Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schippertje
Resultaat: 50 EUR

Oude eikenhouten Friese schippertjes-klok ca. 1930 met wekkerfunctie en beschilderde wijzerplaat in goede staat 80x24x16cm.

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 50 EUR

Duitse Schwarzwald schilderijklok met goud- en floraal decor ca. 1870 (2 tollen missen) 40x33x22cm. Cond.: G

Westminster klok
Resultaat: 50 EUR

Oude Westminster Friese staartklok van Wuba (Warmink) met slagwerk van 8 hamers op gong 2e helft 20e eeuw. Met maanstand en notenhouten kast in zeer goede staat.

Staartklok
Resultaat: 50 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Wuba Warmink met maanstand in zeer goede staat 110cm.

Schwarzwald klokje
Startprijs 50 EUR

Duits porseleinen Schwarzwald klok met kasteeldecor. Porselein gelijmd, verder in goede staat 21x15x19cm.

Klein klokje
Startprijs 50 EUR

Kleine Duitse houten wandklok ca. 1910 in goede originele staat 18x10x5cm.

3-Delig blauw klokkenstel
Resultaat: 50 EUR

Drie-delig antiek keramieken Villeroy en Boch klokkenstel met decor van flora en landschappen. Uurwerk zonder slagwerk (vervuild) en 1 chip aan de achterkant 29-32cm. Cond.: G

Koekoeksklok
Resultaat: 60 EUR

Oude houtgesneden koekkoeksklok ca. 1950 met hertenkop in zeer goede staat (ongetest) 50x30x24cm.

Tafelklokje
Resultaat: 90 EUR

Oude eikenhouten Frans Hermle tafelklok met maanstand, halfuurslag op dubbele bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 30x18x14cm.

Regelateur, Gustav Becker
Resultaat: 60 EUR

Duitse Gustav Becker regelateur met slagwerk op 4 gongstaven, halfuurslag en notenhouten kast. Compleet en in goede staat 96cm.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 60 EUR

Duitse beschilderde Schwarzwalder klok ca. 1880 in goede staat 38x27x14cm.

Klokkenmannetje
Resultaat: 60 EUR

Oude gietijzeren klokkenman 20e eeuw met blikken klokje in goede staat 36cm.

Comtoise
Resultaat: 70 EUR

Oude comtoise wandklok 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat en pronkslinger 160x36x20cm. Cond.: G

Staartklok
Resultaat: 80 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand in goede staat 119cm.

Staartklok
Resultaat: 70 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 116cm.

Regelateur
Startprijs 70 EUR

Duitse Grunderzeit regelateur met notenhouten kast. Kroon en tollen missen, verder in goede staat 60cm.

Mini comtoise
Resultaat: 70 EUR

Kleine oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger in goede staat 30x20x11cm.

Wekkerklok
Resultaat: 70 EUR

Tafel-wekkerklok met notenhouten kast ca. 1900, gemerkt C.M. met 2 bellen, lade en secondenaanduiding 42x26x12cm. Cond.: G

Klokje met console
Resultaat: 80 EUR

Oude Zwitserse Neuchatel stijl pendule met console ca. 1980, gemerkt Eluxa in goede staat 50x23x10cm.

Tafelklokje met slinger
Resultaat: 75 EUR

Kleine pallisander tafelpendule met slinger ca. 1900 in goede staat 16x12,5x8cm.

Blauw porseleinen klokje
Startprijs 75 EUR

Oude Capodimonte keramieken Napels tafelklok met blauwglazuur, gouddecor en voorstelling van Leonardo da Vinci 24cm.

Schwarzwald klok
Startprijs 80 EUR

Duitse Schwarzwald klok ca. 1870 met geschulpte houten omranding en goudbeschildering in goede originele staat 44x46x17cm.

Zuilen klokje
Resultaat: 80 EUR

Oude notenhouten zuilenpendule model Josephine, gemerkt Wuba 2e helft 20e eeuw. Bevat bronzen monturen en met halfuurslag op dubbele bel in goede staat 32x22x12cm.

Art Deco klokkenstel
Resultaat: 80 EUR

Groot oud Art Deco marmeren klokkenstel ca. 1930 in goede originele staat. Bevat eenvoudig uurwerk zonder slag 25x45x11cm. en 16x13x9cm. Cond.: G