Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Notenhouten speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Louis Philippe 19e eeuwse uitschuifbare speeltafel van notenhout en wortelnoten. Blad bekleed met vilt en met floraal snijwerk 70x87x88cm. Cond.: R-G

Naaitafel
Resultaat: 220 EUR

Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...

Eiken kist
Resultaat: 170 EUR

Omgebouwde 18e eeuwse Twentse handgestoken dekenkist (1790). Deksel zit dicht en deuren kunnen open. In goede staat 85x155x73cm.

Verstelbare stoel
Startprijs 80 EUR

Antieke verstelbare armleunstoel met velours stoffering in goede originele staat 119x70x64cm.

Engelse vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Prachtige Engelse mahoniehout-fineer vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 185x102x35cm.

Bureau
Startprijs 125 EUR

Hollandse barok secretaire ca. 1920, deels met notenhout en wortelnoten fineer, geheel staand op klauwpoten. Binnenwerk met diverse laden en vakken. Geheel is in ongerestaureerde staat 99x104x47cm. Co...

Mahonie tafel
Resultaat: 100 EUR

Mooie 19e eeuwse ovale mahoniehouten eettafel met 4-spant poot. In goede originele staat met tiltop suysteem 74x104x134cm.

Zuid Duitse grenen kast
Resultaat: 210 EUR

Vroeg 19e eeuwse Zuid Duitse grenenhouten 1-deurskast met schuine hoeken, origineel beslag, scharnieren en slot. Oudere restauraties en koplijst vervangen, verder in goede originele staat 183x121x48c...

Art Deco schrijftafel
Resultaat: 400 EUR

Prachtige grote Art Deco schrijftafel van notenhout met wortelnoten blad ca. 1930. bevat 3 lades, zware vierkante poten met lijsten en voetsteun. In goede originele staat 78x220x120cm.

Schrijfbureau
Resultaat: 360 EUR

Groot oud Louis Seize stijl schrijfbureau ca. 1960 met bruin schrijfleer an mahoniehout fineer (bandintarsia). Bevat 2 deurtjes, 1 lade en 2 uittrekbladen 75x79x100cm. Cond.: R-G

6 Stoelen
Resultaat: 300 EUR

Zes oude Louis Philippe stijlmeubel stoelen met goede velours stoffering 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 102x52x50cm.

Mahonie uittrek tafel
Resultaat: 600 EUR

Prachtige mahoniehouten uittrektafel met bandintarsia op blad en taps toelopende poten met intarsia, 2e helft 20e eeuw. Origineel tussenblad(ook met intarsia), in uitstekende gerestaureerde staat 81xø...

Barokkast Duits
Startprijs 1.000 EUR

Duitse eikenhouten barokkast, 18e eeuw, met dikke panelen, origineel beslag en slot. Recentelijk vakkundig gerestaureerd. Kast is voorzien van schappen. (vaste kast). 205x190x58cm.

Mahonie stoel
Resultaat: 60 EUR

Biedermeier 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met petit point stoffering in goede originele staat 97x67x64cm.

Lederen zitgarnituur 3-delig
Resultaat: 600 EUR

Prachtige 3-delige lederen zitgarnituur (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw van leder en mahoniehout. Klassieke stijl in goede staat. Leer van 1 stoel heeft lichte beschadiging 186x61x64cm. en 84x72x66cm...

Armleunstoel, pitriet
Resultaat: 35 EUR

Gestoffeerde armleun fauteuille, ca.1980, met aan de zijkanten webbing, het hout geheel in Bamboo look, 100x80x75cm., Cond.:G

Etagere meubel
Resultaat: 750 EUR

Groot 2-delig etagere meubel ca. 1900, compleet bewerkt en uitgesneden. Tafel, poten, zijkanten en blad bewerkt met rocailles, medaillons etc. Bovenstuk opengewerkt met vogels en ranken (1 stukje snij...

Vitrinekast
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse vitrine opzetkast midden 20e eeuw in Louis Quinze stijl. gemaakt van een massief tropische houtsoort. Zijkant met glas en in zeer goede staat (stukje lijst mist) 107x41x214cm.

Zeldzaam damesbureau
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzaam Hollands Willem III damesschrijfbureau gemaakt van palissander en notenhout fineer, prachtig snijwerk. Rolluik en uitschuifbaar geschulpt blad, 6 lades en spiegel in opstand. In zeer goede or...

Staphorster hoekkastje
Resultaat: 130 EUR

Grenenhouten 19e eeuwse Staphorster hoekkast. Bovenspits stukjes weg, verder in goede originele staat 121x48x30cm.

Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 175 EUR

Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 66xø46cm.

Zuid Duitse barok commode
Resultaat: 225 EUR

Zuid Duitse grenenhouten barok-commode ca. 1800 met 3 lades en antiek beslag. Oudere restauratie, oude wormbeval, in redelijke staat 83x115x63cm.

Noten boekenkast
Resultaat: 275 EUR

Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.

Vertico
Resultaat: 125 EUR

Duitse notenhout-fineer Grunderzeit vertico met origineel beslag ca. 1880 in goede staat. Zijkant blad mist een paar stukjes, 139x96x48cm. Cond.: R-G