Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.
Oude Chinese houtgestoken console-tafel met bruin marmeren blad ca. 1930 in goede staat 47x40cm.
Antieke rechthoekige spiegel, ca. 1900, met facet geslepen spiegels en stuckwerk lijst. In goede originele staat. 126x56cm.
Eikenhouten theekastje ca. 1910 met geslepen glas, staand op Queen Anne poten ca. 1910. In goede originele staat 99x44x75cm.
Antiek Frans metalen spijlenbed met koperen bollen in goede originele staat 128x140x185cm.
Eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1880 met volle zuilen en leeuwenkoppen. facetgeslepen spiegel in goede originele staat 13x493x19cm.
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...
Grote zware massief eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede originele staat 78x71x170cm.
Kersenhout-fineer gerestaureerde werk/naaitafel ca. 1870, zwart gelakt. Louis Philippe met 2 lades, 2 opklapbladen en wollade, geheel staand op wieltjes in zeer goede staat 75x52x74cm.
Wortelnoten -fineer bijzettafel ca. 1860 in uitstekende gerestaureerde staat 66xø50cm.
Prachtige handgemaakte iepenhouten eettafel in 17e-18e eeuwse reflectory stijl (stijlmeubel 21e eeuw) in zeer goede staat 77x210x100cm.
Mahoniehouten oude bijzettafel in Engelse Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. Met lade en koperen leeuwenpoten op wieltjes 53x38x74cm. Cond.: G
Oude lederen salonstoel-stijlmeubel met armleuningen in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 102x68x80cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten kaptafel, 19e eeuw in goede originele staat met 5 lades en snijwerk 150x90x41cm.
Engelse Early Victoriaanse speeltafel/naaitafel ca. 1840. Prachtig ingelegd uitklapbaar blad met diverse spelmogelijkheden, daaronder een lade voor naaigerei etc. Daaronder weer een uitschuifbare wolh...
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 58x43cm.
Hollands eikenhouten Art Deco buffetkast ca. 1920 met facetgeslepen glazen decor in zeer goede originele staat met origineel beslag etc. 200x130x52cm.
Antiek Duits notenhout fineer grunderzeit naaitafel, ca. 1880. In redelijke, originele staat. 77x46x38cm.
Antieke Louis Seize 4-laden commode van kersenhout met mahonie fineer (gerestaureerd). In goede staat met antiek beslag (19e eeuws) en schuine hoeken met rillen 50x84x47cm. Cond.: G
Twee stijlmeubel stoelen met petit point stoffering 20e eeuw in goede staat 94x52x42cm. en 90x60x62cm.
Antieke Franse notenhouten was gelegenheid met koperen wasbak en koperen reservoir met 2 kranen,onderin deurtje ca. 1800. In goede staat. 195x39x56cm.
Prachtige blauw-groen lederen armleunstoel met notenhout en wortelnoten hout in zeer goede originele staat 97x87x102cm.