Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Russische lepel, emaille
Startprijs 15 EUR

Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel, 835/000, ca. 15gr. L.: 11,5cm.

Leesbril
Resultaat: 15 EUR

Opvouwbare leesbril, verguld. Uitgevouwen 10x8.3 cm in etui.

Divers plated
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers oud o.a: plated, koperen tabaksdoos, kristal, lepels etc. 8,5-22cm. Cond.: G

2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 20 EUR

Twee Hollands zilveren vleesvorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en van kempen (1926 - 1961), ca. 57gr., 15,5cm.

Plated theeset + schaal
Resultaat: 20 EUR

Vier delen plated 20e eeuw: 1x bonboniere, 1x koffiekan, 1x roomkan en 1x suikerpot 10-27cm. Cond.: G

Krist. vaasje
Startprijs 20 EUR

Geslepen kristallen vaasje met fraai geslepen bloemen in opengewerkte plated houder met hamerslag 9xø4,5cm.

Divers plated bestek
Startprijs 20 EUR

Divers plated bestek: 1x kindervork met inscriptie, 1x vorkje en lepeltje met zonnebloem op de steel, 1x suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, 1x kwartslepel bekroond m...

Plated diencouvert
Startprijs 20 EUR

Plated komkommer-diencouvert met vergulde bakken en een slacouvert met plated heften, 17,5-23cm.

Plated kinderlepel + eetschuifje
Startprijs 20 EUR

Plated rechtshandige kinderlepel en plated kinder-eetschuifje. Beiden met dierenfiguren op de stelen en gemerkt "Eickhorn" 10-13cm.

Krist. zoutvaatje
Startprijs 20 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje (1,5xø4cm.) met een 835/000 zilveren zoutlepeltje (6cm.) met fraaie steel, bekroond met een molen, MT: Fa. Moerkerk & Co Haarlem ca. 1930

Zilveren bestek
Resultaat: 20 EUR

Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U

Zilv. tang + taartschep
Resultaat: 20 EUR

Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U

Zilv. lepel + fotolijstje
Resultaat: 20 EUR

Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U

Kinderbeker
Startprijs 20 EUR

Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U

2 Asbakken
Startprijs 20 EUR

Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U

3 Zilveren vorken
Startprijs 20 EUR

Hollands zilveren cakeprikker en 2 vleesvorken, model Haags lofje 835/000 Schoonhoven ca. 63gr. L.: 16cm. Cond.: U

2 Zilveren sierkurken
Resultaat: 30 EUR

Set Hollands zilveren sierkurken met kabelrandmotief. Ongewaarborgd oud- en inlands belastingstempel begin 1900 Cond.: G

Zilveren miniatuur
Resultaat: 40 EUR

Miniatuur zilveren man en vrouw op een bank, 835/000, MT: Edelmetaalgieterij Argenter BV Haarlem, jaarletter L: 1995, ca. 23gr. 3x3cm.

Plated theekan
Resultaat: 20 EUR

Oude EPNS plated theekan ca. 1930 in goede originele staat 14x27x14cm.

Zilveren suikerschep
Startprijs 25 EUR

Zilveren suikerschep met gevlochten steel, bekroond met een ooievaar en bak met gedreven afbeelding van visvrouw met manden en vissen, Nederland gekeurd, 835/000, ca. 18gr. L.: 13,5cm.

Russische kinderlepel
Startprijs 25 EUR

Russische zilveren kinderlepel met fraaie gekleurde emaille papegaai op de steel, 916/000, ca. 28gr. L.: 14cm.

Zilveren beurs
Resultaat: 25 EUR

Kralenbeursje met Hollands zilveren beugel, 835/000, ca. 1880, MT.: Cornelis van Gelderen, Schoonhoven. Beugelbreedte 10cm., Cond.:G

Zilveren zuurprikker
Resultaat: 35 EUR

Zilveren zuurprikker met afschuif-constructie, 800/000, ca. 28gr. L.: 15cm.

Vergulde face-a-main
Resultaat: 30 EUR

Fraaie vergulde face-a-main met diverse versieringen 12x4,5cm.