Hollands zilveren taartschep met Hollandse gekroonde leeuw in steel 835/000, jaarletter I: 1918, ca. 76gr. L.: 25cm. Cond.: U
Groot kavel divers oud plated bestek etc., in redelijk tot goede staat
Kavel zilver: zilveren flaconhouder 800/000 ø3.5x4.5cm., 1 nagerecht lepel , 2 tafellepels en 2 tafelvorken, diverse gehaltes en meestertekens. Totaalgewicht ca. 256gr., cond.:U