Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse oude spellen
Startprijs 10 EUR

Doos met oud Hollandse spelen 20e eeuw o.a: vlooienspel, mikado, spel van 13, kwartet, Mensch erger je niet, Grand Prix en Schowanek Cond.: R-G

Gama
Startprijs 15 EUR

Gama 280 speelgoed kraan ca. 1950-1960 in bespeelde tot redelijke staat, 1 rupsband in gebroken. 34x27x12cm.

Ichiko 573 Taunus Taxi
Resultaat: 30 EUR

Ichiko (made in Japan) taxi 573 Taunus met batterijfunctie en uitklapbare taxi-lamp 22,5x7,5x8,5cm. In redelijke bespeelde staat (bodemplaat moet vastgezet worden)

3x Blikken speelgoed
Startprijs 15 EUR

Drie delen oud vooroorlogs blikken speelgoed: 1x seinpaal (Bing), 1x spoorbrug (ongemerkt) en 1x koetsgondel 6-79cm. Cond.: R

Doos benen dominostenen
Startprijs 20 EUR

Doos met oude dominostenen van been en hout ca. 1930 7x23x8cm. Cond.: G

4 Dinky Toys
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Engelse Dinky \toys ca. 1960: 1x Castrol tankwagen, 1x Observation Coach, 1x Volkswagen en 1x Studebaker 9-11cm. (bespeeld) Cond.: G

Poppenwagen + Pop
Startprijs 20 EUR

Oude decoratieve poppenwagen met porseleinen pop 2e helft 20e eeuw 60x55x28cm. Cond.: G

Mahjongg spel
Resultaat: 40 EUR

Oud Chinees Mahjongg spel ca. 1930 met benen en bamboe speelstukken (USA uitvoering in blikken doos) 6x24x16cm. Cond.: G

Mahjongg spel
Resultaat: 35 EUR

Oud Chinees Mahjongg spel ca. 1930 met benen en bamboe speelstukken, tevens kist met beenintarsia 7x29x16cm. Cond.: G

Kinder naaimachine
Resultaat: 25 EUR

Antiek Duits blikken kinder-naaimachinemerk: "Casige"made in Germany, ca. 1910 in doosje. In zeer goede staat 14x12x8cm.

Naaimachientje
Startprijs 25 EUR

Kleine Duitse blikken kinder-naaimachine ca. 1910 in goede originele staat 14x15x10cm.

Poppenwagen
Startprijs 25 EUR

Oude retro poppenwagen van hout en leder 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x51x25cm.

Poppenwagen met 2 poppen
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve oude poppenwagen met twee oude klederdacht poppen 2e helft 20e eeuw in goede staat 37-50cm.

Kinder naaimachine
Startprijs 30 EUR

Duitse Jugendstil kinder-naaimachine ca. 1910 in goede originele staat 20x23x11cm.

3 Oude auto's
Startprijs 30 EUR

Kavel van 3 oude speelgoedauto's 60-er / 70-er jaren: 1x grote blikken Jaguar E-Type cabriolet (ongemerkt), Cond.: G, 1x Mercedes 220 SE Dinky Toy (bespeeld, 1 band mist) en 1x Chevrolet impala Police...

4 Delen speelgoed
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 4 delen speelgoed: 1x Thunderbirds SPV 36x15x15cm. (Cond.: R-G), 1x Thunderbird 2 van Carlton 40x29x11cm. (Cond.: R-G), 1x MF 204 Fire Chief auto 26x10x8cm. in bespeelde staat (Cond.: R) en ...

Speelgoed auto's
Resultaat: 150 EUR

Koffer met diverse oude speelgoedauto's 60-er jaren (16 delen) o.a: Corgi Major Toys, Corgi Toys James Bond Aston Martin, Corgi Toys Batmobile, circus trucks + aanhangers (Chipperfields aanhanger), Di...

2x Mahjongg spel
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930: 1x been 8x21x14cm. en 1x bamboe 6x17x21cm. Cond.: G

3x Mahjongg spel
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Japanse Mahjongg spellen Matsuo Pai ca. 1930 met Duitse en Engelse beschrijving en houten speelstukken 4x14x28cm., 26x14x11cm. en 26x19x6cm. Cond.: G

2x Mahjongg spel
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930, Amerikaanse uitvoering met houten stenen 7x17x14cm. en 8x22x14cm. Cond.: G

3x Mahjongg spel
Resultaat: 55 EUR

Drie oude Japanse Mahjongg spelen ca. 1930-1950 (Amerikaanse editie): 20x11x7cm., 8x21x13,5cm. en 9x20,5x14,5cm. Cond.: R-G

9x Divers Mahjongg
Resultaat: 60 EUR

Negen diversen betreffende Chinees Mahjongg spel o.a: 2x spelen en 7x diverse accessoires 8-44cm. Cond.: G

3x Mahjongg spel
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Japanse spelen in cassettes 20e eeuw: 12x23x16cm., 27x11x8cm. en 7,5x12x7,5cm. Cond.: G

Mahjongg
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees mahjong spel met bamboe en benen speelstukken ca. 1920 in originele doos. Hollandse spelbeschrijving Perry en Co Holland 14x23x16cm.