Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 180 EUR

Twee bronzen figuren ca. 1900, voorstellend een jongen en meisje, gesigneerd B. Holtamel? 1891. In goede staat 16cm.

Beeld
Startprijs 330 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een boer met baard en klompen. Gesigneerd P. Philippe. In zeer goede originele staat met mooie patina 42,5cm.

Bronzen Napoleon
Startprijs 220 EUR

Bronzen 19e eeuws figuur, voorstellend Napoleon Bonaparte, door A. Maton Frankrijk. mooie patina in goede staat 26cm.

Samac beeld
Startprijs 80 EUR

Franse compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een zeis-slijpende boer. Opschrift "Faucheur, par Rousseau" in zeer goede originele staat 41cm.

2 Houten beelden
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinese houtgesneden figuren ca. 1900; 1x man met karper en 1x oude wijze Chinees 21-22cm. Cond.: G

Beeld, Pierrot
Startprijs 160 EUR

Terracotta figuur ca. 1900 (origineel koud beschilderd) "Komedia dell arte", gemerkt A.S.T. reviso etc. (barstje in arm) Cond.: R-G

Beeld, ridder
Resultaat: 850 EUR

Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.

Beeld, man met geit
Startprijs 480 EUR

Oud bronzen beeld ca. 1920 van J. Mateta, voorstellend een man zittend op steenbok met zwart marmeren voet in goede staat 32,5x26x10cm.

Beeld, herder
Startprijs 600 EUR

Grote antieke bronzen figuur, voorstellend een herder. Gesigneerd Ch. Vincent 1906 (Charles Vincent 1862 - 1918 Frankrijk). Mooie patina en in goede staat 45cm.

Beeld, kabouter
Startprijs 200 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een kabouter-smid met zwart marmeren voet in goede staat met mooie patina 10x8x7cm.

Bronzen vogel, zittend
Resultaat: 170 EUR

Grote Art Deco stijl bronzen roofvogel gemonteerd op zwart marmeren voet 21 eeuw, gesigneerd Ernst Barlach in goede staat 33x32x17cm.

Beeld, jongen
Startprijs 90 EUR

Figuur van een jongen met pet 19e eeuw, compositie metaal 39cm. Cond.: G

Bronzen stier
Resultaat: 75 EUR

Decoratieve bronzen stier 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 21x20x8,5cm.

Bronzen Masker
Resultaat: 170 EUR

Groot bronzen masker met zwart marmeren voet 21e eeuw in de stijl van Salvador Dali, gesigneerd Dali in goede staat 40x25x21cm.

Art Deco beeld
Resultaat: 330 EUR

Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...

Bronzen dame op bank
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur, 21e eeuw, met marmeren voet. Griekse vrouw op canape, gemerkt: A.Canova. 20x31x12.5cm.

Bronzen boekensteunen, uil
Startprijs 220 EUR

Twee Art Deco stijl bronzen boekensteunen op zwart marmeren voet in de vorm van een uil 21e eeuw, gesigneerd Fernandez in goede staat 33x17x11cm.

Beeld, smid, groen
Resultaat: 330 EUR

Zeer groot compositie metalen figuur ca. 1870, voorstellend een smid. Onduidelijk gesigneerd in goede originele staat (1 vinger is los) 97xø30cm.

Bronzen kalkoen
Startprijs 225 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl kalkoen met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon 36x32x26cm. Cond.: G

Bronzen beeld, man met bijl
Startprijs 300 EUR

Groot oud Oosters bronzen beeld van een hoogwaardigheidsbekleder met rituele bijl en hoorn 20e eeuw. In goede staat 56cm.

Bronzen eland
Startprijs 170 EUR

Grote bronzen eland met zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 38x46x33cm.

2 Bronzen plaquettes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes; 1x Diva Ivlia Astallia en 1x buste heer, onduidelijk Latijns 19e eeuw of ouder ø6cm. en 7,5x5,5cm. Cond.: R-G

Bronzen wijwaterbakje
Startprijs 60 EUR

Antiek bronzen wijwaterbakje engel met schelp. 23x15x10cm.

Bronzen golfer
Startprijs 60 EUR

Onyx asbak met bronzen golfer ca. 1930 in goede staat (minimale chip) 9x13x7cm.