Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bruidegomspijpje
Resultaat: 180 EUR

Antiek Hollands zilveren bruidegompijpje in de vorm van een zevenklapper, 835/000 MT.: onduidelijk leesbaar. L. 10cm., Cond.:U

Kaasschaaf + honinglepel
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren kaasschaaf uit 1929, 835/000 en een Hollands zilveren honinglepel 835/000, MT.: Gerrit Schutte, Purmerend. Lepelgewicht ca. 33gr. Cond.:U

Servetring + vork
Resultaat: 20 EUR

Zilveren servetband met guirlandes en medaillon 800/000 en een zilveren 950/000 drie-tands vorkje met bloemmotieven, stempel "V"voor Buitenlandse werken band ø 5cm., vorkje L. 14cm., samen ca. 60gr.

Fotolijst met engeltjes
Resultaat: 50 EUR

Mooie fotolijst met zilveren frame, (fluwelen achterkant,) waarop romantische engel voorstelling, 900/000. 10.5x13cm.

Herdenkingslepel
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren herdenkingslepel ter gedachtenis aan een 60-jarig huwelijk. De gegoten steel wordt bekroond door door een echtpaar. De achterkant van de bak is met tekst handgegraveerd. 835/000, Gro...

13 Zilv. lepels in vaasje
Resultaat: 60 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep, Biedermeier, in kristallen vaasje. 835/000 Jaarletter: D: 1863, MT.: Johannes Hendrikus Kroontje, Leeuwarden, samen ca. 106gr.

Comfoor op zilv. voet
Resultaat: 30 EUR

Kristallen presenteerschaaltje eind 1800 met olijfslijpsel op zilveren tussenstuk met houten basement en Hollands zilveren lepeltje, 835/000, 11xø8,5cm. Cond.: U

12 Vorkjes in cassette
Resultaat: 90 EUR

Etui met 12 Hollands zilveren gebakvorkjes 835/000, MT.: B.H.Driessen, Schoonhoven/Utrecht, begin 1900, L.11.5cm., Samen ca. 140gr.

3 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren lepels: Hollands zilveren kroningslepel 835/000 MT.: R.J.Bierenbroodspot & van der Starre, Amsterdam, Goude koets lepel 835/000 en een mosterdlepel met parelmoer steel 925/000. Totaal ge...

Vaasje met 18 zilv. lepels
Resultaat: 40 EUR

Achttien Hollands zilveren lepeltjes ,in kristallen vaasje, met handgegraveerde steel. ca. 1850, MT.:Joh.Schijfsma Sneek, ca. 85gr.

Zilveren parfumflesje
Resultaat: 40 EUR

Ronde platte zilveren parfumflacon met afschroefbaar kroondopje, 835/000 gekeurd. ø 6cm., ca. 29gr. Cond.:U

Zilveren vaasje + Makkums schaaltje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vaasje met geschulpte rand en voet, 835/000 Jaarletter: R:1927, MT.: van Kempen, Voorschoten en een Makkums ovaal schaaltje met Hollands zilveren beugel 835/000, MT.: R.van den Sustring, Snee...

3 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver:2 theeduimpjes en 1 roomlepel. Theeduimpje met geribbelde bak heeft een oud Hollands keur van 1859-1893, 835/000 en de andere 925/000 uit 1868, Amsterdam. Roomlepel 835/000 begin 1900, MT.:...

Zilveren snuifdoosje
Resultaat: 110 EUR

Ovaal Hollands zilveren 825/000 snuifdoosje met scheepsafbeelding op deksel. MT.: onduidelijk 6.5x5cm., Ca. 36gr. Cond.:U

Zilveren taartschep, ivoren heft
Resultaat: 80 EUR

Antieke zilveren taartschep met handgegraveerde bak, zilveren steelaanzet en uitgesneden ivoren heft. Buitenlandse makelij, 835/000 L. 28cm., Cond.:U

Empire stijl schaal
Resultaat: 90 EUR

Hollands zilveren empire-stijl schaal op voet met drie parelranden en twee vogelmotief handgrepen, 925/000,Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten Eind 1908, 10xø13.5cm., Ca. 192gr. Cond.:U

2 Zilv. doosjes
Resultaat: 70 EUR

Engels sterling zilveren doosje, rondom gequadrilleerd met medaillon in bovendeksel, 925/000, 1922 Birmingham en rond Hollands zilveren pillendoosje met oud-Hollandse voorstelling op deksel, 835/000,...

4 Zilveren knopen
Resultaat: 120 EUR

Vier Hollands zilveren klederdrachtknopen met echtpaar op 2-spanvoorstelling 835/000,ø 2.5cm. totaalgewicht ca. 15gr.,

20 Zilveren knopen
Resultaat: 225 EUR

Twintig antieke Hollands zilveren knopen met handgegraveerde paradijsvogelafbeelding 835/000 stempel eind 1800 (dolfijn) Totaalgewicht ca. 56gr.

Zilveren vork
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollands zilveren visbereidingsvork met getordeerde steel, bekroond met gegraveerde vis 835/000, Jaarletter:"B: 1886, MT.: J.van Os van den Abeelen, Schoonhoven L. 16cm., ca. 32gr.Cond.:U

Krist. peperstrooier
Resultaat: 145 EUR

Fraaie zes-vlaks geslepen kristallen peperstrooier op gegraveerde 835/000 zilveren voet en zelfde montuur met dop. MT.: H.S.de Leeuw, 's-Hertogenbosch, 1863, ca. 14xø6cm.

Pijpje met zilver
Resultaat: 90 EUR

Pijpje van een hazensprong met zilveren montuur en kettinkje 835/000. Bijzonder fraai met de hand vervaardigd, L. 15.5cm., Cond.:U

Parfumflesje in foudraal
Resultaat: 150 EUR

Antiek geslepen kristallen parfumfles, in foudraal, met Hollands gouden dop en kraag voorzien van stopje. Met romantische foto afbeelding. L 9cm., Cond.:U.

5 Vingerhoedjes
Resultaat: 50 EUR

Vijf zilveren vingerhoedjes waarvan 1 geëmailleerd. Totaalgewicht 4 zilveren vingerhoedjes ca. 17gr., Cond.:U