Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zuid Duitse grenen kast
Resultaat: 210 EUR

Vroeg 19e eeuwse Zuid Duitse grenenhouten 1-deurskast met schuine hoeken, origineel beslag, scharnieren en slot. Oudere restauraties en koplijst vervangen, verder in goede originele staat 183x121x48c...

Mahonie tafel
Resultaat: 100 EUR

Mooie 19e eeuwse ovale mahoniehouten eettafel met 4-spant poot. In goede originele staat met tiltop suysteem 74x104x134cm.

Bureau
Startprijs 125 EUR

Hollandse barok secretaire ca. 1920, deels met notenhout en wortelnoten fineer, geheel staand op klauwpoten. Binnenwerk met diverse laden en vakken. Geheel is in ongerestaureerde staat 99x104x47cm. Co...

Engelse vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Prachtige Engelse mahoniehout-fineer vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 185x102x35cm.

Verstelbare stoel
Startprijs 80 EUR

Antieke verstelbare armleunstoel met velours stoffering in goede originele staat 119x70x64cm.

Eiken kist
Resultaat: 170 EUR

Omgebouwde 18e eeuwse Twentse handgestoken dekenkist (1790). Deksel zit dicht en deuren kunnen open. In goede staat 85x155x73cm.

6 Louis Seize stoelen
Resultaat: 300 EUR

Zes Louis Seize stijl stoelen ca. 1900 met originele oude beschildering, velours stoffering in redelijke staat 93x51x51cm.

Naaitafel
Resultaat: 220 EUR

Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...

Notenhouten speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Louis Philippe 19e eeuwse uitschuifbare speeltafel van notenhout en wortelnoten. Blad bekleed met vilt en met floraal snijwerk 70x87x88cm. Cond.: R-G

Biedermeier penantkastje
Startprijs 200 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws penantkastje ca. 1860 in goede originele staat, minimale fineerschade 98x92x40cm.

Speeltafel
Resultaat: 90 EUR

Duitse speeltafel ca. 1820 met dik fineer (waarschijnlijk iepenhout). Oude wormbeval 81x80x80cm. Cond.: R

Mahonie tafel
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehout-fineer eettafel ca. 1870 in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade 78x110x86cm.

4 Stoelen
Resultaat: 190 EUR

Veir 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.

Kaptafel
Resultaat: 200 EUR

Engelse toilettafel ca. 1900, mahonie deels gefineerd, met bandintarsia, staand op vier taps toelopende poten met bronzen wielen,bovendeel voorzien van twee lades en een ovale kantelbare spiegel. 46x1...

Hangvitrine kastje
Resultaat: 525 EUR

Zeldzaam wortelnoten-fineer miniatuurkastje (hangkastje) met geslepen spiegels, mooi snijwerk en achter de deuren met lades en vakverdeling. In zeer goede staat 89x54x28cm.

Halve maantafel
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehout-fineer halve-maantafel 1e helft 19e eeuw, lichte fineerschade en bovenhekje mist 74x76x36cm. Cond.: R-G

Mahonie divan
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten chaise-longue/divan 19e eeuw staand op koperen wieltjes met goede velours stoffering en snijwerk in de rugleuning. In zeer goede originele staat 177x61x80cm.

Wortelnoten bijzettafel
Resultaat: 165 EUR

Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 63x51cm.

Engelse commode
Resultaat: 300 EUR

Vroege Engelse mahoniehout fineer commode met gebogen lades (bowfront) ca. 1840 en bandintarsia (lichte fineerschade) 84x103x52cm. Cond.: R-G

Bretons bloementafeltje
Resultaat: 250 EUR

Mooi Bretons bloementafeltje van kastanjehout met etage ca. 1880, rondom bewerkt. In zeer goede staat 111x34x34cm.

Tafel, intarsia
Resultaat: 180 EUR

Bijzettafel 19e eeuw met intarsia en floraal decor in het blad. taps toelopende poten en geschulpt blad. Geheel van palissander en notenhout, in goede originele staat 62x94x65cm.

Miniset
Resultaat: 40 EUR

Oude 3-delige miniset van mahoniehout 2e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 50x40x59cm.

2 Stoeltjes
Resultaat: 90 EUR

Twee Louis Quinze stijl stoelen 2e helft 20e eeuw met velours stoffering (creme-kleurig) In goede staat 82x57x59cm.

Secretaire. Louis Seize
Resultaat: 400 EUR

Vroege mahoniehouten fineer (op eiken) Louis Seize secretaire ca. 1810. Lades achter de schrijfklep en met vakverdeling. In goede originele staat (lichte fineerschade) 148x93x45cm.