Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Russisch bakelieten lamp
Resultaat: 110 EUR

Prachtige oude grote Russische bakelieten bureaulamp ca. 1930 in zeer goede originele staat 46x36x16cm.

Krist. inktpot
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen inktpot met verguld montuur en deksel, gemerkt: GESCH., op zwart marmeren basement met 4 pootjes en verguld pennenbakje. ca.11x11cm.

Messing lampevoet
Resultaat: 60 EUR

Grote oude zware messing lampevoet in de vorm van een Karintische zuil 2e helft 20e eeuw 56cm. Cond.: G

Divers antiek/oud
Resultaat: 60 EUR

Divers antiek/oud koper en tin o.a; antieke tinnen klepkan, antieke mijnlamp, ketels, vazen, scheepslamp etc. 10-40cm. Cond.: R-G

Fotoalbum ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Fotoalbum ca. 1900 (band zit los ) met diverse originele foto's en postkaarten uit die tijd van o.a; Gildehaus, Bad Bentheim etc. 7x22x26cm. Cond.: R

Chinese bedelketting
Resultaat: 20 EUR

Chinese religieuze 19e eeuwse bedelketting met monniken en boedha'(4 stuks) in goede staat 25cm.

Tabaksnijder
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse vlas/ tabaksnijder, anno 1907, met opschrift: Elisabetha Seibel Klengladenback. In zeer goede originele staat. 58x90x20cm.

3 Speculaasplanken
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse houtgestoken speculaasplanken in goede originele staat 55-73cm.

Kruisbeeld
Resultaat: 75 EUR

Groot messing kruisbeeld ca. 1900 (bijzondere uitvoering) in goede staat 55x20x14cm.

Diverse pijpen
Resultaat: 60 EUR

Groot kavel oude tabakspijpen o.a; met koppen, dierenkoppen, imkerpijp en vele merkpijpen (Vruyere, St. Claude, Lindbergh etc. etc. Bevat ca. 30 pijpen Cond.: R-G

9 Ets platen, ikonen
Resultaat: 100 EUR

Negen antieke koperen ikonen, waarschijnlijk gebruikt als drukplaten (later vastgezet op moderne achterkant) 13-19cm. Cond.: R-G

Amsterdamse hallamp
Resultaat: 50 EUR

Amsterdamse messing hanglamp voor kaarsfunctie ca. 1900 (1 scharniertje los), bewerkt met Amsterdams wapen 40xø19cm. Cond.: G

2 Afrikaanse dekseldozen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude Afrikaanse houten dekseldozen met figuren en tekens 17x34cm. Cond.: G

Parelmoer doosje
Resultaat: 40 EUR

Parelmoer belijmde dekseldoos ca. 1890 met been. Zonder pootjes, verder in goede staat 3x15x7,5cm.

Marmeren reliëf
Resultaat: 30 EUR

Oude marmeren reliëf, bodemvondst (leeftijd onbekend) 17x10x3cm. Cond.: G

2 Seinlampen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke seinlampen; 1x koperen N.S. Spoorwegen seinlamp J.A. van Dijk en Zoon Utrecht ca. 1900 en 1x seinlamp uit 1942 WOII Lake Fields Birmingham 23,5-32,5cm. Cond.: G

Bordenrek + bordjes
Resultaat: 80 EUR

Mechels handgestoken bordenrek met paardenhoofden en daarbij 6 porseleinen bordjes ca. 1880 met Chinees decor en goudrank in zeer goede staat 82x56x13cm.

2 Tinnen klepkannen
Resultaat: 50 EUR

Twee tinnen klepkannen 19e eeuw met duimrust; (1x met snaveltuit) in goede originele staat 18-21cm.

2 Tinnen dekselkannen
Resultaat: 30 EUR

Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R

Divers tin
Resultaat: 15 EUR

Divers oud tin (13 delen) o.a; borden, lepels, schalen en Corpus Christie 7-28cm. Cond.; R

Schooltas, grenen
Resultaat: 35 EUR

Oude eikenhouten gekerfde schooltas naar oud voorbeeld 52x10x21cm. Cond.: G

Schooltas, eiken
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse schooltas in goede originele staat 45x26x11cm.

Oude brandweerhelm
Resultaat: 70 EUR

Vooroorlogse Hollandse brandweerhelm van bakeliet met roodkoper, in zeer goede originele staat 21x35x21cm.

Barometer
Resultaat: 35 EUR

Oude/antieke houtgesneden barometer met paard ca. 1910 met uitgesneden ranken in goede originele staat 48x25x8cm.