Louis '26 of Lovis '26, olieverf op paneel, stilleven met strijkijzers, kruik en schaal op tafel (verso Franse tekst) 44x54cm. Cond.: G
Vernis Martin 18e eeuwse console pendule met kwartierslag en repetitie (4 hamers op dubbele bel). Origineel latoenkoperen beslag (oudere restauratie). Originele beschildering, oude wormbeval 105x40x15...
Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G
Tennisarmband WG 585/000 met briljanten. Strakke WG armband, breedte 3.4 mm met om en om briljant en princes geslepen diamanten, totaal 56 ca 2.00 crt. De stenen zijn gezet in halve ronde of vierkante...
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op paneel, fantasiefiguren met blauwe achtergrond 100x70cm. Cond.: G
Koppel percussie pistolen 19e eeuw groot kaliber (gemerkt) met notenhouten kolf in goede staat 28cm.
Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehout fineer Louis Quinze kabinet ca. 1780 (eiken basis). In zeer goede ongerestaureerde originele staat 245x190x68cm.
Drents eikenhouten 19e eeuws kabinet in zeer goede staat met origineel beslag, sloten etc. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 245x200x53cm.
Hollandse mahoniehout fineer op eiken secretaire ca. 1820, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 48x159x103cm.
Grote Chinees porseleinen familie roze kom ca. 1900. Verso gesigneerd met fijn geschilderd bloemendecor en groene binnenkant. Quang Xu in goede staat 9xø20cm.
Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas in kang Xi stijl met rondom geschilderde fgiurendecors en tekens op de bodem. 16,7xø18,3cm.
Mohammed Aljasim (Irak), olieverf op linnen, danseres "Gypsy" 150x100cm. Cond.: G
Antieke Engelse staande klok, gesigneerd W. Burton Kendal ca. 1800 met maanstand, dagaanduiding en secondenaanduiding. Mahoniehouten kast met bandinstarsia en messing capitellen. Geheel in goede origi...
Zeer grote zeldzame Duitse Jugendstil kast ca. 1900 (uitneembaar). Mahoniefineer op vuren met zuilen, bollen en koperen ringen. Rijkelijk bewerkt met messing beslag. In goede originele staat 264x233x9...
Groot bronzen beeld, voorstellend een verliefd paar, gesigneerd Berille Guan op losse houten voet (draaisokkel) H.: 57cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse vroeg Biedermeier staande klok, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Berken fineer afgezet met zwart ca. 1830 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. In uitstekend...
Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.
Duitse 18e eeuwse notenhouten met wortelnoten fineer diep gebogen 2-laden commode met 2 handgrepen aan de zijkanten, bronzen beslag, sloten en sleutels in zeer goede staat met vurenhouten corpus 81x76...
Noord Duitse mahoniehouten Louis Seize kast ca. 1780, uitneembaar met 2 lades. In uitstekende, recentelijk gerestaureerde staat 220x130x61cm.
Hollandse 18e eeuwse notenhout fineer op eiken secretaire met bandintarsia, recentelijk vakkundig gerestaureerd. In goede staat 107x94x54cm.
Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.
Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.
Antieke 67e partitur Symphonie á grand Orchestre ausgabe 4302 Leipzig Breitkopf @ härtel L. van Beethoven (mogelijk een eerste druk) nr. 5.c-mol 67. Band ligt uit elkaar en vochtvlekken 27x18x2cm. Con...