Oude Duitse eikenhouten Bim Bam regelateur met halfuurslag 75x35x20cm. Cond.: R
Oude Hollandse Zaanse klok met mahonie kast en bronzen ornamenten en gewichten 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.
Oude Duitse Kienzle wekkerklok met melodie "La vie en rose" 50-er jaren. Handbeschilderd met vogel- en bloemdecor 4x8x5cm. Cond.: G
Oude Sallander wandklok met bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast 47x24x14cm. Cond.: G
Oude Duitse Schwarzwald-stijl wandklok ca. 1960 met handbeschilderde houten wijzerplaat. Uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven met denneappels (slinger mist) 34x25x10cm. Cond.: G
Antieke Junghans Bim Bam regelateur met eikenhouten kast en facetgeslepen glas (halfuur-slag) 82x38x18cm. Cond.: G
Grote oude mahoniehouten pendule met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 37,5x28x17cm.
Oude Wuba zaagklok naar oud voorbeeld 2e helft 20e eeuw in goede staat 59cm.
Oude Hollandse wortelnoten Zaanse klok met bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x26x17cm.
Oude Duitse notenhouten Sonneberg pendule ca. 1950 met slagwerk op 3 hamers in goede staat (1 kras) 23x57x15cm. Cond.: R-G
Amerikaanse mahoniehouten tafelklok, gemerkt Jerome en Co New Heaven ca. 1900 in goede staat 34x25x12cm.
Oud Zwitsers houten klokje 2e helft 20e eeuw met Junghans uurwerk. Beschilderd en met gouddecor 25x17x8cm. Cond.: G
Oude eikenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw "Juweliersklok", nieuwwaarde € 500,-. In zeer goede staat 90cm.
Apart keramieken Art Deco klokkenstel ca. 1930 met gouddecor en floraal decor, gemerkt 18. Belgium. Bevat origineel DUits wekkeruurwerk 30x29x6cm. en 19x9x4cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Jugendstil wandregelateur van Junghans ca. 1910 in goede originele staat 83x38x29cm.
Kleine Duitse miniatuur koekoeks-wandklokje ca. 1930 (geen koekoek-functie), stukje hout mist 13x9,5x6cm. Cond.: R
Mooie eikenhouten Junghans regelateur ca. 1920 met mooie wijzerplaat, facetgeslepen glas en halfuurslag op 4 gongstaven in zeer goede staat 85x35x19cm.
Oude messing jaarpendule uit Duitsland ca. 1950, gemerkt Schutz (functies niet getest) 22x13x11cm. Cond.: R
Oude wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, halfuurslag en maanstand. Gemerkt Joh. Duchesne Amsterdam. Halfuurslag op dubbele bel met twee hamers 30x28x15cm. Cond.: G
Klein decoratief stationsklokje van metaal en richtingaanwijzer "Moulin Rouge", gemerkt Rhythm 19cm. Cond.: G
Duitse beukenhouten tafelklok ca. 1910 met stil uurwerk in goede staat 32x18x11cm.
Duits messing Pfeilkreuz wekkerklokje ca. 1910 met bel (licht bedeukt) 14x9x6cm. Cond.: G
Oude bronzen pendule 2e helft 20e eeuw. Duits F.H.S. uurwerk met halfuurslag op dubbele bel Cond.: G