Twee grote tafellampen 2e helft 20e eeuw: 1x koper en 1x metaal (2-lichts met kappen) 87-105cm. Cond.: G
Twee oude 3-lichts wandlampen 2e helft 20e eeuw met prismen glas, spiegel en messing. In goede originele staat 41x37x18cm.
Oude keramieken koffiemolen en een Art Deco stijl thermometer 20e eeuw 20-38cm. Cond.: G
Vier delen oud Chinees lakwerk ca. 1930: 1x Speeldoos, 1x tablet, 1x doos en 1x kunstwerk in waaiervorm 17-42cm. Cond.: R
Messing bewerkte 19e eeuws front van een ikoon (Russisch) in goede staat 33x27x0,7cm.
Oude lampenvoet en Oosterse vaas 20e eeuw (gegoten kunststof?), beeld heeft een scheur. 31-57cm. Cond.: R
Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek brons; 1x vijzel met stamper 18e-19e eeuw 9xø12,2cm. en 1x bronzen bewerkte wijwater-houder in Gothische stijl 20e eeuw 21xø10cm. Cond.: G
Grote koperen 15-armige kroonluchter ca. 1920 in goede originele staat 63xø80cm.
Antiquarisch boek "Christen en Christennereis naar de eeuwigheid door Johannes Banyan met 100 platen en het portret van den schrijver" ca. 1900, 28x19x1,5cm. Cond.: R-G
Bewerkte koperen bloemenbak ca. 1920, gestempeld "S en S made in England" met floraal decor 24xø29cm. Cond.: G
Antiek paardentuig en boom gemaakt van leder en eikenhout 85-90cm. Cond.: G
Kavel van 9 delen divers antiek o.a: 1x blikken bus Colanda Mix, 1x 19e eeuws dekseldoosje met vakverdeling, 4 delen tin, 1x blikken beschilderde 19e eeuwse theebus, 1x bronzen olielampje ca. 1900 en ...
Gobelin ca. 1900, voorstellend een stadsgezicht met Spaanse figuren (fijn geknoopt) 46x46cm. Cond.: G
Oude staande 2-lichts tafellamp van brons, marmer en porselein 2e helft 20e eeuw 40x45x77cm. Cond.: G
Vier penningen; 1x Penning 1883, Vz. buste Willem III, rijkswapen en wapen v. Amsterdam en randschrift. Kz. Mercurius en bazuinschallende godin(Faam) en randschrift en onderschrift "Internationale kol...
Kavel met diverse munten o.a: 1x Set Vaticaan Johannes-Paulus II (souvernier set), 1x beker met munten (NL + wereld vanaf 1890 t/m heden), bevat ook nog geldige munten (in te wisselen) Leuk kavel, con...
Kavel met 18 munten van 1/2 cent Nederland, diverse jaren Cond.: ZFR-PR
Gama 280 speelgoed kraan ca. 1950-1960 in bespeelde tot redelijke staat, 1 rupsband in gebroken. 34x27x12cm.
Ichiko (made in Japan) taxi 573 Taunus met batterijfunctie en uitklapbare taxi-lamp 22,5x7,5x8,5cm. In redelijke bespeelde staat (bodemplaat moet vastgezet worden)
Drie delen oud vooroorlogs blikken speelgoed: 1x seinpaal (Bing), 1x spoorbrug (ongemerkt) en 1x koetsgondel 6-79cm. Cond.: R
Oude Duitse eikenhouten Bim Bam regelateur met halfuurslag 75x35x20cm. Cond.: R