Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Buste, E. Patris
Startprijs 15 EUR

Oude keramieken buste van E. Patris (België) ca. 1920 op zwart marmeren voet. Neus beschadigd 39x13x11cm. Cond.: R

3 Houten beelden
Startprijs 20 EUR

Drie oude Chinese houtgestoken figuren 20e eeuw, voorstellend waterbuffels met figuren (glazen ogen) 12-21cm. Cond.: G

2 Houten beelden
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw van pallisanderhout 31-32cm. Cond.: G

Weens bronsje
Resultaat: 25 EUR

Bronsje van een jongen met hoed en rugzak 19e eeuw. Deel van een groter figuur H.: 7cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Startprijs 20 EUR

Oud of antiek Afrikaans houten masker met stro aangebonden in originele staat 26x22x10cm. Cond.: G

Houtgestoken monnik
Resultaat: 25 EUR

Grote houtgestoken vurenhouten monnik ca. 1930, gesigneerd Ramsberg "De Wijnproever" 46cm. Cond.: G

3 Beeldjes
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Chinese bronzen figuren, voorstellende Chinese wijsheren 20e eeuw in goede staat 10,5cm.

Bronzen kikker
Resultaat: 35 EUR

Decoratieve bronzen kikker 2e helft 20e eeuw in goede staat 20x10x19cm.

Koperen reliëf
Resultaat: 25 EUR

Oud roodkoperen wandreliëf met houten omlijsting, gesigneerd Kapnga, voorstellend een slaaf met handboeien 20e eeuw 60x50cm. Cond.: G

Art Deco figuur, 2 vogels
Startprijs 25 EUR

Art Deco figuur ca. 1920 op ovaal zwart marmeren voet, voorstellend 2 tortelduiven. Gemaakt van compositie metaal 25x15x10cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Resultaat: 30 EUR

Modern bronzen figuur ca. 1980 met onduidelijk monogram en marmeren voet (chip af) 44cm. Cond.: G

Beeldje, baby
Resultaat: 40 EUR

Brons gepatineerd beeldje van een huilende baby met zuigfles/speen, op een gepolijst granieten voetstuk, 20x12x15cm., Cond.:G

Beeld, man met instrument
Startprijs 30 EUR

Oud Oosters houtgesneden figuur, voorstellend een man met muziekinsturment 1e helft 20e eeuw (1 arm mist) 47cm. Cond.: G

Wit beeld
Startprijs 30 EUR

Oude terracotta figuur, voorstellend een smid met jongen 20e eeuw 50cm. Cond.: G

Afrikaans beeld
Startprijs 35 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld, voorstellend een Afrikaan die een tabakspijp rookt 97cm. Cond.: G

Houten beeld
Startprijs 35 EUR

Groot Balinees houtgestoken beeld, voorstellend een Balinese vrouw in goede staat H.: 103cm.

Beeldje, tapijtverkoper
Resultaat: 40 EUR

Antiek Weens beeldje van een tapijtverkoper ca. 1900 met bronskleurige patina, gemaakt van tin legering in goede staat 5x10,5x8cm.

2 Bronzen boedha-hoofden
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinese bronzen boedha-hoofden 4,5-6cm. Cond.: G

Beeld, Shakespeare
Resultaat: 40 EUR

Beeld van Shakespeare ca. 1900 van compositie metaal 31cm. Cond.: G

Bronzen golfspeler
Startprijs 40 EUR

Bronzen golfspeler 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 21cm.

Bronzen plaquette
Resultaat: 40 EUR

Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.

Beeldje, smid
Startprijs 50 EUR

Duits bronzen figuur, voorstellend een smid. Letter Z, gegründed 1708, 10,5cm. Cond.: G

Bronzen buste
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen buste op marmeren voet ca. 1950-1980 in goede staat 18cm.

Art Deco beeldje
Startprijs 50 EUR

Bronzen beeldje van een amazone ca. 1920, onduidelijk gesigneerd (H. Lang?) op albasten sokkel 11x4,5x3,5cm. Cond.: G