Vroeg 19e eeuwse Zuid Duitse grenenhouten 1-deurskast met schuine hoeken, origineel beslag, scharnieren en slot. Oudere restauraties en koplijst vervangen, verder in goede originele staat 183x121x48c...
Mooie 19e eeuwse ovale mahoniehouten eettafel met 4-spant poot. In goede originele staat met tiltop suysteem 74x104x134cm.
Hollandse barok secretaire ca. 1920, deels met notenhout en wortelnoten fineer, geheel staand op klauwpoten. Binnenwerk met diverse laden en vakken. Geheel is in ongerestaureerde staat 99x104x47cm. Co...
Prachtige Engelse mahoniehout-fineer vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 185x102x35cm.
Antieke verstelbare armleunstoel met velours stoffering in goede originele staat 119x70x64cm.
Omgebouwde 18e eeuwse Twentse handgestoken dekenkist (1790). Deksel zit dicht en deuren kunnen open. In goede staat 85x155x73cm.
Zes Louis Seize stijl stoelen ca. 1900 met originele oude beschildering, velours stoffering in redelijke staat 93x51x51cm.
Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...
Louis Philippe 19e eeuwse uitschuifbare speeltafel van notenhout en wortelnoten. Blad bekleed met vilt en met floraal snijwerk 70x87x88cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten 19e eeuws penantkastje ca. 1860 in goede originele staat, minimale fineerschade 98x92x40cm.
Duitse speeltafel ca. 1820 met dik fineer (waarschijnlijk iepenhout). Oude wormbeval 81x80x80cm. Cond.: R
Mahoniehout-fineer eettafel ca. 1870 in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade 78x110x86cm.
Veir 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Engelse toilettafel ca. 1900, mahonie deels gefineerd, met bandintarsia, staand op vier taps toelopende poten met bronzen wielen,bovendeel voorzien van twee lades en een ovale kantelbare spiegel. 46x1...
Zeldzaam wortelnoten-fineer miniatuurkastje (hangkastje) met geslepen spiegels, mooi snijwerk en achter de deuren met lades en vakverdeling. In zeer goede staat 89x54x28cm.
Mahoniehout-fineer halve-maantafel 1e helft 19e eeuw, lichte fineerschade en bovenhekje mist 74x76x36cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten chaise-longue/divan 19e eeuw staand op koperen wieltjes met goede velours stoffering en snijwerk in de rugleuning. In zeer goede originele staat 177x61x80cm.
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 63x51cm.
Vroege Engelse mahoniehout fineer commode met gebogen lades (bowfront) ca. 1840 en bandintarsia (lichte fineerschade) 84x103x52cm. Cond.: R-G
Mooi Bretons bloementafeltje van kastanjehout met etage ca. 1880, rondom bewerkt. In zeer goede staat 111x34x34cm.
Bijzettafel 19e eeuw met intarsia en floraal decor in het blad. taps toelopende poten en geschulpt blad. Geheel van palissander en notenhout, in goede originele staat 62x94x65cm.
Oude 3-delige miniset van mahoniehout 2e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 50x40x59cm.
Twee Louis Quinze stijl stoelen 2e helft 20e eeuw met velours stoffering (creme-kleurig) In goede staat 82x57x59cm.
Vroege mahoniehouten fineer (op eiken) Louis Seize secretaire ca. 1810. Lades achter de schrijfklep en met vakverdeling. In goede originele staat (lichte fineerschade) 148x93x45cm.