Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gerdi Jacobs
Resultaat: 10 EUR

Gerdi Jacobs ( 1909 - 2001 Noorwegen), ets op papier, abstract landschap Cond.: G

Aquarel, Wenzel
Resultaat: 10 EUR

Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G

4 Werken op papier
Resultaat: 25 EUR

Vier werken op papier: Drie werken Maria Maggiore '1947, tekeningen op papier, Italiaanse stadsgezichten Rome 22x33cm. Cond.: G en 1x Ongesigneerd 20e eeuw, Oostindische inkt op papier, twee figuren a...

Kruyder
Resultaat: 10 EUR

Antoon Kruyder?, litho op papier, getiteld "'t wordt avond" 14x9cm. Cond.: G

C. van Brandenburg, Zuiderkerk
Resultaat: 15 EUR

Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G

"Van Gogh"
Startprijs 15 EUR

Zijde print naar Vincent van Gogh (Arles '89), reproductie op zijde, bloemstilleven 62x65cm. Cond.: G

Gouache, landschap
Startprijs 15 EUR

Karl Behling 1933 (Duitse School), gouache op papier, Ostfriesische landschaft 38x28cm. Cond.: G

Domplein Milaan
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G

Moderne gouache
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1960 (verso Avis Hermetis), gouache op papier, moderne compositie 13x15cm. Cond.: G

3x Maria Maggior
Startprijs 15 EUR

Drie werken Maria Maggiore '1947, tekeningen op papier, Italiaanse stadsgezichten Rome 22x33cm. Cond.: G

Tekening, hond
Startprijs 20 EUR

Monogram S.N., tekening op papier, teckel met muis 15x19cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij aan water
Startprijs 20 EUR

Onduidelijke restsignatuur ca. 1930, olieverf op paneel, boerderij bij boom 37x30cm. Cond.: G

Schilderij, berg met rivier
Startprijs 20 EUR

W. Kingerspissen? (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met vissers 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, B.H.
Startprijs 20 EUR

B.H. 1916, olieverf op linnen, stilleven 15x20cm. Cond.: G

Litho, ongesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G

P. Hubel, bloemen
Resultaat: 30 EUR

P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G

2 Sepia's
Resultaat: 30 EUR

Twee 17e-18e eeuwse sepia's ongesigneerd, sepia op papier, twee mannen met wandelstok 25-19cm. Cond.: G

Gravure 17e eeuw, Visscher
Resultaat: 25 EUR

H.C. Visscher de Jonge excudit, 16e eeuwse gravure, "E. Coninxloo inventor". Prachtige gravure met Latijnse en Hollandse teksten Johannes q.1. Lichte randschade 52x45cm. Cond.: R-G

2 Werken, Kull
Startprijs 20 EUR

Twee werken Liny Kull 1959 en 1956 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), etsen op papier, 1x moeder met kind 20x14cm. en 1x bloemen 15x8cm. Cond.: G

Groot werk, Kull
Startprijs 20 EUR

Liny Kull 1932 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), ets op papier, moeder met kind 24x59cm. Cond.: G

Schilderij, bloemen
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, vaas met bloem 18x13cm. Cond.: G

Ets, Bongers
Resultaat: 35 EUR

Berend Bongers 1911 (Den Haag 1866 - Delft 1949), ets op papier, gracht Amsterdam 31,5x47cm. Cond.: G

Portretje
Startprijs 25 EUR

Antieke miniatuur ca. 1860 met vergulde houten omlijsting en olieverf damesportret 15xø13,5cm. Cond.: G

Achter glas schildering
Startprijs 25 EUR

W. Ehinon 1953, olieverf op glas, achterglas schildering met Arabische voorstelling 21x21cm. Cond.: G