20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Schilderij, Westermann 1023
Schilderij, Westermann
Startprijs 500 EUR
Schilderij, Georg Germak 1024
Schilderij, Georg Germak
Startprijs 300 EUR
Aquarel, J.H. Weissenbruch 1025
Aquarel, J.H. Weissenbruch
Startprijs 250 EUR
Cees Bolding, Scheveningse bos 1026
Cees Bolding, Scheveningse bos
Startprijs 500 EUR
2 Aquarellen 1027
2 Aquarellen

500 EUR

Schilderij, J. van Delden 1028
Schilderij, J. van Delden

250 EUR

Tessier, arreslee 1029
Tessier, arreslee
Startprijs 3.000 EUR
5x Willy Sluiter, affiches 1030
5x Willy Sluiter, affiches
Startprijs 700 EUR
Houtsnede, Salvador Dali 1031
Houtsnede, Salvador Dali
Startprijs 850 EUR
Leo Gestel 1032
Leo Gestel
Startprijs 200 EUR
Jentsje Popma 1033
Jentsje Popma
Startprijs 400 EUR
Jeroen Paulussen, stilleven 1034
Jeroen Paulussen, stilleven
Startprijs 4.500 EUR
Evert Moll 1035
Evert Moll
Startprijs 680 EUR
Pastel, Sal Meyer 1036
Pastel, Sal Meyer
Startprijs 700 EUR
Pastel tulpen, Sal Meyer 1037
Pastel tulpen, Sal Meyer
Startprijs 700 EUR
Wim Bos 1038
Wim Bos
Startprijs 350 EUR
Schilderij, P. van de Hem 1039
Schilderij, P. van de Hem

600 EUR

Delfgaauw 1040
Delfgaauw
Startprijs 940 EUR
H. v. Gessel 1041
H. v. Gessel
Startprijs 300 EUR
Schilderij, A. Hulk jr. 1042
Schilderij, A. Hulk jr.

500 EUR

Lily Berger 1043
Lily Berger
Startprijs 200 EUR
Naar Hondecoeter, 19e eeuw 1044
Naar Hondecoeter, 19e eeuw

650 EUR

Paul Arntzenius 1045
Paul Arntzenius
Startprijs 400 EUR
Jan te Wierik 1045A
Jan te Wierik
Startprijs 1.200 EUR