Antiek ivoren reisnecessaire in originele foudraal met roggehuid bekleed. 18e-begin 19e eeuw. Vier delen ivoor (mesje, vorkje, priem en potloodhouder_ 13,5xø3cm.
Oud Indonesisch benen figuur 20e eeuw. Fijn gesneden in goede staat
Twee antieke Chinese benen siervazen, gedetailleerd en rijkelijk bewerkt, ca. 19020 13-23cm., In goede staat
Zeer groot Japans gesneden figuur van been, voorstellend een liggende geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 56x44x19cm.
Zeldzame ivoren knoop met familiewapen en opschrift "Dr. Wuetherich, R. Schedler 24 april 1882" in goede staat 2xø4,5cm.
Zes oude Chinese benen snuifflesjes met dieren- en bloemendecor 20e eeuw in goede staat 7cm.
Zeven oude Chinees ivoren figuren 1e helft 20e eeuw (1 figuur beschadigd) Cond.: R-G
Twee oude ivoren Chinese snuifflesjes 1e helft 20e eeuw in goede staat, voorstellend oude Chinese wijsheren 8,5-9,5cm. Cond.: G
Vier antieke Chinese netsuke's; 1x rat op steen (ivoor), 1x koe (ivoor), 1x wortelboom(ivoor) en 1x Chinese man (been) in goede staat 3,5x5cm.
Duits ivoren figuur ca. 1800, voorstellend een oude man met snaarinstrument en 2 kabouters op mahoniehouten sokkel, in goede originele staat 14cm.
Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R
Twee oude ivoren Maria's ca. 1930 in goede originele staat 18,5-20cm.
Oud Afrikaans ivoren beeldje 1e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansende figuren in goede staat 12x8x2,5cm. Cond.: G
Lot divers oud parelmoer en been. 6 Delen benen bestek, 1e helft 20e eeuw, 2 Chinese benen servetringen, 1e helft 20e eeuw en parelmoerdoosje ca. 1900
Oud benen zoutvaatje, voorstellend 3 muizen met schaal, handgesneden 4xø3cm. Cond.: G
Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G
Antieke handgesneden mammoet uit been, ca. 1900, 5x2.5x2cm., In goede staat.
Oud Indonesisch benen beeldje en Oosterse gegoten vaas met Chinees landschaps- en figurendecor. 20e eeuw 18-32cm. Cond.: R-G
Groot 19e eeuwse tafelplateau gemaakt van stukjes been en bewerkt in zeer goede originele staat 60x27x4cm. Cond.: G
Oud Afrikaans ivoren olifant 1e helft 20e eeuw in goede staat 6x6x4cm.
Twaalf antieke ivoren kaartenhouders voor diner, voorstellend diverse Afrikaanse vrouwelijke bustes 7x3x5cm. Cond.: G
Twee originele Art Deco boekensteunen van hout met massief ivoren applicaties en inleg ca. 1930. In zeer goede originele staat 18x19x9cm.
Oosters benen gesneden figuur ca. 1900. Fijn bewerkt met vele figuren in goede originele staat 12cm.