Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bim Bam klok
Startprijs 15 EUR

Oude Duitse eikenhouten Bim Bam regelateur met halfuurslag 75x35x20cm. Cond.: R

Zaanse klok
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met mahonie kast en bronzen ornamenten en gewichten 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.

Klokje met speelwerk
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse Kienzle wekkerklok met melodie "La vie en rose" 50-er jaren. Handbeschilderd met vogel- en bloemdecor 4x8x5cm. Cond.: G

Sallander
Resultaat: 20 EUR

Oude Sallander wandklok met bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast 47x24x14cm. Cond.: G

Wandklok
Resultaat: 20 EUR

Oude Duitse Schwarzwald-stijl wandklok ca. 1960 met handbeschilderde houten wijzerplaat. Uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven met denneappels (slinger mist) 34x25x10cm. Cond.: G

Eiken wandklok, BimBam
Startprijs 20 EUR

Antieke Junghans Bim Bam regelateur met eikenhouten kast en facetgeslepen glas (halfuur-slag) 82x38x18cm. Cond.: G

Warmink klok
Resultaat: 20 EUR

Grote oude mahoniehouten pendule met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 37,5x28x17cm.

Zaagklok
Resultaat: 110 EUR

Oude Wuba zaagklok naar oud voorbeeld 2e helft 20e eeuw in goede staat 59cm.

Zaanse wandklok
Resultaat: 35 EUR

Oude Hollandse wortelnoten Zaanse klok met bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x26x17cm.

Tafelklok Art Deco
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse notenhouten Sonneberg pendule ca. 1950 met slagwerk op 3 hamers in goede staat (1 kras) 23x57x15cm. Cond.: R-G

Tafelklok
Resultaat: 35 EUR

Amerikaanse mahoniehouten tafelklok, gemerkt Jerome en Co New Heaven ca. 1900 in goede staat 34x25x12cm.

Beschilderd klokje
Resultaat: 40 EUR

Oud Zwitsers houten klokje 2e helft 20e eeuw met Junghans uurwerk. Beschilderd en met gouddecor 25x17x8cm. Cond.: G

Eiken regelateur
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw "Juweliersklok", nieuwwaarde € 500,-. In zeer goede staat 90cm.

Art Deco klokkenstel
Resultaat: 30 EUR

Apart keramieken Art Deco klokkenstel ca. 1930 met gouddecor en floraal decor, gemerkt 18. Belgium. Bevat origineel DUits wekkeruurwerk 30x29x6cm. en 19x9x4cm. Cond.: G

Eiken regelateur
Resultaat: 35 EUR

Massief eikenhouten Jugendstil wandregelateur van Junghans ca. 1910 in goede originele staat 83x38x29cm.

Gestoken klokje
Startprijs 40 EUR

Kleine Duitse miniatuur koekoeks-wandklokje ca. 1930 (geen koekoek-functie), stukje hout mist 13x9,5x6cm. Cond.: R

Wandklok BimBam
Resultaat: 40 EUR

Mooie eikenhouten Junghans regelateur ca. 1920 met mooie wijzerplaat, facetgeslepen glas en halfuurslag op 4 gongstaven in zeer goede staat 85x35x19cm.

Jaarpendule, Schulz
Startprijs 40 EUR

Oude messing jaarpendule uit Duitsland ca. 1950, gemerkt Schutz (functies niet getest) 22x13x11cm. Cond.: R

Warmink klokje
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, halfuurslag en maanstand. Gemerkt Joh. Duchesne Amsterdam. Halfuurslag op dubbele bel met twee hamers 30x28x15cm. Cond.: G

Klein klokje
Startprijs 40 EUR

Klein decoratief stationsklokje van metaal en richtingaanwijzer "Moulin Rouge", gemerkt Rhythm 19cm. Cond.: G

Klokje
Resultaat: 40 EUR

Duitse beukenhouten tafelklok ca. 1910 met stil uurwerk in goede staat 32x18x11cm.

Wekkerklokje (rood)
Startprijs 45 EUR

Duits messing Pfeilkreuz wekkerklokje ca. 1910 met bel (licht bedeukt) 14x9x6cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 45 EUR

Oude bronzen pendule 2e helft 20e eeuw. Duits F.H.S. uurwerk met halfuurslag op dubbele bel Cond.: G

Kogelklok
Startprijs 50 EUR

Oude electrische kogelklok van Mattel Duitsland, transparante kap is beschadigd 2e helft 20e eeuw 20x26x15cm. Cond.: R