Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schooltas, eiken
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse schoolkist met schuif in originele bierverf in goede staat 38x21x7,5cm.

Schooltas, grenen
Resultaat: 50 EUR

Schoolkist 19e eeuw met schuif van grenenhout in goede originele staat 51x23x13cm.

Schooltas
Resultaat: 35 EUR

Grenenhouten 18e eeuwse schoolkist in originele staat 26x11x13cm. Cond.: R-G

5 Strijkijzers
Resultaat: 25 EUR

Vijf strijkijzers 19e eeuw; 1x messing, 1x brons, 3x gietijzer. In goede originele staat 13-25cm.

Diverse blikken
Resultaat: 15 EUR

Doos diverse oude blikken en cassettes o.a; 25 jaar Juliana en Pette Wormerveer cacaopoeder Cond.: G

Doos boeken
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse oude/antiquarische boeken o.a; dictionnaire geographique universel 1830 met atlaskaarten, "voortgedreven naar de noordpool door commandant Driant", etc 15-30cm. Cond.: R-G

Album Olympiade 1936
Resultaat: 40 EUR

Oud Duits verzamelalbum Olympiade 1939 in goede originele staat (Olympiade Zeitung) 46x32x3cm.

Vijzel
Resultaat: 260 EUR

Oude bronzen vijzel met opschrift anno 1641 Soli Deo Gloria. 12xø12cm.

2 Ovale lijsten
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke ovale lijsten ca. 1900 met steendrukken in goede staat 35-37cm.

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Paar bronzen barok kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat H.:19cm.

Meet-apparaat
Resultaat: 40 EUR

Apart antiek oppervlakte-meetapparaat in originele kist. gemerkt G. Coradi Zurich No. 146 D.R. patent ca. 1900. Met handgeschreven beschrijving 9x39x21cm. Cond.: G

Parelmoer kaartenhouder
Resultaat: 25 EUR

Antieke parelmoer belijmde kaartenhouder (1 klein stukje mist) 10x8x1cm. Cond.: R-G

Muziekblad-standaard
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame bladmuziek-standaard 19e eeuw met ijzeren bewerkte (en in hoogte verstelbare) voet en eikenhouten houder in lyravorm ca. 1880. In zeer goede originele staat 171x51x30cm.

Bronzen wierook-vat
Resultaat: 45 EUR

Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.

4 Schilderij lampjes
Resultaat: 50 EUR

Vier oude koperen schilderij-lampjes in goede staat 23-33cm.

Messing draaispiegel
Resultaat: 70 EUR

Duitse messing tafelspiegel ca. 1880 uit de Kaiserzeit in zeer goede originele staat 55x34x16cm.

Spuitfles + kruitvuller
Resultaat: 30 EUR

Koper bewerkte kruitvuller en oude soda-spuitfles, beide in goede originele staat 18,5x8,5x7,5cm. en 32xø10cm.

Koekplanken
Resultaat: 35 EUR

Drie kleine Hollandse speculaasplanken ca. 1800 en een kerfsnede el ca. 1800. Allen in goede originele staat 29-75cm.

3 Delen koper
Resultaat: 40 EUR

Drie delen 19e eeuws koperwerk; 1x prachtige roodkoperen appelketel, 1x koetsketel met eiken en messing en 1x waterketel, Biedermeier met porselein. Alles in goede originele staat 25-35cm.

Koperen bak
Resultaat: 25 EUR

Messing 19e eeuwse cachepot (bloembak), licht bedeukt 25xø30cm. Cond.: R

Messing comfoor
Resultaat: 30 EUR

Prachtig messing comfoor met ketel ca. 1900 Art Nouveau in uitstekende staat 31x26xø18cm.

Haardplaat
Resultaat: 60 EUR

Gietijzeren 18e eeuwse haardplaat (of ouder), onduidelijke tijdsaanduiding (1733?). Voorstelling van een vrouw met kroon onder een boog (Maria). Oxidatie en scheur 56x43cm. Cond.: R

Kolenkit met schep
Resultaat: 20 EUR

Prachtige antieke koperen kolenkit met schep in goede originele staat 48x51x28cm.

Haardscherm
Resultaat: 85 EUR

Prachtig 19e eeuws messing haardscherm in waaiervorm. In zeer goede originele staat 61x80x13cm.