Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Lindenhouten Corpus
Startprijs 150 EUR

Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G

Houten engelenhoofd
Resultaat: 80 EUR

Vruchtenhouten 19e eeuws engelhoofd met vleugels. In goede originele staat 19x78x8cm.

Houten St. Nicolaas, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Hougesneden 19e eeuwse St. Nicolaas 1e helft 19e eeuw met originele polychromie. Vingers en stuk arm mist 29cm. Cond.: R

Bronsje (Weens?)
Startprijs 180 EUR

Weens figuur ca. 1900 van een kind in kinderstoel met bal. Tweekleurig compositie metaal in goede staat , Cond.: G

Beeld, man met pijp
Startprijs 120 EUR

Gipsen beschilderd beeld van een man met tabakspijp (reclameobject), gemaakt door Hilarius Apeldoorn ca. 1900 in goede staat 56cm.

Bronsje
Resultaat: 40 EUR

Oud bronsje voorstellend een liggend figuur 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 21x9x7cm.

Figuur, mijnwerker
Startprijs 150 EUR

Latoenkoperen figuur ( met gips volgegoten) ca. 1900, gesigneerd (onduidelijk). Voorstellend een arbeider met kind 36cm. Cond.: G

Bronzen Kat
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl kat met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 46x17x25cm.

Samac beeld, A.J. Scott
Startprijs 50 EUR

Compositie metalen figuur, voorstellend een dame met gitaar met tekst "Inspiration par A.J. Scotte" ca. 1900 in goede originele staat 44cm.

Bronzen uil op tak
Startprijs 150 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd C. Potter in goede staat 32xø14cm.

Art Deco beeld, meisje
Startprijs 50 EUR

Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G

Weens beeldje
Startprijs 160 EUR

Weense tabakspijp-houder ca. 1880 van jongen die pijp draagt. Messing voet en compositie metalen beschilderd beeld 20xø9,5cm. Breuknaad in been Cond.: R

Albast, buste meisje
Startprijs 80 EUR

Albasten buste ca. 1900, gesigneerd Tierkezie Lust? (onduidelijk). In goede originele staat 11x10x6cm.

Bronzen beeldje, danseres
Resultaat: 80 EUR

Decoratieve bronzen balletdaqnseres op zwart marmeren voet, 21e eeuw gesign.: A.Leonard, in goede staat. 28cm.

Beeld, man met yak en emmers
Startprijs 150 EUR

Oud bronzen figuur ca. 1920, voorstellend een man met yak en houten emmers. Geheel op zwart marmeren voet 18cm. Cond.: R-G

Bronzen stier, "Picasso"
Resultaat: 75 EUR

Bronzen stier 21e eeuw in de stijl van Picasso in goede staat 14x25x5cm. Cond.: G

Borstbeeld, marm. sokkel
Resultaat: 60 EUR

Oude bronzen buste van een Romein op marmeren sokkel ca. 1920 in goede staat 32x19x10cm.

Art Deco beeld, vrouw
Startprijs 90 EUR

Bronzen Art Deco beeld op marmeren voet ca. 1920, voorstellend een schooljuffrouw met potlood. In goede originele staat 16x7x9cm.

Chinese figuur
Resultaat: 100 EUR

Oud houtgesneden Chinese boedha-figuur 20e eeuw in goede staat 48x24x25cm.

Beeldje, man met hond
Startprijs 50 EUR

Compositie metalen 19e eeuws beeld, voorstellend een edelman met hond. In goede originele staat 37xø18cm.

Bronzen beeld, dame met zwaard
Startprijs 110 EUR

Decoratief bronzen figuur, 21e eeuw, Vrouwe Justitia, op zwart marmeren voet, gesign.: Mayer. 41cm.

Bronzen beeld, herten
Startprijs 200 EUR

Oud bronzen figuur, voorstellend twee vechtende edelherten, gesigneerd P.J. Mene. gemonteerd op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 21x42x20cm.

Bronzen luciferhouder
Startprijs 120 EUR

Brons met marmeren asbak met luciferhouder ca. 1920 Art Deco 15xø14cm. Cond.: G

Bronzen vogel, staart
Resultaat: 90 EUR

Art Deco stijl bronzen lijster met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd M. da Costa in goede staat 31x19x12cm.