Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud glaswerk/kristal; 1x kristallen dekselschaal (zware kwaliteit), 1x antiek gegraveerde sleutel met blauw decor (chip) en 1x glazen dekselschaal, gegraveerd met floraal decor (20e eeuw) 1...

3 Delen Jugendstil glas
Startprijs 15 EUR

Drie gekleurde matglazen Jugendstil delen ca. 1910 (minimale chip) 14x15x5cm. Cond.: R-G

2 Glazen
Startprijs 15 EUR

Twee glazen bekers (ijsglas) ca. 1900 met vergulding: 1x met tekst Daradi Emlih 12-15cm. Cond.: G

Boheemse karaf
Resultaat: 15 EUR

Boheems kristallen karaf ca. 1900 met kasteeldecor en landschapsdecor 17cm. Cond.: G

Glas, Teplitz
Resultaat: 15 EUR

Antiek gegraveerd glas Bad No 2 Wannenbad Tracteur haus in Teplitz ca. 1910 H.: 13cm. Cond.: G

Gegraveerde vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude gegraveerde vaas ca. 1980, monogram C.B. met romantische voorstelling van knielende man bij vrouw 22xø7,5cm. Cond.: G

Glazen vaasje
Resultaat: 25 EUR

Glazen jugendstil Art Deco bolvaasje ca. 1920 10-kantig met zoutglazuur in goede staat 7,5xø7,5cm.

Divers kristal
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers antiek kristal/ruitkristal ca. 1900 o.a: kistje met onderzetters, zoutnappen en dekselpotje (totaal 27 delen), minimale chip mogelijk) 4-26cm. Cond.: G

Groene vaas
Resultaat: 25 EUR

Grote oude kristallen facetgeslepen bokaal met groenkleurig kristal ca. 1930 (chip van voet) 30cm. Cond.: G

2 Delen glaswerk
Startprijs 20 EUR

Twee delen oud glaswerk ca. 1930 (Art Deco): 1x klein cactusvaasje (Leerdam?) en 1x stervormige onderschotel ø4-ø15cm. Cond.: G

3 Jugendstil lampekappen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Jugendstil kristallen geslepen lampekappen met gestyleerd druivenranken decor. 14xø12cm., Cond.:G

Groen glazen vaasje
Resultaat: 25 EUR

Oud malachiet kleurig, groen glazen vaasje met rondom putti- met guirlandes decor. In goede staat. 7.5xø 6cm.

3 Delen glaswerk
Startprijs 20 EUR

Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x dolfijn Kosta Boda (chip) en 1x mondgeblazen fluitglazen (1x groot paars en 1x klein rood) 17-35cm. Cond.: R-G

Gekleurd glas
Startprijs 20 EUR

Grote oude mondgeblazen roemer glas met noppen 1e helft 20e eeuw in goede staat 20xø13cm.

Kristallen Bowl-set
Startprijs 25 EUR

Oude kristallen bowlset ca. 1950 (10-delig): 1x bowlpot, 1x sleef en 8x glazen 28xø20cm. Cond.: G

Glazen bierpul
Startprijs 25 EUR

Antieke Duitse kristal geslepen bierpul met gegraveerd floraal decor en tinnen deksel. Historisme ca. 1880. In goede staat. H.23cm.

37 Karaf stoppen
Startprijs 25 EUR

Kavel met 37 oude/antieke karafstoppen van glas/kristal (chips mogelijk) 5-13cm. Cond.: R

6 Wijnglazen
Resultaat: 50 EUR

Zes antieke Duitse roemer wijnglazen ca. 1920 met prachtige gravering en noppen 19xø8cm. Cond.: G

6 Glazen lampenkappen
Resultaat: 25 EUR

Zes oude matglazen lampenkappen 20e eeuw in tulpvorm 9,5xø15cm. Cond.: G

Glazen tafelstuk
Resultaat: 25 EUR

Amandelgeslepen 19e eeuws kristallen tafelstuk met goudrand in goede staat 22xø21cm.

3 Murano asbakken, clowns
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Murano glazen clown-asbakken 2e helft 20e eeuw (1 stukje aangelijmd) 14x10x11cm. en 14x14x13cm. Cond.: R-G

Glazen schaal
Resultaat: 25 EUR

Glazen schaal ca. 1900 met handgeschilderd floraal decor in goede staat 10xø30cm.

3 Delen glaswerk
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek glaswerk, hoge vaas met gouddecor 19e eeuw, blauw kristallen geslepen bokaal ca. 1900 en bonbonschaal met bont floraal decor ca. 1930 of later 7-26cm. Cond.:G

Bowl schaal + onderschotel
Resultaat: 50 EUR

Schitterende zware facetgeslepen kristallen bowl-dekselcoupe met onderschotel ca. 1900. Bovenrand coupe randschade onder deksel en minimale chips onderschaal 41xø31cm. Cond.: R