Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bezemstuiver 1738 2803
Bezemstuiver 1738
Startprijs 20 EUR
Bezemstuiver 1764 2802
Bezemstuiver 1764
Startprijs 20 EUR
Bezemstuiver 1791 2801
Bezemstuiver 1791
Startprijs 20 EUR
Dukaat Zeeland 1773 2800
Dukaat Zeeland 1773
Startprijs 70 EUR
Zilv. rijder 1673 2799
Zilv. rijder 1673
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilv. gulden 1719 2798
Zilv. gulden 1719

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Rijderschelling 1681 2797
Rijderschelling 1681

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
1/2 Generaliteitsgulden 1749 2796
1/2 Generaliteitsgulden 1749

Resultaat:

50 EUR

3 Gulden 1793 2795
3 Gulden 1793
Startprijs 70 EUR
Dukaat Zeeland 1774 2794
Dukaat Zeeland 1774
Startprijs 80 EUR
3 Zilv. Russische munten 2793
3 Zilv. Russische munten
Startprijs 20 EUR
3 Zilv. Russische munten 2792
3 Zilv. Russische munten
Startprijs 20 EUR
Verkocht
5 Kopeke 1803 2791
5 Kopeke 1803

Resultaat:

45 EUR

5 Kopeke 1761 2790
5 Kopeke 1761
Startprijs 50 EUR
10 Cent 1849 2789
10 Cent 1849
Startprijs 20 EUR
25 Cent 1901 2788
25 Cent 1901
Startprijs 180 EUR
Verkocht
1/2 Gulden 1908 2787
1/2 Gulden 1908

Resultaat:

35 EUR

1/2 Philipsdaalder 2786
1/2 Philipsdaalder
Startprijs 150 EUR
Zilveren rijder 1739 2785
Zilveren rijder 1739
Startprijs 120 EUR
Leeuwendaalder 1654 2784
Leeuwendaalder 1654
Startprijs 80 EUR
USA 1 dollar 1853 2783
USA 1 dollar 1853
Startprijs 120 EUR
3 Kopeke 1842 2782
3 Kopeke 1842
Startprijs 30 EUR
2 Kopeke 1726 2780
2 Kopeke 1726
Startprijs 50 EUR
1/2 Kopeke 1734 2779
1/2 Kopeke 1734
Startprijs 30 EUR