Chinese natuurstenen lakstempel met aapje ca. 1900 in goede staat 7x1,7x1,7cm.
Twee delen oud Chinees porselein: 1x gemberpot ca. 1930, gemerkt met figuren en bloemendecor 13xø10cm. en 1x schaal 19e eeuw met floraal decor (oude haarlijn) 9xø17cm. Cond.: R
Grote Duitse porseleinen vaas met naakte badende dames afgebeeld. Gemerkt Wunsiedel Bavaria. beschildering gesigneerd H. Guuner? ca. 1980, 26xø10cm. Cond.: G