Lot sieraden bestaande uit een horloge, parelarmband en collier, een ketting met bruine kralen en drie kettingen met hangers. Alles onedel, in een schaaltje.
Lot met 14 ringen met diverse stenen en bewerkingen. Wit en geel metaal. Diverse maten
Lot met 10 kinderringen zilver 925/000. diverse modellen en maten. ca 12.3 gr
Lot met 10 zilveren 925/000 muziekbedels.o.a. een gitaar en schuiftrompet. ca 19,7 gr
Oorkettingen zilver gerhodineerd 925/000 met parel. Stekers met een stukje ankerschakel waaraan een parel, ø 10 mm, bevestigd is. ca 3.4 gr Lengte 9 cm. Nieuw
Ring zilver 925/000 met hartjes. Brede ring, 8 mm, met veel hartjes met witte en zwarte zirconia's aan de bovenzijde, flexibel. ø 59 ca 18 gr Nieuw
Ring zilver 925/000 met hartjes. Bewerkte ring met hartjes met zwart en rood emaille, flexibel ø 63 ca 10.8 gr Nieuw
Armband zilver 925/000 met hartjes. Bedelarmband met 7 hartjes met rood en zwart emaille. Lengte 18,5 cm ca 9.8 gr
Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel, 835/000, ca. 15gr. L.: 11,5cm.
Armband met vierkante stuivers, jaartal 1914, 1923,1929,1934, 1939 en 1940. De armband bestaat uit 8 stuivers, lengte 19 cm ca 39.3 gr
Lot met diverse zilveren 835/000 sieraden. Bestaande uit een armband met een soort chatelaine, lengte 17 cm, en manchetknopen met een zeeuwse knop, ø 16.3 Totaal ca 18.15 gr
Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G
Zijde print naar Vincent van Gogh (Arles '89), reproductie op zijde, bloemstilleven 62x65cm. Cond.: G
Karl Behling 1933 (Duitse School), gouache op papier, Ostfriesische landschaft 38x28cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1960 (verso Avis Hermetis), gouache op papier, moderne compositie 13x15cm. Cond.: G
Drie werken Maria Maggiore '1947, tekeningen op papier, Italiaanse stadsgezichten Rome 22x33cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk: 1x paraplubak rondom bewerkt, staand op kaluwpoten 25xø10cm. en 2x vazen, gemerkt Daaldeop Tiel ca. 1910 54x46x20cm. Cond.: R-G
Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot. Hengsel beschadigd, verder in goede originele staat 40xø30cm. Cond.: R
Twee koperen kandelaren met glazen houders 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm.
Antiek Jugendstil kerfsnede kist met slot en floraal decor in zeer goede staat, tevens bevat het kistje o.a: diverse delen plated, diverse delen Chriostofle bestek, plated schaaltje, opvouwbaar reisco...