19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Schilderij, man met pijp 1461
Schilderij, man met pijp

60 EUR

Ets, Roodenburgh 1435
Ets, Roodenburgh

40 EUR

Jan Burssens 1423
Jan Burssens

50 EUR

G.H. Bijlsma ca. 1900 1419
G.H. Bijlsma ca. 1900

130 EUR

Schilderij, bloemstilleven 1399
Schilderij, bloemstilleven

45 EUR

Schilderij, kubistisch 1393
Schilderij, kubistisch

70 EUR

J. Wiegers 1379
J. Wiegers

500 EUR

2x 19e eeuws 1354
2x 19e eeuws

75 EUR

Buitendijk, wilde bloemen 1337
Buitendijk, wilde bloemen

130 EUR

H.J. Reyers 1324
H.J. Reyers

40 EUR

Schilderij, Thijmann 1320
Schilderij, Thijmann

80 EUR

Litho, Heimrad 1319
Litho, Heimrad

15 EUR

Schilderij, landweg 1304
Schilderij, landweg

30 EUR

Stadsgezicht ca. 1930 1302
Stadsgezicht ca. 1930

100 EUR

Map schilderijen 1300
Map schilderijen

375 EUR

Naar Louis Apol 1285
Naar Louis Apol

100 EUR

Barok schilderij 1252
Barok schilderij

550 EUR

Schilderij, G. Dunkhase 1246
Schilderij, G. Dunkhase

60 EUR

Schilderij, Matouschek 1233
Schilderij, Matouschek

150 EUR

Onduidelijk gesigneerd schilderij 1232
Onduidelijk gesigneerd schilderij

60 EUR

Schilderij, Matouschek 1231
Schilderij, Matouschek

160 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Vladimir 1229
Ikoon, Moeder Gods van Vladimir

140 EUR

Schilderij, portret 1226
Schilderij, portret

190 EUR

Laeven, vrouwelijk naakt 1219
Laeven, vrouwelijk naakt

160 EUR