Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Olifant van hoorn
Resultaat: 35 EUR

Oude handgesneden olifant van hoorn 20e eeuw, 21cm. Cond.: G

2 Ivoren olifanten
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke ivoren gesneden olifanten op houten voetstukjes, in goede staat 9( 5) x4x2cm.

Ivoren vaas
Resultaat: 30 EUR

Antieke ivoren vaas op houten voet met als voorstelling rondom figuren onder de bomen 18xø4cm. Cond.: G

Ivoren tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Antiek ivoren bewerkt Oosters trommeltafeltje met rondom floraal decor ca. 1910 in goede staat 8,5xø5cm.

Divers ivoor
Startprijs 35 EUR

Acht delen antiek ivoor: 1x biljartbal (geen ivoor), 1x heft met zilveren top), 5x servetringen en 1x deel van een wandelstok 4-31cm. Cond.: G

Man met lendedoek
Resultaat: 55 EUR

Antiek Oosters ivoren figuur van man met lendedoek (mist iets in de handen) in goede staat 15cm.

2 Delen ivoor/kunststof
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek ivoor/kunststof Oosters: 1x dekselpotje met gegraveerde olifant (China) en 1x netsuke (imitatie) olifant (kunststof) 3-8,5cm. Cond.: G

Benen netsuke, kikker
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese benen netsuke, voorstellend een kikker bij een kool, 1e helft 20e eeuw 4,5cm. Cond.: G

Ivoren Corpus Christie
Resultaat: 60 EUR

Ivoren kruis met Corpus Christie van bakeliet (of een ander materiaal) ca. 1900 24x14x4cm. Cond.: G

Ivoren schaal met wapen
Resultaat: 75 EUR

Ivoren 19e eeuwse bureau- pennenhouder met gegraveerd monogram in goede staat 7x20x13cm.

Staande geisha
Startprijs 60 EUR

Oude staande Chinees ivoren geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 6cm.

Gestoken tand, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Antieke ivoren handgesneden tand met decor van krokodil, slang en overige figuren in goede staat 34x6x5cm.

Benen prins & prinses
Startprijs 60 EUR

Twee Chinese benen figuren van een keizer en een vrouw ca. 1900 in goede staat 27-28cm.

Potvis tand
Resultaat: 65 EUR

Originele potvis tand in de vorm van een pinguïn ca. 1930 (stukje snavel beschadigd) 11cm. Cond.: R-G

Benen man met emmers, vis
Startprijs 75 EUR

Twee antieke Chinese benen handgesneden figuren: 1x man met vis en 1x man met emmers 20cm. Cond.: G

Primitief mannetje
Startprijs 75 EUR

Oud Afrikaans beeldje gemaakt van been, voorstellend een vrouwenfiguur in goede staat 17cm.

Benen snuffbottle, kikker
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese benen snuffbottle, voorstellend een kikker op aubergine 1e helft 20e eeuw 9cm. Cond.: G

Benen netsuke, ratten
Resultaat: 90 EUR

Oude benen Chinese netsuke, voorstellend ratten 1e helft 20e eeuw 4xø3cm. Cond.: G

2 Erotische snuffbottles
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw in goede staat 8x4,5x3cm. Cond.: G

Ivoren krokodil
Resultaat: 135 EUR

Groot antiek ivoren figuur, voorstellend een krokodil met open bek in goede staat 44xø4cm. Cond.: G

Ivoren handvat, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Chinees ivoren 19e eeuws handvat met voorstelling van een man en vrouw bij muur 14cm. Cond.: G

6 Benen snijwerkjes
Startprijs 90 EUR

Zes oude Oosterse benen snijwerken 20e eeuw met o.a. drakendecor (enkele beschadigingen mogelijk) 15-19cm. Cond.: R-G

2 Benen beelden
Startprijs 90 EUR

Twee oude Oosterse handgesneden benen figuren 20e eeuw, voorstellend geisha's in goede staat 34-35cm.

Man op kruk, 19e eeuw
Resultaat: 95 EUR

Antiek Oosters ivoren vrouwelijk figuur met stamper in goede staat 17cm.