Mooie fotolijst met zilveren frame, (fluwelen achterkant,) waarop romantische engel voorstelling, 900/000. 10.5x13cm.
Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep, Biedermeier, in kristallen vaasje. 835/000 Jaarletter: D: 1863, MT.: Johannes Hendrikus Kroontje, Leeuwarden, samen ca. 106gr.
Etui met 12 Hollands zilveren gebakvorkjes 835/000, MT.: B.H.Driessen, Schoonhoven/Utrecht, begin 1900, L.11.5cm., Samen ca. 140gr.