Grote 19e eeuwse glazen stolp (niet compatibel) in goede staat 55x33x17cm.
Vier oude Indonesische dolken 20e eeuw in goede originele staat 27-41cm.
Kopergenagelde 19e eeuwse hengselbak in zeer goede originele staat 31x57x42cm.
Prachtige 19e eeuwse Chinese cloissone vaas (gesigneerd) met bloemen- en vlinderdecor in goede staat 11xø7,5cm.
Oude Oosterse bronzen bewerkte hengselvaas 20e eeuw met houten losse voet 31xø18cm.
Dwarsfluit ca. 1900, waarschijnlijk van pallisanderhout. Schroefjes missen, verder in goede originele staat 66cm.
Twee brons gepatineerde tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø24cm.
Grote Duitse tinnen schotel gesigneerd "Christiaan Bollmann 1826" met floraal gravering, in goede originele staat ø38,5cm.
19e Eeuwse kruideniers koffiemolen van Peugeot Freres Brevetes in goede originele staat 33x26x15cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.
Kopergeslagen 18e eeuwse barok kaarskandelaar in goede originele staat 53cm.
Twee vroeg 19e eeuwse messing strijkijzers. In goede staat. 18x20x9cm.
Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.