Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

12 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Elf diverse Hollands zilveren lepeltjes en een kinder-eetlepeltje 835/000, totaal ca. 118gr. Cond.: U

Zilv. sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Engelse zilveren sigarettendoos 925/000 10,5x3cm. Cond.: U

Zoutvaatje
Resultaat: 60 EUR

Zoutvaatje zilver 835/000 met ajourgezaagde rand, 4 bokkekoppen en guirlandes staand op vier pootjes. Met originele blauw glazen binnenbak. Zaanlandse zilversmederij, ca. 1930.

Bureauset
Resultaat: 105 EUR

Fraai mahoniehouten buro set met o.a. pennenbakjes, deksel met zilveren knop en twee geslepen kristallen inktpotjes met 835/000 zilveren monturen met knopdeksels. MT.: W.Voet & Zn., Haarlem ca. 1910. ...

2 Zilveren ruiters
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollands zilveren miniatuur hobbelpaardjes. Een sledevorm, Jaarletter: R, 1977, MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Samen ca. 23gr., Cond.:U

Knopenhaak
Resultaat: 60 EUR

Veter of knopenhaak met gecontourneerd 925/000 zilveren heft in originele doos, gemerkt: Georg Friedrichs Goudsmid Batavia-C

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren gelobd bonbonschaaltje 835/000 edelmetaal bedrijven inlands V gestempeld ca. 120gr. 2,5xø15,5cm. Cond.: U

Zilveren lampevoet
Resultaat: 76 EUR

Zilveren kandelaar omgebouwd tot schemerlamp, 835/000. H. 22cm., Voet 10x10cm., Cond.:U

9 Zilveren lepels
Resultaat: 20 EUR

Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U

Zilv. odeurhouder
Resultaat: 45 EUR

Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U

Sauslepel
Resultaat: 50 EUR

Fraaie 835/000 zilveren sauslepel met rechthoekige gecontourneerde bak en dubbele schenktuit, en gecontourneerde steel met graveerwerk en vlambekroning. MT.: J.L.Kroymans, Oss/Schijndel 1830, ca. 25gr...

10 Plated pillendoosjes
Resultaat: 55 EUR

Tien plated doosjes, waarvan een hartvormige met haan, een uitdraaidoosje en een egeldoosje. Cond.:U

9 Plated pillendoosjes
Resultaat: 50 EUR

Acht plated doosjes en een hangerdoosje, een doosje met rondom parelmoer en een met parelmoer deksel. Cond.:U

9 Plated pillendoosjes
Resultaat: 60 EUR

Acht plated doosjes en een dirigerende poes, 2 ronde, 3 vierkante, 2 rechthoekige en een kikker. Cond.:U

Divers zilver
Resultaat: 60 EUR

Divers zilver: 6 servet-banden, 2 vingerdoekringen, rond bakje, 2 onderzetters, druppelvanger voor wijnfles gebroken suikertang en gebroken roomlepel. 835/000 Totaal ca. 250gr.

Tuitzeefje
Startprijs 60 EUR

Fraai 835/000 zilveren empire tuitzeefje met fijne kabelrand en graveringen. MT.: J (Johan?) Kruyff Amsterdam, ca. 1825,

6 Lepeltjes + 2 speldjes
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver: 2 broches, 2 theelepels, 2 suikerscheppen en een zoutlepeltje 835/000. Zilvergewicht ca, 57gr.

Dienblad + servethouder
Resultaat: 65 EUR

Mooi klein zilveren 835/000 presenteerblaadje met strakke bewerkte rand en in de hoeken versierd met acanthusmotieven. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten/Rolde en zilveren servethouder 800/000 Holland...

Sigarendoos
Resultaat: 150 EUR

Bijzondere sigarendoos met 835/000 zilveren applicaties van o.a. brug bij Culemborg, met stoomtrein en inscriptie T.v.R. Toegeschreven aan MT.: Jacobus van Geelen &Zn., Voorschoten ca. 1870

3 Delen zilver
Resultaat: 70 EUR

Engels sterling zilveren sigarettenetui met vergulde binnenzijde 925/000 en twee zilveren servetbanden waarvan een MT.: Albertus Gerritsen, Amsterdam begin 1900. Beiden 835/000 Totaalgewicht ca. 269gr...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 360 EUR

Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.

4 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 80 EUR

Vier Hollands zilveren pillendoosjes met bloemversiering op de deksels 835/000 Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten/Rolde ø 3.5cm., Totaalgewicht ca. 35gr.. Cond.:U

Zilveren inktstel
Resultaat: 100 EUR

Antiek zilveren inktstel 835/000 met 2 kristallen flacons en zilveren doppen en 2 zilveren kroontjespennen in houders, ca. 1867, 18x10cm., lichte beschadiging

Diverse lepeltjes
Resultaat: 25 EUR

Zeven antieke Hollandse theelepels met gegraveerde steel, 835/000. Jaarletter: L:1820, MT.: Gallus J.Drewes, Groningen, en 1 advocaatlepeltje en suikerschep. Totaalgewicht ca. 79gr., Cond.:U