hollandse Friese stoelklok ca. 1900 met wekkerfunctie in goede originele staat. Linker zijkant zit los 80x44x26cm.

Bronzen klok met jongen
Startprijs 350 EUR

Grote vergulde bronzen pendule met putti 2e helft 20e eeuw met emaille platen met voorstellingen in 19e eeuwse stijl 45x25x19cm. Cond.: G

Schwarzwald klokje
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald klok, 1e helft 20e eeuw. In goede staat. 42x32x10cm.

Scheepsklok
Resultaat: 200 EUR

Zware messing scheepsklok ca. 1900 met emaille wijzerplaat en facetgeslepen glas in zeer goede originele staat 11xø26cm.

Klok pendule
Startprijs 50 EUR

Franse marmeren pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk (marmer paar chips af) 25x29x15cm. Cond.: R

Empire comtoise
Resultaat: 160 EUR

Franse empire comtoise ca. 1820 met vouwslinger en eikenhouten stoel. Compleet met sleutel, wijzerplaat heeft cracele en chip, verder in goede originele staat 130x25x18cm.

Bakkersklok, groen/brons
Startprijs 170 EUR

Antieke Franse bakkersklok, 19e eeuw, messing geëmailleerd en bronzen ornamenten. Balans uurwerk zonder slagwerk. In goede originele staat. 48x30x8cm.

Tafelklok
Startprijs 300 EUR

Grote Duitse notenhouten tafelklok met messing applicaties en origineel uurwerk. Serienr: 47161 (Lenzkirch stijl) in goede originele staat (halfuurslag) 47x26x16cm.

Art Deco pendule
Startprijs 85 EUR

Art Deco vroege electrische pendule. Koper/vernikkelde basis. Uurwerk in rookglas-montage, beschenen door zuiltjes waarin 15 Watt lampjes zitten. deze zijn in of uit te schakelen. 18x38x8cm.

Houten tafelklokje
Startprijs 60 EUR

Oude notenhouten tafelklok, 2e helft 20e eeuw, met bovenliggende balans, zonder slagwerk. In goede staat. 23x15x11cm.

Grunder tafelklok
Startprijs 200 EUR

Duitse notenhouten tafelklok ca. 1880 met kwartierslag op 2 gongstaven (Junghans) in goede originele staat (lichte wormbeval in onderste lijst) 41x25x18cm.

Koekkoeks klok
Resultaat: 25 EUR

Kleine koekoeksklok 1e helft 20e eeuw. Koplijst gelijmd,1 ketting mist verder in goede originele staat 29x21x14cm.

Klokkenmannetje
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse klokkendrager 20e eeuw van compositie metaal (1 wijzer mist) 36cm. Cond.: R-G

Zaans klokje met rozen
Resultaat: 30 EUR

Oude handbeschilderde Zaanse wandklok met bel en Duits F.H.S. uurwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 50x80x10cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 400 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1835 met origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger in uitstekende staat 41x24x10cm.