Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oorsieraden
Startprijs 15 EUR

Lot met diverse oorsieraden. O.a. clips en hangers

Diverse sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot sieraden bestaande uit een horloge, parelarmband en collier, een ketting met bruine kralen en drie kettingen met hangers. Alles onedel, in een schaaltje.

Lot Ringen
Resultaat: 15 EUR

Lot met 14 ringen met diverse stenen en bewerkingen. Wit en geel metaal. Diverse maten

Lot kinderringen zilver
Resultaat: 15 EUR

Lot met 10 kinderringen zilver 925/000. diverse modellen en maten. ca 12.3 gr

Lot met zilveren bedels
Resultaat: 15 EUR

Lot met 10 zilveren 925/000 muziekbedels.o.a. een gitaar en schuiftrompet. ca 19,7 gr

Oorkettingen zilver parel
Startprijs 15 EUR

Oorkettingen zilver gerhodineerd 925/000 met parel. Stekers met een stukje ankerschakel waaraan een parel, ø 10 mm, bevestigd is. ca 3.4 gr Lengte 9 cm. Nieuw

Ring zilver hartjes
Startprijs 15 EUR

Ring zilver 925/000 met hartjes. Brede ring, 8 mm, met veel hartjes met witte en zwarte zirconia's aan de bovenzijde, flexibel. ø 59 ca 18 gr Nieuw

Ring zilver hartjes
Startprijs 15 EUR

Ring zilver 925/000 met hartjes. Bewerkte ring met hartjes met zwart en rood emaille, flexibel ø 63 ca 10.8 gr Nieuw

Armband met hartjes
Startprijs 15 EUR

Armband zilver 925/000 met hartjes. Bedelarmband met 7 hartjes met rood en zwart emaille. Lengte 18,5 cm ca 9.8 gr

Russische lepel, emaille
Startprijs 15 EUR

Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel, 835/000, ca. 15gr. L.: 11,5cm.

Leesbril
Resultaat: 15 EUR

Opvouwbare leesbril, verguld. Uitgevouwen 10x8.3 cm in etui.

Armband met stuivers
Resultaat: 15 EUR

Armband met vierkante stuivers, jaartal 1914, 1923,1929,1934, 1939 en 1940. De armband bestaat uit 8 stuivers, lengte 19 cm ca 39.3 gr

Diverse zilveren sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot met diverse zilveren 835/000 sieraden. Bestaande uit een armband met een soort chatelaine, lengte 17 cm, en manchetknopen met een zeeuwse knop, ø 16.3 Totaal ca 18.15 gr

C. van Brandenburg, Zuiderkerk
Resultaat: 15 EUR

Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G

"Van Gogh"
Startprijs 15 EUR

Zijde print naar Vincent van Gogh (Arles '89), reproductie op zijde, bloemstilleven 62x65cm. Cond.: G

Gouache, landschap
Startprijs 15 EUR

Karl Behling 1933 (Duitse School), gouache op papier, Ostfriesische landschaft 38x28cm. Cond.: G

Domplein Milaan
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G

Moderne gouache
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1960 (verso Avis Hermetis), gouache op papier, moderne compositie 13x15cm. Cond.: G

3x Maria Maggior
Startprijs 15 EUR

Drie werken Maria Maggiore '1947, tekeningen op papier, Italiaanse stadsgezichten Rome 22x33cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaren
Resultaat: 15 EUR

Twee oude tinnen kandelaren 20e eeuw 39cm. Cond.: R-G

3 Delen koper
Startprijs 15 EUR

Drie delen antiek koperwerk: 1x paraplubak rondom bewerkt, staand op kaluwpoten 25xø10cm. en 2x vazen, gemerkt Daaldeop Tiel ca. 1910 54x46x20cm. Cond.: R-G

Koperen doofpot
Resultaat: 25 EUR

Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot. Hengsel beschadigd, verder in goede originele staat 40xø30cm. Cond.: R

2 Koperen kandelaren
Startprijs 15 EUR

Twee koperen kandelaren met glazen houders 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm.

Kerfsnede kistje
Resultaat: 15 EUR

Antiek Jugendstil kerfsnede kist met slot en floraal decor in zeer goede staat, tevens bevat het kistje o.a: diverse delen plated, diverse delen Chriostofle bestek, plated schaaltje, opvouwbaar reisco...