Geslepen kristallen inktpot met verguld montuur en deksel, gemerkt: GESCH., op zwart marmeren basement met 4 pootjes en verguld pennenbakje. ca.11x11cm.
Grote oude zware messing lampevoet in de vorm van een Karintische zuil 2e helft 20e eeuw 56cm. Cond.: G
Fotoalbum ca. 1900 (band zit los ) met diverse originele foto's en postkaarten uit die tijd van o.a; Gildehaus, Bad Bentheim etc. 7x22x26cm. Cond.: R
Antieke Duitse vlas/ tabaksnijder, anno 1907, met opschrift: Elisabetha Seibel Klengladenback. In zeer goede originele staat. 58x90x20cm.
Drie 19e eeuwse houtgestoken speculaasplanken in goede originele staat 55-73cm.
Amsterdamse messing hanglamp voor kaarsfunctie ca. 1900 (1 scharniertje los), bewerkt met Amsterdams wapen 40xø19cm. Cond.: G
Twee oude Afrikaanse houten dekseldozen met figuren en tekens 17x34cm. Cond.: G
Parelmoer belijmde dekseldoos ca. 1890 met been. Zonder pootjes, verder in goede staat 3x15x7,5cm.
Oude marmeren reliëf, bodemvondst (leeftijd onbekend) 17x10x3cm. Cond.: G
Twee oude/antieke seinlampen; 1x koperen N.S. Spoorwegen seinlamp J.A. van Dijk en Zoon Utrecht ca. 1900 en 1x seinlamp uit 1942 WOII Lake Fields Birmingham 23,5-32,5cm. Cond.: G
Mechels handgestoken bordenrek met paardenhoofden en daarbij 6 porseleinen bordjes ca. 1880 met Chinees decor en goudrank in zeer goede staat 82x56x13cm.
Oude eikenhouten gekerfde schooltas naar oud voorbeeld 52x10x21cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse schooltas in goede originele staat 45x26x11cm.
Oude/antieke houtgesneden barometer met paard ca. 1910 met uitgesneden ranken in goede originele staat 48x25x8cm.